Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i własnie zmigrowalem :-) umowa do dzisiaj - Superpremium hbo placilem 128,-

 

Platinium 99,- ("czysty" specjalnie sluchalem czy nie np. Silver; Gold + 6x C+)

MR 0,- (placilem 20, poniewaz karte pobralem w kwietniu)

Pace 500 0,- (musze pobrac w aps)

HBO 0,-

Umowa na 18 m-cy

 

Dziekuje wszystkim kompetentnym formuowiczom, szczegolnie irciosowi. Pozdrawiam

super oferta :jupi::brawo::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bys poczytal ten watek to wiedzialbys ze cos takiego jak PLATINUM z HBO za taka cenie nie istnieje. Moga byc rozne kombinacje comfort universe silver czy tez gold z dodatkowa opcja CANAL+ ale nie PLATINUM. nikt nie dostal tego pakietu za mniej niz 99zl plus ewentualny rabat na sprzet czy tez multiroom. Jesli ktos dostal taniej opcje podobna do PLATINUM to sa to wlasnie pakiety nizsze plus gratis w postaci 6 x canal + na cala dlugosc umowy. Dodatkowo z rabatowany zazwyczaj jeden dekoder drugi platny. I jesli ktos mial dwie karty cameleon z cyfry to rowniez za nie mozna bylo dostac rabat na 0zl.

 

 

damson od kiedy masz miec aktywna ta opcje ? masz juz zmiany widoczne w ica ?

ircios - rozumiem zw wytargowales dobra oferte z dwoma dekoderami PACE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kanaly ktorych nie mialem (discovery hd, disc historia, romance hd, dzieciece itp.) zostaly wlaczone 10 min po rozmowie z duk z mila laska na poczatku rozmowy powiedziala ze dzisiaj mam "czym chata bogata" :P

 

W ica mam:

 

pakiet

CANAL+ PLATINUM

 

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+

MULTIROOM STANDARD

HBO

 

Twoje saldo wynosi:0,00 zł (wskoczylo -99) edit 0.30

 

Sprzęt

 

SD/PACE DSR 2221/91

UltraBox+/PVR PACE

 

KARTA CAMELEON

KARTA CAMELEON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bys poczytal ten watek to wiedzialbys ze cos takiego jak PLATINUM z HBO za taka cenie nie istnieje. Moga byc rozne kombinacje comfort universe silver czy tez gold z dodatkowa opcja CANAL+ ale nie PLATINUM. nikt nie dostal tego pakietu za mniej niz 99zl plus ewentualny rabat na sprzet czy tez multiroom. Jesli ktos dostal taniej opcje podobna do PLATINUM to sa to wlasnie pakiety nizsze plus gratis w postaci 6 x canal + na cala dlugosc umowy. Dodatkowo z rabatowany zazwyczaj jeden dekoder drugi platny. I jesli ktos mial dwie karty cameleon z cyfry to rowniez za nie mozna bylo dostac rabat na 0zl.

 

 

damson od kiedy masz miec aktywna ta opcje ? masz juz zmiany widoczne w ica ?

ircios - rozumiem zw wytargowales dobra oferte z dwoma dekoderami PACE ?

 

 

Szanowny Panie,

 

nawiązując do rozmowy telefonicznej przeprowadzonej 30 lipca 2013 roku,

uprzejmie informuję, że Umowa ********** została kontynuowana z

platformą nc+ na następujących warunkach:

 

- pakiet Canal+ Platinum w promocyjnej cenie 99 zł przez 18 miesięcy,

- opcja dodatkowa Hbo HD w promocyjnej cenie 0 zł przez 18 miesięcy,

- usługa Multiroom w promocyjnej cenie 10 zł przez 18 miesięcy,

- najem dekodera Ultrabox Pace PVR w promocyjnej cenie 0 zł przez 18

miesięcy,

- najem dekodera Ultrabox Pace PVR do usługi Multiroom w promocyjnej cenie

0 zł przez 18 miesięcy,

- czas oznaczony wynoszący 18 kolejnych miesięcy.

 

W związku z powyższym opłata abonamentowa od 1 sierpnia 2013 roku

wyniesie 109 zł.

 

Zachęcam do zmiany formy płatności na polecenie zapłaty, co umożliwi

wygodne i terminowe uiszczanie opłat abonamentowych oraz pozwoli

zaoszczędzić czas.

 

Wszelkie informacje na ten temat znajdują się na naszej stronie:

 

http://ncplus.pl/pomoc/platnosci-i-proc ... ie-zaplaty

 

W przypadku pojawienia się pytań, zachęcam do kontaktu.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Agnieszka O.............

 

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej

 

Dział Relacji z Abonentami

 

Telefoniczne Centrum Abonenta

 

z tel. stacjonarnych 801 044 944

z tel. komórkowych 22 310 47 47

(opłaty według cenników operatorów)

 

I co ty na to? Żaden Silver,Gold z opcjami :> :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna oferta jednak ja sie odnosilem do opcji ponizej 99zl ( ponizej 99zl platinum nikt nie otrzymal - dodatki to zupelnie inna bajka do univers tez ludzie dostawali oprocz 6xC+ HBO na rozne okresy ) . Tutaj rzeczywiscie dostales super oferte. Do mojego universe dobieram 25 zl HBO i 20 zl drugi dekoder. Daje mi to 104 zl. Oczywiscie nie mam dodatkow VOD ktore sa przy platynie. Ale one i tak na PACE nie beda dzialac. Mi nie zalezalo na HBO bo i tak mam te kanaly z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj migrowałem i w ica niemal odrazy saldo zmieniło mi się na -412zł a dzisiaj rano zerknąłem to w kolumnie twoja oferta wskoczyły pakiety po nowemu ale saldo zmieniło się na -541zł ???? dzwonić do nich z reklamacją ? czy to normalne że są błędy ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios ja nie rozumiem, PO CO walczyć jak lew o tą platynę? Skoro jedyna różnica między universe z 6x canal+, to te usługi multimedialne VOD. A to nie działa na dekoderach pace. Zatem jaki jest sens takiej bitwy o platynę? Chodzi o fajną nazwę w opisie pakietu czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty masz jaki dokładnie pakiet, w każdym to się chyba troche inaczej nazywa. Ja mam bodajże dopisek op platinum. Nie mam teraz dostępu do normalnego kompa (pisze ze smartphona), i dokładnie nie pamiętam. Ja wynegocjowałem universe + 6x canal+. Niby za 49zł, a przychodzi 69zł. Cały czas czekam z reklamacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odnoszę wrażenie, że od kilku dni "wytargowanie" PLATINUM z jakimś dodatkiem w stylu HBO za kwotę oscylującą wokół 100zł uważane jest za jakiś wielki, poprzedzony wieloma rozmowami z nc+ sukces! :woot:

Z całym szacunkiem ale jeszcze kilka dni temu rozmawialiśmy o UNIVERSE+6C+MR+HBO za 50-70zł. I uzyskanie takiej oferty jest moim zdaniem prawdziwym sukcesem w przeciwieństwie do tej wspomnianej na początku.

Platyne z HBO za 99zł ICA, sama z siebie, zaoferowała mi w trakcie drugiej rozmowy (pierwszej po złożeniu rezygnacji).

Wobec tego, albo nam się "granica satysfakcji" podniosła albo ktoś tu miesza. No chyba że nc+ jest ostatnio nie ugięta :oops:

Starając się być obiektywnym, uważam oferta nc+ w stosunku do Cyfry jest poukładana co najmniej dziwnie. Dodano do mniejszych pakietów jakieś dziwolągi w postaci C+ Family, których zawartość programowa pozostawia wiele do życzenia z nadzieją, że lud się będzie cieszył bo ma za 59zł możliwość oglądania canalów. Ponadto płacenie dodatkowo za usługi typu VOD taką kasę jest jakimś nieporozumieniem. Już tak na koniec. Jestem osobą, która liczy raczej pieniądze, trochę z przekonania i trochę z przymusu. W momencie, kiedy dotychczasowe rachunki za TV wynosiły średnio 72zł/m-c, jestem stawiany w sytuacji kiedy za to samo mam płacić około 100zł, bez możliwości oferty przedłużenia umowy z pakietem niższym (do tej pory ICA twierdzi że nie ma dla mnie nic poza Platyną +HBO za 99zł) jest mówiąc delikatnie nie w porządku.

Ale się rozpisałem :?

Reasumując Jeśli tak to dalej będzie wyglądać to ja w to nie wchodzę. Ktoś kiedyś napisał na tym forum, że dzięki rezygnacji z nc+ nagle zauważył, że na zewnątrz świeci słońce, ptaki śpiewają, jest rower na którym można pojeździć i spędzić trochę czasu z rodziną i znajomymi. :D

Mam jeszcze miesiąc i idę odkurzyć rower;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyne z HBO za 99zł ICA, sama z siebie, zaoferowała mi w trakcie drugiej rozmowy (pierwszej po złożeniu reklamacji).

W ofercie, w pierwszych słowach, zawsze to nazywają Platyną. Jak przychodzi do szczegółów, to się okazuje, że to się nazywa całkiem inaczej i nie jest to czysta platyna. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odnoszę wrażenie, że od kilku dni "wytargowanie" PLATINUM z jakimś dodatkiem w stylu HBO za kwotę oscylującą wokół 100zł uważane jest za jakiś wielki, poprzedzony wieloma rozmowami z nc+ sukces! :woot:

Z całym szacunkiem ale jeszcze kilka dni temu rozmawialiśmy o UNIVERSE+6C+MR+HBO za 50-70zł. I uzyskanie takiej oferty jest moim zdaniem prawdziwym sukcesem w przeciwieństwie do tej wspomnianej na początku.

Platyne z HBO za 99zł ICA, sama z siebie, zaoferowała mi w trakcie drugiej rozmowy (pierwszej po złożeniu rezygnacji).

Wobec tego, albo nam się "granica satysfakcji" podniosła albo ktoś tu miesza. No chyba że nc+ jest ostatnio nie ugięta :oops:

Starając się być obiektywnym, uważam oferta nc+ w stosunku do Cyfry jest poukładana co najmniej dziwnie. Dodano do mniejszych pakietów jakieś dziwolągi w postaci C+ Family, których zawartość programowa pozostawia wiele do życzenia z nadzieją, że lud się będzie cieszył bo ma za 59zł możliwość oglądania canalów. Ponadto płacenie dodatkowo za usługi typu VOD taką kasę jest jakimś nieporozumieniem. Już tak na koniec. Jestem osobą, która liczy raczej pieniądze, trochę z przekonania i trochę z przymusu. W momencie, kiedy dotychczasowe rachunki za TV wynosiły średnio 72zł/m-c, jestem stawiany w sytuacji kiedy za to samo mam płacić około 100zł, bez możliwości oferty przedłużenia

umowy z pakietem niższym (do tej pory ICA twierdzi że nie ma dla mnie nic poza Platyną +HBO za 99zł) jest mówiąc delikatnie nie w porządku.

Ale się rozpisałem :?

Reasumując Jeśli tak to dalej będzie wyglądać to ja w to nie wchodzę. Ktoś kiedyś napisał na tym forum, że dzięki rezygnacji z nc+ nagle zauważył, że na zewnątrz świeci słońce, ptaki śpiewają, jest rower na którym można pojeździć i spędzić trochę czasu z rodziną i znajomymi. :D

Mam jeszcze miesiąc i idę odkurzyć rower;)

 

Zgadzam sie w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SlaWasII - sugerujesz, że platyna nie jest czysta? ma domieszki? znaczy spekulują z kruszcem? ;)

to jakie są stany platyny: bardzo zabrudzona, mniej? czy może niedoważona, oszukana? i jak to ma się do ich oferty - jest to całkowicie niezrozumiałe dla większości ciemnego narodu, który ma to kupić... chyba to znów sprawa dla UOKiK-u?

chyba się jeszcze niczego nie nauczyli... a elastyczna oferta jest... na ich wyłączne potrzeby, aby nadal rąbać klientów?

przecież ich oferta na stronie nie jest adekwatna z propozycjami przy przedłużaniu umowy, bo nie wiem, jak z całkiem nowymi (np. Platyna, która jest Silver albo Gold? a jeszcze do tego hocki-klocki z możliwościami deków -odbieraniem kanałów i dodatkowych usług) -sam się gubię i tylko dzięki temu forum zaczynam mieć jakieś pojęcie... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano podjąłem decyzje, że idę w zaparte 8). Tzn. albo przedłużam umowę obejmującą podobny zakres programowy i te same usługi jak dotychczas (patrz stopka) + jakieś dodatki np. HBO, RedlightHD (bo w końcu jestem stałym Klientem), za cenę nie przekraczającą obecnej albo zamawiam 1 września dekoder DVB :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Wczoraj pierwszy telefon, chyba z DUK C+/nc+. Wypowiedzenie już dawno wysłane. Oferta: Umowa na 12 miesięcy, pakiet C+ Platinum, MR - 0 zł /na starych c+ zasadach - :wink: / i dekoder PACE'a jego użytkowanie za - 0 zł. W ofercie cenowej 99 zł. Umowa c+ wygasa gdzieś na przełomie sierpnia/września. Nie było chwili by zapytać czy aby na pewno jest to oferta na pakiet C+ Platinum, a nie np. C+ Gold, czy Silver. Zresztą taką podobną propozycję pakietową z C+ Platinum w cenie 99 zł, choć na 18 miesięcy otrzymałem już w lutym przed "fuzją" obu platform cyfrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I co ty na to? Żaden Silver,Gold z opcjami :> :mrgreen:

 

Mozecie mi powiedziec, czym sie tu podniecacie, ze Platyna zamiast Silver lub Gold z opcjami?

Przeciez to i tak to samo i tak za ta Platyne placisz 99zl, za Gold zas 79zl a Silver 69zl.

Chyba, ze ja o czyms nie wiem? Parafrazujac reklame z Markiem Kondratem:

"To ile z tego zostaje Ci na koncie?"

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to samo, ale już przy dołączaniu nowych kanałów (wcześniej, czy później to pewnie nastąpi) to już może nie być to samo.

 

Przeciez i tak tego wszystkiego nie da sie obejrzec. Mysle, ze tym ktorym zalezy na 6xC+ to glownie to chodzi o sport.

Wiec dla nich czy beda jakies dodatkowe kanaly to i tak laska. Taka osoba celuje w Univ/Silver + paczka C+

Chyba ze, wprowadzili by cos innego ale nie bede tu o tym pisal aby nie dawac im pomyslow do reki.

 

Druga sprawa wg. mnie to Ci co wynegocjuja nizszy pakiet teraz, za rok beda mieli latwiejsze negocjacje niz Ci co maja wyzsze. Wiem po sobie

jak mialem teraz. Chcialem zejsc z ceny i bylo trudno ale sie udalo, utrzymujac to samo co mialem wczesniej a nawet wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios ja nie rozumiem, PO CO walczyć jak lew o tą platynę? Skoro jedyna różnica między universe z 6x canal+, to te usługi multimedialne VOD. A to nie działa na dekoderach pace. Zatem jaki jest sens takiej bitwy o platynę? Chodzi o fajną nazwę w opisie pakietu czy co?

 

Tak walczyłem,ale o prawdę....... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...