Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Migrowałem do nc+ pod koniec maja.Umowa przez telefon - czytanie ok. 15 mlin.

Uzgodniłem Gold , Cx6 - 12m (tyle co umowa) , HBO x 6m.Stary Pace , bez MR - 79 PLN.

Wczoraj przychodzi pocztą aneks - 31 sierpnia wyłączą mi Eurosport HD , Eurosport 2HD , MTV Live HD.....w sumie 21 kanałów.

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W południe kolejny drugi już telefon. Umówiłam się na 18 żeby spokojnie zorientować się co mogę ugrać. Dzwoni jakiś miły młody człowiek widać że zupełny nowicjusz i po ustaleniu że ja to ja co zajęło trochę czasu dowiedziałam się że zostałam.....anulowana. Na pytanie co to oznacza pan zniknął na chwilę. Okazało się że nie mają dla mnie propozycji i .....nikt do mnie wcześniej nie dzwonił. To chyba jakieś kpiny. Czekam na sierpień i wysyłam rozwiązanie umowy. Umowę mam do końca września.

:lol2: Pierwszy raz o czymś takim słysze. Albo coś on pokręcił albo coś ty źle zrozumiałaś bo nie możliwe żeby nie mieli żadnej oferty. Jaki masz teraz pakiet i ile płacisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przed sekundą telefon.Miły pan i propozycja:Platinum+paczka Filmbox+paczka CinemaX+ paczka HBO+Redlight HD+ History HD + Sundance .Pozostałbym na swoim Pace HD PVR. Umowa 12 miesięcy.Cena 144 zł/

Warto ? Czy biorąc to wygłupię się. Aha wypowiedzenie do końca lipca. I jako ciekawostka konsultant powiedział że kanały TCM i Cartoon Network są dostępne w NC+ jako niegwarantowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Migrowałem do nc+ pod koniec maja.Umowa przez telefon - czytanie ok. 15 mlin.

Uzgodniłem Gold , Cx6 - 12m (tyle co umowa) , HBO x 6m.Stary Pace , bez MR - 79 PLN.

Wczoraj przychodzi pocztą aneks - 31 sierpnia wyłączą mi Eurosport HD , Eurosport 2HD , MTV Live HD.....w sumie 21 kanałów.

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

Migrowałem dzisiaj i konsultantka mówiła mi, że te kanały nie są gwarantowane, nic nie wspominała, że je wyłączą ,tylko czy jestem świadomy ,że brak któregoś z tych kanałów nie pozwoli na wypowiedzenie umowy.Według mnie jak by wyłączyli te 21 kanałów to znowu spowodowali by pospolite ruszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany Boskie - nie wyłączą Ci, tylko te kanały nie są gwarantowane. I w przypadku ich wyłączenia nie przysługuje Ci prawo wypowiedzenia umowy.

Obawiam się kolego że nie masz racji bo jeżeli kolega krzysio zawarł umowę telefoniczną i nie zostało mu przeczytane że te kanały nie są gwarantowane (podobnie ja dla mnie) to jak najbardziej przysługuje nam prawo wypowiedzenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przed sekundą telefon.Miły pan i propozycja:Platinum+paczka Filmbox+paczka CinemaX+ paczka HBO+Redlight HD+ History HD + Sundance .Pozostałbym na swoim Pace HD PVR. Umowa 12 miesięcy.Cena 144 zł/

Warto ? Czy biorąc to wygłupię się. Aha wypowiedzenie do końca lipca. I jako ciekawostka konsultant powiedział że kanały TCM i Cartoon Network są dostępne w NC+ jako niegwarantowane

Drogo poczekaj żeby zeszli z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przed sekundą telefon.Miły pan i propozycja:Platinum+paczka Filmbox+paczka CinemaX+ paczka HBO+Redlight HD+ History HD + Sundance .Pozostałbym na swoim Pace HD PVR. Umowa 12 miesięcy.Cena 144 zł/

Warto ? Czy biorąc to wygłupię się. Aha wypowiedzenie do końca lipca. I jako ciekawostka konsultant powiedział że kanały TCM i Cartoon Network są dostępne w NC+ jako niegwarantowane

drożyzna i weź pod uwagę,że HISTORY HD nie odbierzesz.dadzą ci zamiennik w sd :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W południe kolejny drugi już telefon. Umówiłam się na 18 żeby spokojnie zorientować się co mogę ugrać. Dzwoni jakiś miły młody człowiek widać że zupełny nowicjusz i po ustaleniu że ja to ja co zajęło trochę czasu dowiedziałam się że zostałam.....anulowana. Na pytanie co to oznacza pan zniknął na chwilę. Okazało się że nie mają dla mnie propozycji i .....nikt do mnie wcześniej nie dzwonił. To chyba jakieś kpiny. Czekam na sierpień i wysyłam rozwiązanie umowy. Umowę mam do końca września.

:lol2: Pierwszy raz o czymś takim słysze. Albo coś on pokręcił albo coś ty źle zrozumiałaś bo nie możliwe żeby nie mieli żadnej oferty. Jaki masz teraz pakiet i ile płacisz?

 

Teraz mam Canal+ Kompakt HD + HBO + Pace za 85 zł. Na pewno dobrze usłyszałam że zostałam anulowana.Miałam wrażenie że jestem pierwszą osobą z którą ten konsultant rozmawiał. Dzwoniłam do Centrum Abonta ale oferta była znacznie słabsza od pierwotnej. Silver z całą paczką C+ i HBO za 94 zł na 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów,

Mam do Was pytanie, czy komuś udało się (po migracji) wymienić dekoder Pace na dekoder turboBOX lub mediaBOX, bo moim skromnym zdaniem to co oni wyprawiają ze starymi klientami Cyfry+ to już przerasta ludzkie pojęcie. Na umowie strasznie obiecują netVOD+ a nic nie robią w tym kierunku aby uruchomić go na starych dekoderach, nie wspominając o nc+GO, Polsat HD, History HD i można by wymieniać...Tylko czekać jak zaczną za to pobierać opłaty. Jedyne co potrafią dać to aktualizacja zmieniająca wygląd. Ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, czy komuś udało się (po migracji) wymienić dekoder Pace na dekoder turboBOX lub mediaBOX

Z tego ci mi wiadomo jest to niemożliwe,pytałem konsultantki przy migracji o wymianę deka,owszem tak ale przy dużo gorszych warunkach, do tego aktywacja +najem,trzeba to zrobić przy migracji-potem zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym słowem Nc+ umyślnie oszukuje klientów oferując im pewne opcje na papierze a nie wspominając nic o możliwości wymiany dekodera podczas migracji na którym można by z tych opcji skorzystać. Według mnie trochę to jest nie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli czujesz się oszukany zawsze możesz złożyć reklamację,że nie zostałeś doinformowany przez konsultanta itd,itp.Wszystkie rozmowy są nagrywane.

Inna sprawa tak jak mi mówił konsultant ,że są firmy zewnętrzne,które także dzwonią do abonentów i proponują migrację.Rzeczywiście do mnie zadzwoniła kobieta z propozycją migracji i tak naprawdę nie wiedziała o czym mówi, co chwilę się rozłączała aby się upewnić co do moich wątpliwości i powtarzała wyuczone formułki, typu "proponujemy panu najnowocześniejszą technologię" na moje pytanie co to znaczy ,bo nie widzę różnicy pomiędzy nc+ a cp czy upc, odpowiedź "proszę chwilę poczekać"-rozłączenie i po chwili gadka, jaka to nc+nie jest multimedialna i jakie ma wspaniałe dodatkowe serwisy itd,itp.Szkoda słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przed sekundą telefon.Miły pan i propozycja:Platinum+paczka Filmbox+paczka CinemaX+ paczka HBO+Redlight HD+ History HD + Sundance .Pozostałbym na swoim Pace HD PVR. Umowa 12 miesięcy.Cena 144 zł/

Warto ? Czy biorąc to wygłupię się. Aha wypowiedzenie do końca lipca. I jako ciekawostka konsultant powiedział że kanały TCM i Cartoon Network są dostępne w NC+ jako niegwarantowane

to ja jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia a już do mnie dzwonili i proponowali j/w tylko bez redlight za 99 umowa na 12 m-cy zostaje mi jeszcze MR dwie karty i dwa deki z twardym dyskiem ( pace i philips ) konsul ma zadzwonić jeszcze raz w środę po południu ale już przy pierwszej rozmowie jak mu powiedziałem że sie zastanowię to się pytał czy nie za drogo. Zobaczymy dzisiaj bo może mi się uda wyrwać jeszcze redlight w tej cenie 99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie koleś wczoraj drugim telefonem truł - miał coś przygotowąć innego, a dzwoni i zadaje mi pytanie: czy przespał sie pan i zastanowił nam moją poprzednią propozycją na comfort z C+ za 75 zl? " spoko, można z nimi sie nawet dogadac, nie ma co... Potem wyliczył mi ile na start przy nowej umowie zapłace za nowy MR, za dekodery itd i ze nie będzie to dla mnie opłacalne w ogole. Uciąłem krótko: jeżeli tak, to zrezygnuje całkiem i przejde na NTC a sporo piłki mam na karcie JSC, więc was nie potrzebuje jak tlenu. Podziekował za rozmowe i sie rozłączył. Zabawni są ci konsultanci :) jak mam czas to lubie wysłuchać ich argumentów, które nijak mają sie do rzeczywistości ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Zobaczymy dzisiaj bo może mi się uda wyrwać jeszcze redlight w tej cenie 99

 

6xCanal+

HBO

Filmbox

RedlightHD pół roku gratis

seriale+

całość 89 pln

 

pasuje :?::?:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz drogo, kurcze trochę tak. comfort by mi odpowiadał podstawowe kanały + 6 C+ i wystarczy może jakby mi dorzucili HBO ?

Powiedz mi jescze czy warto zostać na swoim starym dekoderze? w sumie dobrze śmiga, dziś wgrał się soft nc+

Drugie pytanie jaki jest koszt dekodera gdybym sam kupił , gdzie to sie kupuję :) jaki dekoder będzie działał macie jakies linki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...