Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
.............Canal Plus Universe i wszystkie 6 canal plus do tego dekoder turbo z 250 G za darmo przez cały okres umowy i za darmo aktywacja - wszystko za 79 złotych.

Nie polecam 250gb........... zawieszają się :!:

ps.ja miałem ...(narzekałem).....sąsiad ma(narzeka) jak już to turbodekoder poza tym większa pojemność dysku 8)

mam turbodekoder ponad rok i jestem zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon sprzed chwili. Umowa do końca miesiąca. Do tej pory miałem Canal plus kompakt za który płaciłem 68 złotych.

Obecnie 2 oferty:

A. Canal plus Unierse do tego canal plus sport, canal plus film i canal plus oraz jeden spośród pozostałych Canal plus do wyboru za 69 złotych

B. Canal Plus Universe i wszystkie 6 canal plus do tego dekoder turbo z 250 G za darmo przez cały okres umowy i za darmo aktywacja - wszystko za 79 złotych.

 

Myślicie ze ta druga oferta jest ok.

I jak jest z anteną 90? Powiedziano mi ze muszę ją sobie kupic gdzieś samodzielnie - myśłałem że będę mógł ją odebrać w punkcie razem z dekoderem.

 

obie oferty są droższe niż to co miałeś... opcja B za cenę 69zł byłaby chyba OK (o ile się da, ale do końca m-ca jeszcze trochę czasu a po rozwiązaniu umowy są też skłonni dobrą ofertę dać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może utarguje w tej cenie mediaboxa bo jeszcze sie nie zdecydowałem. A jakie anteny daje ncplus? To dziwne ze dają dekoder bez anteny?

Jeśli już musze kupić antene to czy wystarczy 80cm a a kabel i resztę wezmę z 60 która mam teraz zainstalowaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy karta Cyfry będzie działała w dekoderze od nich? Musze zmienić dekoder bo mam już dosc mojego STRONGA

karta cyfry nie działa na ich parowanych pudełkach. moga dać ci pejsa za 0 z dyskiem 500gb

 

@ircios jak ktos nie dziel MR z sasiadem i nie zalezy mu na swoim decku to po co ma uparcie zostawac przy cameleonie?

a no z tego powodu,że jak np. bedzie chciał gdzieś do znajomego wyjechać,który dysponuje jakims tunkiem z czytnikiem seca,a nie chce się rozstawać ze swoimi ukochanymi kanałami.to bierze tylko karte do portfela,a nie ciągnie ze sobą parowanego pudła :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tiesto12 Czy dobrze rozumie ze teraz można mieć kombinacje C+ np, C+,C+ SPORT oraz C+ FILM i C+ FILM 2 bo to by mi pasowało bo kombinacja jaka była do tej pory czyli obowiązek C+ FAMILY,C+ FAMILY 2 oraz C+ FILM i C+ FILM 2 a dopiero póżniej C+ i C+ SPORT pozwoliło by mi z tego szajzu C+ FAMILY i C+ FAMILY 2 zrezygnować aby wogóle tego nie brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kanałami C+ jest zdaje się taki problem, że jeszcze do końca nie wiadomo (nie wiem kto wie i czy w nc+ wiedzą to na pewno), co na nich będzie... mnie akurat piłka kopana interesuje, a bywa tak że (chyba tylko na filmie nie) lecą mecze - zwłaszcza w końcówkach sezonu... jak dokonać wyboru - nie wiedziałbym - chyba wolałbym brać wszystkie... dzielenie C+ uważam za pomyłkę (tak samo jakby dzielić filmboxy, czy HBO, czy Eurosport :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem Ci tak mnie tylko kopana angielska i zuzel interesuje innych lig piłkarskich nie oglądam a do tego mam CP na cam-ie i to mi starcza bo na Cameleonie pyknie mi opcja C+,C+FILM 1 i 2 oraz C+ SPORT (na C+ FAMILY 1i 2 leca ligi których nie lubię oglądać czyli makarony i torreadoży i żabojady)

 

Zaraz callne do konsula i zobacze co mi tam chce dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne wam C+Family czy nie mało ważne bierzcie 6x C+ bo moim zdaniem wszystko to zmierza do dawania coraz gorszych ofert.

Już teraz z tego co widzę na tym forum dają głównie platynę i HBO za 99zł z pejsem. Już dawno nie widziałem oferty uniwers 6C+ za 59zł (a to też platyna).

Teraz zaczną dawać 4 C+ ludzie będą brać a potem zostaną oferty standardowe.

 

Nie obniżajmy im poprzeczki :lol2: W ogóle wydaje mi się że dla migrujących są teraz gorsze oferty. Dla nowych lepsze bo nowych nie ma ale migrujących jest tłum i nc+ kombinuje a dym powoli osiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@lukas8887 ja już to jakiś czas temu zauważyłem że "rozdawnictwo się skończyło " i przyszedł czas na gorsze oferty...

julian chyba powrócił z urlopu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Julian powoli i konsekwentnie robi to co chciał wprowadzić od początku "nową definicje drożyzny" :lol2:

 

Ale powiedzmy sobie szczerze kilka ładnych ofert przez jego [beep]ość udało się wyrwać :brawo: I kiedyś musi nadejść czas żeby te oferty się skończyły.

Tylko nie dajmy sobie zbyt drogich tych ofert wciskać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmigrowałem kilka dni temu. Dotychczas miałem C+ Start HD, płaciłem 48 zł, umowa do końca lipca. Wypowiedzenie wysłane dawno temu. Na początku lipca zadzwonili z propozycją przejścia na umowę bezterminową za 56 zł. Powiedziałem, że się zastanowię. Po paru dniach kolejny telefon. Tym razem (rzekomo tylko dla mnie) zaproponowali pakiet Comfort z Multi+ plus cała paczka Canal+ do tego dekoder Sagecom; umowa na 12 miesięcy z gwarancją stałej ceny, która wynosi 54,90. Przyjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...