Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oni się dosłownie sami pogrążają, dziś zadzwoniłem się dowiedzieć do kiedy mam umowę itp. żeby nie przegapić okresu wypowiedzenia, a gościu wali że może mi przedstawić ofertę, żeby nie odchodził. No i ta super oferta to 109zł za platinum :lol2: dodam tylko, że tydzień temu to samo mi proponowali za 99 :oops: no i za taką samą cenę ten pakiet dostaną świeżaki, a ja mam już 6 lat. Na to on, że nic taniej się nie da;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Mysle ze jak da mi jutro Platinium, MR, Pace 500 (którego nie mam), HBO, umowa najlepiej na 18 m-cy za 99,- to raczej bym sie zgodzil, czy uwazasz ze to mozna jeszcze taniej?

mi na 18 miesięcy nie chciał dać........ tylko na 12.jeszcze poczekam.jak nie dadzą to trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca tak jest......

przyklad

eljotnes

 

Nie wiem kto i co dostal wiem co mam ja za 59zl.

2hqvtys.jpg

Na 18 miesiecy.

 

Jak widac po ostatnich promocjach dla nowych abonentow chyba sprzedaz nie idzie zbyt dobrze. Chcialbym wiedziec ilu nowych abonentow przybylo po powstaniu marki nc+.

Wiadomo ze kto byl cierpliwy wyczekal i konczyla mi sie umowa dostac mogl cos podobnego jak ja. Ilosc rezygnacji przy takich ofertach z pewnoscia zostala ograniczona. Ile osob jednak z rezygnowalo ?

Znajac komeptencje i fantazje konsultantow wiekszosc umow migracyjnych opieralo sie pewnie o reklamacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

08.07.13. podpisałam migracje z c do nc./poniedziałek/cos mnie tchnęło w środę/10.07.13 sprawdzę na necie moje konto.były problemy z zalogowaniem.tel do nc - konsultantka rano mi mówi że był problem techniczny widzi mój pakiet za 109 ale nie jest wprowadzony czyli jestem dalej na starym pakiecie mówi że tak ,to ja mówie że sobie jeszcze poczekam do końca lipca.ok dowidzenia.

Po południu wchodzę na swoje i co widzę jakis pakiet za prawie 180 zeta- brak hbo telefon do konsula a ona mi mówi że we wtorek zawarłam umowę na migrację do nc .ja jej mówie że nic takiego nie miało miejsca a już napewno nie we wtorek i na dodatek ten pakiet gorszy niż miałam a droższy no to proszę pani piszemy reklamację mówi konsul - termin 30 dni.Podyktowałam jej jak było i teraz czekam co z tego wyniknie.Miał ktoś podobną sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca pozmieniali,ale zamiast kwoty na którą się zgodziłem przez telefon podczas przedłużania umowy,dostałem rachunek kosmiczny.Konkretnie miało być 104 zł a dostałem do zapłaty 165,99 zł.Natychmiast zgłosiłem reklamacje i cały czas czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...