Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też mogą dać umowę na 18 miesięcy bo mam nboxa 250GB przerobionego na enigmę2 więc nie palę się do przesiadki na mediaboxy lub inne wynalazki. Teraz mam Canal+HBO Superpremium z konsolą PS3 za 167 zł/m-c i powiedziałem, że od stycznia 2014 nie dam więcej niż 99 zł za ten pakiet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwietniu byłem już przez miesiąc w nc+ z pełnym pakietem All Inclusive za 159 zł do grudnia a później 179 zł. Ale wróciłem do dawnej cyfry z uwagi na to że stara umowa kończy mi się w grudniu. Ostatnio miałem telefon z nc+ z propozycją ponownej migracji do nc+ na pakiet Platyna+HBO za 149 zł. Wyśmiałem konsultanta i powiedziałem, żeby dzwonił w grudniu jak wyślę do nich wypowiedzenie. Powiedziałem mu również, że cena tego pakietu który obecnie posiadam jest sztucznie zawyżona z uwagi na opłatę raty za PS3 do rachunku. W czasie gdy podpisywałem tą umowę to goły Canal+Superpremium był za 99 zł i tyle będę w stanie płacić od stycznia. Faciu mówił mi że lepszej oferty jak za 149 zł za ten pakiet w chwili obecnej nie dostanę. Okazuje się że jednak są takie oferty więc ja będę o nią walczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz dla mnie priorytetem jest zostać z multiroomem (2karty), dekoderem PVR i ofertą Platyna+HBO. Jak dadzą mi umowę na 12 miesięcy to wejdę w nią a jak dadzą na 18 miesięcy to tym bardziej wejdę bo przynajmniej będę miał korzyść z dekodera nboxa na enigmie. Tym samym przedłużę jego życie o 18 miesięcy. Później priorytetem będzie migracja na podobnych warunkach ale z darmową dzierżawą dekodera mediabox bo płacić 10 złotych za dekoder nie mam zamiaru płacić. A za aktywację 199 płacić tym bardziej nie mam zamiaru. Oj będą ze mną mieli ciężką przeprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę potwierdzić...

 

za to w salonie miła Pani powiedziała, że te oferty Uniwerse+6xC+ to z działu utrzymania, jak już... a miła Pani zna mnie na tyle, bo ciągle do niej przychodzę i doskonale wie co chcę, ale co przyjdę to smutno kręci głową, że nic dla mnie nie ma...

elastyczna oferta... to może chodzi o ich gimnastykowanie się przy tej całej akcji migracyjnej? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to w salonie miła Pani powiedziała, że te oferty Uniwerse+6xC+ to z działu utrzymania, jak już...

A ja gdy składałem reklamacje w głównym salonie w moim mieście, dowiedziałem się, że dostałbym u nich też Universe+6xC+ ale bez darmowego multiroom i mówił, żeby następnym razem w salonie przedłużać, to oszczędzę sobie takich cyrków jak mam teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna za 99zł to standard bez wypowiedzenia. Wysłałem email z chęcią migracji i spróbuję się potargować, ciekawe... :lol2:

może i standard,ale jakbyś przeczytał,to byś wiedziałał,że nie chodzi o gołą platyne tylko z dodatkami.a takiej nie wyrwiesz bez wypowiedzenia.taki standard,że mi z wypowiedzeniem 2 razy proponowali platyne za 99.ot taki standard ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich umowę mam do końca lipce ,wypowiedzenie wysłane koniec czerwca . Propozycja od nc+ :

Comfort za 64zł z całym paketem C+. Nie zgodziłem się na taki układzik . Moja propozycja była Universe + z 6Xcanal plus za kwote do 60 zł nie zgodził się stwierdził że taki pakiet kosztuje 119 zł

Po krótkiej rozmowie ma temat multiroomu zaproponował dodatkową kartę za 10 zł miesięcznie + dekoder Pace hd 500gb za 0 zł

umowa 12 miesięcy razem 74 zł .

czy to dobra oferta z ta drugą kartą ? jaka mogę dostać lepszą ?

 

Mam zamiar przeczeka do końca lipca ( czy jeżeli skończy mi się umowa nadal będę mógł dostać 2 kartę za 10 zł ?). Nie chcę wydawać 250 zł na kolejne 2 dekodery w nc+ jak mi wcześniej wmawiano .

 

proszę o małą podpowieć z góry dziękuję

ps. poprzedni pakiet miałem chyba nazywa sie kompact hd plus canały + za 60 zł

 

 

idź dzisiaj do aps i dobierz 2 kartę.jak bedziesz migrować to wtedy MR dadzą ci prawdopodobnie za 0. na razie czekaj na lepsza ofertę

 

 

Jak ta procedura nadal będzie wyglądać? czy w sklepie będą wiedzieć że złożyłem wypowiedzenie ?

czy to nie będzie dla nich dziwne że najpierw składam wypowiedzenie a póżniej chcę 2 kartę ?

i czy jak już będę mieć te kartę to targowanie się przez telefon z konsultantem będzie miało sens ? w systemie będzie chyba widnieć kiedy te kartę dostałem ?

stwierdzi że nie chcę odejść .Te warunki które mi proponuje chyba nie są najgorsze .

Proszę o podpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariusz7801 nic sie nie przejmuj.w ostatnim czasie dużo userów z tego forum tak zrobiło i nie było problemu.warunki może i nią są najgorsze,ale zawsze mogą być jeszcze lepsze ;)

 

@bat, regulamin swoje,życie swoje........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna za 99zł to standard bez wypowiedzenia. Wysłałem email z chęcią migracji i spróbuję się potargować, ciekawe... :lol2:

Nie zgodzę się z Tobą.Mi i mojemu znajomemu bez wypowiedzenia cały czas proponowali Platyne za 119 zł a z HBO za 129 zł.W APS nawet po złożeniu wypowiedzenia Platyna była za 119 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U moich rodziców umowa była do 31.07.2013 na warunkach:

Canal+Optimum HD

HBO

Multiroom

PacePVR500 za cenę 127 zł.

 

Po wielkich bojach z konsultantami rodzice dostali:

Umowa na 12 miesięcy

Canal+ Platiunum za 99 zł

HBO za 0 zł na 12 miesięcy

Multiroom za 10 zł

Czyli w sumie 109 zł przez cały okres trwania umowy wraz z HBO.

Wymiana dekoderów na mediaBOX+ za 199 zł i mydelniczka do multiroom za 49 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...