Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu mam co chcialem. Jeszcze sie nie ciesze bo musze zobaczyc aneks ale rozmowa nagrywana wiec ewentualnie z rezygnuje jesli sie nie bedzie zgadzalo.

 

Universe+ za 59zl opcje dodatkowe 6x canal+ 0zl, multiroom 2 karty cameleon 0zl oraz dekoder Pace 500GB 0zl.

Umowa na 18 miesiecy lacznie z gratisami. Konczy sie w grudniu wiec idealny czas.

 

Wszystko przeczytane tak jak powyzej wiec mysle ze powinno sie zgadzac.

Pani Konsultant powiedziala ze dzis ma duzo nizsze ceny i tak rzeczywiscie bylo. 20 wczesniejszych telefonow kosmiczne ceny - cierpliwosc poplaca jednak. Umowe mialem do konca miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc mieć cały sport c+ i cp to teraz cp daje dekoder dvb za 1zł. i 14.90zł co mies. na 29mies. w tym 6 darmo, a dla abo. np. internetu jak u mnie za 9.90zł.

Zgadzam się, ale mnie interesuje sport w HD (TV -65"), w SD nie da się oglądać - teraz sobie właśnie sprawdziłem jaka różnica jest na Polsat Sport HD i SD (akurat gra Jerzy) i na SD to jest porażka.

Poza tym mam jeszcze Polsat Sport Extra HD, History HD, CINEMAX 1 i 2 HD i FilmBOX HD a i tak placę mniej niż dotychczas (99 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili i konsul upiera się z ofertą 69 zł za Platinum +HBO 3m gratis, Pace 0zł. Mówię mu , że to nie Platinum tylko Universe z 6xC+ ale on twardo , że to Platinum i Platinum.

Ja mam Pace , więc i tak nic mi z tego Platinum chioćby to i prawda była. Zastanawiam się i maja dzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu mam co chcialem. (...)

 

Universe+ za 59zl opcje dodatkowe 6x canal+ 0zl, multiroom 2 karty cameleon 0zl oraz dekoder Pace 500GB 0zl.

Umowa na 18 miesiecy lacznie z gratisami. Konczy sie w grudniu wiec idealny czas. (...)

 

@FazaFm : dzwoniłeś Ty czy oni do Ciebie, jeśli Ty to na jaki numer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było:

Pace 500, Optimum + optimum HD za 57 zł

 

Jest:

Pace 500, Universe +filmbox (6 m-cy) za 49 zł.

 

Chciałem jeszcze opcję c+ platinum ale nie dawali, a nie lubię bazarowych targów, więc zadowalam się tym co mam.

 

W ICA od razu zaktualizowano dane:

pakiet

Universe+79zł

opcje dodatkowe:

Filmbox15zł

94zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtuk - ja nie dzwonilem w ostatnich 2 tygodniach odebralem moze z 10-15 telefonow potrafili zadzwonic nawet 2 razy w ciagu godziny jednego dnia ale za kazdym razem PLATINUM za 109 za 99 jakies smieszne ceny.

Dzis zadzwonila Pani numer zastrzezony.

 

@ircios - Konsultantka powiedziala mi ze dzis maja duzo nizsze ceny dla mnie. Po tym jak uslyszalem ze za 59zl to wszystko o czym pisalem zapytalem czy umowa na 12 czy 18 miesiecy. Pani zapytala, a jaka opcja bardziej mi pasuje. Wzialem na 18 miesiecy zawsze koniec umowy w grudniu i mozliwosc negocjacji, a ta cena jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem umowę dziś w punkcie nc+ jak odbierałem Mediabox.Po jakim czasie w ica pojawią się wszystkie dane?Teraz mam Platinum + opcja dodatkowa HBO ale żadnych cen nie ma.Czy to prawda,że net vod dopiero po 24 godzinach od aktywacji działa?Bo na umowie mam konto podstawowe a jak chciałem sprawdzić TVN Player to pisze,że mam wykupić konto podstawowe za 1,99 ł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu mam co chcialem. Jeszcze sie nie ciesze bo musze zobaczyc aneks ale rozmowa nagrywana wiec ewentualnie z rezygnuje jesli sie nie bedzie zgadzalo.

 

Universe+ za 59zl opcje dodatkowe 6x canal+ 0zl, multiroom 2 karty cameleon 0zl oraz dekoder Pace 500GB 0zl.

Umowa na 18 miesiecy lacznie z gratisami. Konczy sie w grudniu wiec idealny czas.

 

Wszystko przeczytane tak jak powyzej wiec mysle ze powinno sie zgadzac.

Pani Konsultant powiedziala ze dzis ma duzo nizsze ceny i tak rzeczywiscie bylo. 20 wczesniejszych telefonow kosmiczne ceny - cierpliwosc poplaca jednak. Umowe mialem do konca miesiaca.

Dekoder do multiroomu masz swój czy wynajmujesz? Jeśli wynajmujesz to za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam orientacyjnie. Umowę z Cyfrą mam jeszcze grubo ponad rok. Mam Superpremium, multiroom, dwa Pace ( jeden za 0zł, drugi za 5zł), HBO GO, dodatki typu Cinemax/Filmbox za 94zł więc chcę ciągnąc ile się da. Chociaż mnie martwi co dalej z nSport. Mam go na pół roku. Czy będzie dalej świecił nikt nie potrafi potwierdzić. Niby po zamieszaniu z fuzja każdy dostał nSport, tylko pytanie na jaki czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...