Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak dzwoni zastrzeżony,a czekamy na tel.od nich to na 99% iti dzwoni.z cyfry zawsze nr.się prezentował.widząc zastrzeżony to lepiej uzbroić się w nerwy i rozmawiać.albo wcale nie odbierać i czekać na warszawkę

Z Cyfry też dzwonili z numerów zastrzeżonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie macie dostępny serwis HBO seriale na Pace PVR ? nie miałem nawet czasu wcześniej tego sprawdzić u mnie pisze że usługa jest niedostępna a konsultant zapewniał że ta usługa będzie dostępna na PACE.

HBO mam na zasadach promocji czyli 6 miesięcy FREE - to może być tego przyczyną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzwoni zastrzeżony,a czekamy na tel.od nich to na 99% iti dzwoni.z cyfry zawsze nr.się prezentował.widząc zastrzeżony to lepiej uzbroić się w nerwy i rozmawiać.albo wcale nie odbierać i czekać na warszawkę

Z Cyfry też dzwonili z numerów zastrzeżonych.

ja to opisałem na swoim przykładzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przyłączę się do dyskusji odnośnie migracji. Z cyfrą od 10 lat , umowa do końca czerwca. Wypowiedzenie złożone i zarejestrowane.

 

Dziś zaczęły się głuche telefony z nr 223104500 i godzinę później z 22220180. Czy ktoś z Was już to przerabiał ? Przecież to jakaś kpina jest

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was kiedykolwiek oddzwanial do nc+ po telefonie do nich w sprawie oferty? Juz wyjasniam o co mi chodzi, otoz przebywam zagranica i wyslalem dzisiaj z rana wypowiedzenie. Oczekuje teraz na telefony lecz oczywiscie nie moglem podac numeru zagranice wiec moj ojciec bedzie mowil, ze syna nie ma w domu i ze oddzwoni.

 

Przejdzie cos takiego? Jest szansa na dobra oferte oddzwaniajac do nich samemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka szansa,że to przejdzie.dzwoniąc samemu też można coś ciekawego wyrwać

Ja sam dzwoniac wyrwalem to co w podpisie

 

Rozumiem, ze wyslales wypowiedzenie? Ile czasu przed konczem umowy je wyslales i ile telefonow potrzeba bylo zeby wyrwac taki pakiet w tej cenie? Dawno udalo Ci sie cos takiego wynegocjowac? Dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze wyslales wypowiedzenie? Ile czasu przed konczem umowy jes wyslales i ile telefonow potrzeba bylo zeby wyrwac taki pakiet w tej cenie? Dzieki za odpowiedz.

Tak wyslalem gdzies bodajze w lutym umowa byla do konca kwietnia. Z ich strony kilka tel(3-5) z cenami z kosmosu ktorych nie wymieniam bo wszyscy na tym forum wiemy. W koncu sam zadzwonilem nie pamietam na jaki nr,"przerzucali" mnie 2 razy do innego dzialu i od razu propozycja jn,upomnialem sie tylko o HBO na pol roku i sagemcoma . Nie bylo najmniejszego problemu a bylo to 23-04 a wiec tydzien przed koncem umowy. Acha kilka dni temu(pisalem o tym w innym watku) dostalem jeszcze Cinemax tez na pol roku free z tytulu rrekompesaty za brak kanalow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon przed chwilą:

 

goły Universe 49zł

 

Na pytanie o Universe + opcja C+ Platinum, "nie mamy obecnie dla pana takiej oferty"

 

(też był głuchy telefon, to norma, w wielu firmach automat obdzwania klientów i po odebraniu przekierowuje do konsula, jak nie ma wolnego konsula to masz głuchy telefon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z nc+ od miłej Pani :)

Zmigrowałem na warunkach: Universe + 6xC+ za 49 zł z umową na 12 miesięcy.

Dodatkowo dekoder na okres trwania: Pace 500 GB, chciała dorzucić Filmboxy na 6 miesięcy lub HBO,

ale nie potrzeba mi tego szmelcu bo nie mam czasu na koczowanie przed tv.

Pisałem sam maila ze swoją propozycją, nie dzwoniłem wcześniej i nie trułem im "pupy"

Umowa do końca czerwca. Sam się zdziwiłem, że tak szybko. Myślałem, że zadzwonią w ostatni dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder za 0 na 12 miechów, później 5 czy tam 10 zł jeżeli przejdzie na nieokreślony.

Nie prosiłem o dekoder i filmboxy czy hbo. Pisałem w sprawie Universe + 6xC+ za 49 zł 12 miechów.

Zobaczymy czy ta oferta będzie rzeczywistością w lipcu. Dane konsultantki itp zapisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...