Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedluzylem dziś umowe

 

-nc+ gold

-paczka 6xC+

-hbo 6 mies. gratis.

-multiroom

-79 pln

 

zostaje przy swoim sprzecie. Zależało mi tylko na nc+ go za superpremium placilem 99pln takze za 20 pln mniej mam nc+ go i wiecej bajek, jestem zadowolony.

 

p.s pytanie:

 

Od kiedy bede miał kanały z nc+ i od kiedy bedzie działać usługa nc+ GO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem jakoś miesiąc temu na Platynę z MR za 99. Dziś dzwoniłem, bo chciałem spytać, dlaczego nie wyświetla mi się nowa nazwa pakietu i tu... szok! Wg konsultanta wcale nie migrowałem, nadal jestem na starej umowie, która obowiązuje do października. Kompletnie nie wiem, co teraz robić. Czy mam jeszcze możliwość złożyć wypowiedzenie? Teraz płacę 99 za Optimum (78) z kanałami HD (11) i MR (10). Przy okazji spytałem, co teraz w takim razie mogę mieć. Odpowiedź to Platyna za 99 + MR 10 (razem 109). Opcja z HBO 139. Chcę wypowiedzieć i zaatakować CP za 79,99 PLN. Tylko czy jeszcze mogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jaja. jesli mowisz, ze rezygnujesz to cie nie zatrzymuja. jesli bys powiedzial ze oferta jest za droga i tak drogiej oferty nie przyjmiejsz to wtedy beda negocjowac ;]

 

Nie zatrzymują, tylko po 2-3 dniach od zadeklarowania odejścia i prośby o zaprzestanie prób przekonania do pozostania zaczynają wydzwaniać po 10-12 razy dziennie :)

 

Co ciekawe - zaczęli wydzwaniać też do mojej żony (nigdy nie podawaliśmy jej numeru - stwierdzili, że w danych jakie posiadają mam dwa numery), ale na numer zaczynający się od +7 już nie zadzwonili (żona podała mój "dziki" numer - żeby mogli bezpośrednio do mnie zadzwonić). W każdym razie po powrocie do Polski składam wniosek o ściganie do prokuratury - wykonanie ponad 90 połączeń w momencie określenia w wypowiedzeniu, iż nie wyrażam zgody na kontaktowanie się ze mną w sprawach migracji / przedłużenia / wycofania wypowiedzenia wyczerpuje znamiona czynu zabronionego, tj. złamania ustawy o ochronie danych osobowych raz nękania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo jeszcze ludzi co mają do końca kwietnia umowy i nie przedłużyli jeszcze a chcą zmigrować ?

do mnie dzwonili ostatnio często i już się umówiliśmy na konkretną ofertę i mieli oddzwonić.

cisza od paru dni.

jak się rozmyślili to za dwa dni oddaję sprzęcik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jaja. jesli mowisz, ze rezygnujesz to cie nie zatrzymuja. jesli bys powiedzial ze oferta jest za droga i tak drogiej oferty nie przyjmiejsz to wtedy beda negocjowac ;]

 

Nie zatrzymują, tylko po 2-3 dniach od zadeklarowania odejścia i prośby o zaprzestanie prób przekonania do pozostania zaczynają wydzwaniać po 10-12 razy dziennie :)

 

Co ciekawe - zaczęli wydzwaniać też do mojej żony (nigdy nie podawaliśmy jej numeru - stwierdzili, że w danych jakie posiadają mam dwa numery), ale na numer zaczynający się od +7 już nie zadzwonili (żona podała mój "dziki" numer - żeby mogli bezpośrednio do mnie zadzwonić). W każdym razie po powrocie do Polski składam wniosek o ściganie do prokuratury - wykonanie ponad 90 połączeń w momencie określenia w wypowiedzeniu, iż nie wyrażam zgody na kontaktowanie się ze mną w sprawach migracji / przedłużenia / wycofania wypowiedzenia wyczerpuje znamiona czynu zabronionego, tj. złamania ustawy o ochronie danych osobowych raz nękania.

Jasne i będziesz łaził po prokuratorach i tracił czas przez następne pół roku. Wymyślił. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona umowa na 18 miesięcy wszystko za 89 zł:

- Platyna w pakiecie canal+gold

- 6x canal +

- 2 karty multiroom

- dekoder pace 500

- HBO

Za drugi dekoder philips 250 chcieli 20zl nie wziełem. Mam pytnie do Was "Cyfrowiczów" jaki tuner kupić do 400 zl do odbioru nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co takiej osobie szkodzi? na forum apple często są podawane kody do danych programów i nic się nie dzieje.

Jesli to nc+go działa na podobnej zasadzie co cyfra+online to szkodzi o tyle, że na tym haśle jednocześnie będzie mogła być zalogowana jedna osoba, a co za tym idzie jak ktos udostępni swoje hasło publicznie może się skończyć na tym, że nigdy nie będzie w stanie z tego skorzystać, bo zawsze ktos go wyprzedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona umowa na 18 miesięcy wszystko za 89 zł:

- Platyna w pakiecie canal+gold

- 6x canal +

- 2 karty multiroom

- dekoder pace 500

- HBO

Za drugi dekoder philips 250 chcieli 20zl nie wziełem. Mam pytnie do Was "Cyfrowiczów" jaki tuner kupić do 400 zl do odbioru nc+

 

 

Hbo na caly okres? Ja wyrwalem to samo za 79 na 12 miesiecy z tym ze hbo na pol roku. Ciekawe kiedy nam wlacza kanaly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co takiej osobie szkodzi? na forum apple często są podawane kody do danych programów i nic się nie dzieje.

Jesli to nc+go działa na podobnej zasadzie co cyfra+online to szkodzi o tyle, że na tym haśle jednocześnie będzie mogła być zalogowana jedna osoba, a co za tym idzie jak ktos udostępni swoje hasło publicznie może się skończyć na tym, że nigdy nie będzie w stanie z tego skorzystać, bo zawsze ktos go wyprzedzi

 

Do tej pory w N-ce obowiązywały dwa loginy i hasła.

1. Numer Umowy + hasło cyfrowe

2. Numer Abonenta + hasło literowe

 

drugi wariant jest już chyba coraz rzadziej wykorzystywany. Do logowania w aplikacja NC+GO na 99% będzie potrzeby login i hasło. Mając kogoś Numer Umowy + hasło cyfrowe mogę bez przeszkód poznać jego dane logując się na ICA, a wtedy to już praktycznie będę mógł zrobić co zechce na koncie tego kogoś. Więc to że ktoś cię wyprzedzi w kolejce to pikuś w porównaniu jakie zmiany mogą zawitać na koncie aboneta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dzwonić rano mają lepsze oferty :lol:

dziś przedłużyłem umowę bez zbytnich negocjacji otrzymałem:

 

pakiet universe + 6C+ na cały okres umowy za 59 zł

dekoder pace pvr 0 zł

muliroom 0 zł

plus i tu niespodzianka, chciałem hbo gratis na 6 m-cy, konsultantka nie wiedziała czy może dołączyć hbo do

takiej konfiguracji, po konsultacji z przełożonym hbo za 0zł na cały okres umowy :brawo:

Podsumowując całość za 59zł na 12 m-cy

 

Jak jest naprawdę okaże się na fakturze, jakby co to reklamacja.

Wcześniej posiadałem MR i HBO w pakiecie za 134zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam się te negocjacje udają. Mi się kończy umowa z końcem kwietnia, wczoraj próbowałem coś ugrać nie udało się, dzisiaj dzwonię i mówię na wstępie, że finansowo chcę zostać przy tym co mam czyli 65 zł i muszę mieć wszystkie Canal, zaznaczam, że jestem obeznany w temacie, czytam fora i doskonale wiem, że ona może mi zaproponować korzystną ofertę a ona jak katarynka nawija, że tylko Platinium za 100 zł i za 10 zł MR. Jedyne co mi zaproponowała to złożyć wypowiedzenie na czas nieokreślony i czekać aż się odezwą z jakąś PROMOCJĄ, wtedy przez 3 miesiące będą dawać mi sygnał i zostanę na obecnych warunkach. Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Dość gruntownie przejrzałem wcześniejsze posty szukając informacji na temat migracji z mediaboxem.

 

Z postów wynika, że mediabox (dla abonentów Cyfry) można dostać tylko od pakietu Gold i wyżej. Ponadto, nie do ominięcia jest opłata aktywacyjna (lub opłata za dzierżawę).

 

Czy mam rację???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dzwonić rano mają lepsze oferty :lol:

dziś przedłużyłem umowę bez zbytnich negocjacji otrzymałem:

 

pakiet universe + 6C+ na cały okres umowy za 59 zł

dekoder pace pvr 0 zł

muliroom 0 zł

plus i tu niespodzianka, chciałem hbo gratis na 6 m-cy, konsultantka nie wiedziała czy może dołączyć hbo do

takiej konfiguracji, po konsultacji z przełożonym hbo za 0zł na cały okres umowy :brawo:

Podsumowując całość za 59zł na 12 m-cy

 

Jak jest naprawdę okaże się na fakturze, jakby co to reklamacja.

Wcześniej posiadałem MR i HBO w pakiecie za 134zł.

Oferta naprawdę dobra :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Dość gruntownie przejrzałem wcześniejsze posty szukając informacji na temat migracji z mediaboxem.

 

Z postów wynika, że mediabox (dla abonentów Cyfry) można dostać tylko od pakietu Gold i wyżej. Ponadto, nie do ominięcia jest opłata aktywacyjna (lub opłata za dzierżawę).

 

Czy mam rację???

 

Mi wczoraj jak migrowalem proponowano do golda mediabox-a bez oplaty aktywacyjnej z mies. oplata 10 pln. w zamian za mojego pace zostalem jednak przy swoim sprzecie. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dzwonić rano mają lepsze oferty :lol:

dziś przedłużyłem umowę bez zbytnich negocjacji otrzymałem:

 

pakiet universe + 6C+ na cały okres umowy za 59 zł

dekoder pace pvr 0 zł

muliroom 0 zł

plus i tu niespodzianka, chciałem hbo gratis na 6 m-cy, konsultantka nie wiedziała czy może dołączyć hbo do

takiej konfiguracji, po konsultacji z przełożonym hbo za 0zł na cały okres umowy :brawo:

Podsumowując całość za 59zł na 12 m-cy

 

Jak jest naprawdę okaże się na fakturze, jakby co to reklamacja.

Wcześniej posiadałem MR i HBO w pakiecie za 134zł.

 

Nie wiem jak to jest że tobie to dają za 59zł a mnie za samą platynę liczą 99zł a o pozostałych dodatkach już nie wspomnę...A jestem już z Canal+ od ponad 16 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niestety w dalszym ciągu platyna 99 + hbo +mr + pace za 129 na 18 miesięcy, pomimo wypowiedzenia.

Po rozpatrzeniu ofert konkurencyjnego polsatu i vectry oraz ich zawartości stwierdziłem, że lepiej będzie jednak pozostać do końca trwania umowy w c+ (no chyba, że sami będą chcieli ją rozwiązać :D ). Dlaczego?

- polsat ma kiepską ofertę filmową (sporo się tego ogląda na nc+, a kwiecień i maj były/są dość ciekawe - miejmy nadzieję, że kolejne miesiące też)

- kwotowo, uwzględniając multiroom, dzierżawę i kanały premium najdrożej wychodzi vectra (ok. 160), później c+ (99), na końcu polsat (ok. 80-85)

- sport w polsacie i c+ oceniam w skali 1-5 na odpowiednio 4 i 4.5 (lubię i siatkówkę i koszykówkę - pozostaje kupić najtańszy polsat dla siatki i będzie w miarę ok)

- na pace brak polsat hd, w c+ brak nsport, mgm hd i fox hd - coż to trzeba przeżyć :lol2:

 

Szkoda mi już czasu na rozmowy z nimi, zwłaszcza że weekend majowy za oknem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dzwonić rano mają lepsze oferty :lol:

dziś przedłużyłem umowę bez zbytnich negocjacji otrzymałem:

 

pakiet universe + 6C+ na cały okres umowy za 59 zł

dekoder pace pvr 0 zł

muliroom 0 zł

plus i tu niespodzianka, chciałem hbo gratis na 6 m-cy, konsultantka nie wiedziała czy może dołączyć hbo do

takiej konfiguracji, po konsultacji z przełożonym hbo za 0zł na cały okres umowy :brawo:

Podsumowując całość za 59zł na 12 m-cy

 

Jak jest naprawdę okaże się na fakturze, jakby co to reklamacja.

Wcześniej posiadałem MR i HBO w pakiecie za 134zł.

 

Nie wiem jak to jest że tobie to dają za 59zł a mnie za samą platynę liczą 99zł a o pozostałych dodatkach już nie wspomnę...A jestem już z Canal+ od ponad 16 lat

 

 

I własnie dlatego ze jestes już z nimi 16 lat dają ci tak wysokie prop. cenowe poprostu sa pewni ze i tak zostaniesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też najlepsze co dali to 69 zł na 18 miesięcy za goły Silver+. co prawda ja dzwoniłem ale wypowiedzenie mam już zarejestrowane w związku z wypowiedzeniem kanałów. ale jak dla mnie to coraz bardziej się przekonuje do DVB-T. I tak nie oglądam TV a 62 zł miesięcznie mogę wydać na coś innego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...