Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w piatek 19.04 oferowali mi pakiet gold + hbo na 12 za 79 zł z dekodrem na wynajem za 10 zł plus canal plus platinum a dzisiaj już zupełnie inna oferta platinum+ hbo na 6 miesiecy, dekoder na wynajem lub do wykupienia. Nie wysyłałem jeszcze wypowiedzenia. Standardowa gadka co pan ogląda. Co o tym sadzicie ?

 

Ja wysłałem wypowiedzenie i jak na razie nie wiele to dało bo proponują mi cały czas platinum za 99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie.... moja mama przyjęła ofertę z NC+ w południe... miało być Universe+ i paczka z kanałami sportowymi czyli pewnie 6x C+ za 60 zł na 12 miesięcy a teraz się okazało, że zapłata w mają będzie wynosić 130 zł ! Dzwoniłem już o reklamację i o przesłuchanie rozmowy z mamą w południe. Bo jak wiem to mama nigdy by się nie zgodziła na ofertę powyżej 90 zł !!! Co się porobiło z tą C+ ??? Oszusci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów na te nc+ proponują mi pakiet który ponoć już nie istnieje a mianowicie All Inclusive+ w cenie 179zł , przecież obecnie najwyższy pakiet to Platinum+ w cenie 119zł + ew.jakiś rabat od tej ceny , wiec to chyba w nim powinna być full oferta prawda ? to jakaś paranoja , brak mi słów podziękowałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nic nie proponują.Ktoś wie dlaczego?

 

mnie też nie a mam to samo czyli Superpremium HD. Przedłużałem umowę w lutym, teraz mam 107 PLN z HBO, multi i 2xPVR. Kiedyś zadzwoniłem tak dla picu z ciekawości i kobieta mnie rozbroiła Platinum+HBO+multi i 2xPVR 179 PLN. Mam umowę ważną jeszcze przez 16 miesięcy i jak nie zaproponują czegoś w podobnej cenie jak teraz płacę, czekam do końca umowy i pa pa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

przykro nam, że podjęli Państwo decyzję o rezygnacji z Umowy
o Abonament. Gorąco zachęcamy do pozostania w gronie naszych
Abonentów i odwołania wypowiedzenia.

W dalszym ciągu będą Państwo mogli korzystać z usług CYFRY+
na warunkach wcześniej zawartej Umowy, z zastrzeżeniem ewentualnych
zmian programowych i wyłączeniem okresowych promocji.

Jednocześnie miło nam poinformować, że udostępniamy Państwu
6 kanałów CANAL+ w nowej odsłonie na warunkach obecnej Umowy
oraz kanał nSport, na warunkach obecnej Umowy (nie krócej
niż do 30 czerwca 2013 r.).

 

ludzie którzy zmigrowli na umowy universe, silver itp z paczką canal +...

nie uważacie że treść tego maila którego sporo ludzi otrzymało jest dość niepokojąca ?

że coś będą kombinować z tą paczką C+ jako promoca i będą chcieli wyłączyć np. w lipcu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj umowa superpremium + PS3 + pace 500gb + multiroom = 167zł (umowa z gadżetem na 26 miesięcy zawarta 11.2011). Wypowiedzenie wysłane na początku kwietnia. Dzisiaj trzeci telefon i oferta, którą przyjąłem:

 

Platinum + pace 500gb + multiroom + hbo (6 miesięcy gratis) = 99 zł / umowa na 12 m-c.

 

Uważam, że oferta bez rewelacji ale nie spotkałem aby ktoś z gadżetem wynegocjował coś lepszego.

Bez wypowiedzenia musiałbym zapłacić do końca umowy 1670zł, tutaj wychodzi 1188zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już poruszałem ten temat.to prawie wszyscy stwierdzili,że mowa tylko o nsport.a ja nadal myślę,że wyłączą canaly+

 

Dobrze myślisz - niestety, ci którzy twierdzą, iż mowa tylko o nsport nie potrafią czytać ze zrozumieniem. :read:

 

 

Czyli Canal+ mają zniknąć ale kiedy i w jakich pakietach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mail jest dość nie jednoznaczny... mimo wszystko chyba to jest kwestia odnosząca się do tego sytuacji że udostępniają paczkę c+ i ponadto zachęcają do przedłużenia umowy.

 

jeśli faktycznie po 30 czerwca odwalą taki numer to ludzie ich zmiotą z powierzchni ziemi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie w cytowanym fragmencie jest mowa o Canal+ i nsport dla tych osób, które cofnęły wypowiedzenie (np. takie związane z usunięciem kanałów z oferty). Wtedy zostają dalej na starej umowie, np. C+Optimum czy co tam kto ma, a po końcu czerwca nc+ zastrzega sobie możliwość wyłączenia paczki Canal+. Nie dotyczy to osób, które zmigrowały na korzystnych warunkach. Tak mi się przynajmniej wydaje. W moim przypadku konsultant czytał wyraźnie, że paczka Canal+Platinium przez cały okres umowy, 18 miesięcy za 0 zł. Więc jeśli byłoby inaczej to wtedy można to nazwać jedynie oszustwem. Ja tam jestem spokojny, jak będzie inaczej niż w rozmowie telefonicznej, to złożę reklamację. Zresztą potwierdzałem moje wynegocjowane warunki dzień później u innego konsultanta i się zgadzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...