Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

godunow<<<

wziąłeś platynę za 119 tudzież w mega promocji za 99 i teraz ujadasz bo inni dostają za połowę kwoty?

zamiast konstruktywnej rozmowy ciągle jakieś narzekania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie. Mi proponują dokładnie to samo, ale wypowiedzenie jeszcze nie zarejestrowane.

 

No cóż nie jestem sam :-).

Ale jest to naprawdę i denerwujące i frustrujące. Trzeba mi było pozostać w n a nie przechodzić do cyfry.

Rozglądam się za czymś innym - pozostaje jedynie polsat (bez c+ oczywiście) i vectra (z c+).

Nie ukrywam, że zależy mi na hbo i c+ - więc z powyższego wyboru pozostaje tylko vectra - kiedyś miałem i jakoś nie mogę się przekonać ponownie.

tak jak pisałem w ostateczności zostanę do sierpnia 14 jak zdążę wycofać wypowiedzenie :/

 

Może wkrótce się odezwą z propozycją jak dla nkowiczów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oświeci mnie ktoś które serwisy działają na Pace z pakietu Platinum a które nie ?

 

Podbijam pytanie. Jest sens brać platinum jak się ma PACE PVR? Które z dodatków będę "świecić" :?:locked:

nie działają

 

A u mnie w dalszym ciągu nieprzebita oferta 139 pln po raz trzeci za platinum+hbo+pace+multiroom;

Witaj w klubie. Mi proponują dokładnie to samo, ale wypowiedzenie jeszcze nie zarejestrowane.

mi to samo dają,ale wypowiedzenie dopiero w maju poleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :smile:

Moja sytuacja jest następująca: obecnie Canal+ SuperpremiumHD - 89zł., Pace PVR HD i okres minimalny obowiązujący do 30.04.2013r.

Wypowiedzenie wysłałem pod koniec marca listem poleconym priorytetowym z potwierdzeniem odbioru. Do Cyfry dotarło już na początku kwietnia.

Czytając to forum byłem przekonany, że decyduje data dotarcia wypowiedzenia do Cyfry i że umowa będzie obowiązywała jeszcze przez maj.

Dzisiaj zadzwoniłem pod numer (22) 2200191 żeby upewnić się czy wypowiedzenie jest zarejestrowane i do kiedy faktycznie obowiązuje mnie umowa.

Jakież było moje zdziwienie kiedy konsultant powiedział, że do końca kwietnia ponieważ decyduje data stempla pocztowego.

Przy okazji zaproponował pakiet C+ Platinium + HBO na 18 miesięcy za 89zł. Nie zdecydowałem się na razie, bo nie miał dla mnie dobrej oferty z Mediaboxem+ (możliwość odbioru m.in. Polsat HD, History HD oraz możliwość korzystania z opcji internetowych VOD itd.)

W związku z powyższym mam do Was kilka pytań:

1. Jak to w końcu jest z tą umową? Czy konsultant mógł kłamać?

2. Jak oceniacie tę propozycję?

3. Czy ktoś z Was dostał podobną ofertę z Mediaboxem+?

4. Czy jeśli nie zależy mi na MR to warto zamienić Pace'a na Mediaboxa+?

 

Z góry dziękuję za wszystkie Wasze odpowiedzi.

Póki co uciekam oglądać meczyk Barcelony :smile:

Serdecznie pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że negocjacje trwają :) bardzo dobrze , w cyfrze jestem od 13 lat , czekałem na ten list o przymusie przejścia lub wypowiedzenia , ale to już zmienili, mam umowe do czerwca w cyfrze, wysyłać teraz wypowiedzenie czy poczekać ?

 

od razu napiszę co mi się udało ugrać

 

Jak chcesz migrować teraz do nc+ i nie masz zamiaru płacić np. 129 złotych, to składaj, tylko szybko

Jak nie zależy Ci na nc+, tylko chcesz oglądać to, co masz, to czekaj do końca umowy.

Tak, czy tak, dostaniesz zapewne ofertę utrzymaniową

 

zależy mi na sporcie ale nie za 119zł jak to było na początku. więc radzicie wysłać wypowiedzenie ale z tego co widzę z antync+ to rezygnowaliście ze względu na wyłączenie odpowiednich kanałów, gdybym ja teraz wyślę i nie uda mi się osiągnąć odpowiednich dla mnie warunków to umowa się skończy pod koniec maja , a ja chciałbym ostatecznie maksymalnie wykorzystać okres mojej obecnej umowy ze względu na LM, do 15 czerwca dokładnie mam umowę , więc lepiej wysłać już w maju? jak uważacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj popołudniu telefon Platyna 119 przy migracji mówię żart tyle to w necie na stronie macie pani na to oj to mam dla pana taniej za 99 zł podziękowałem i poprosiłem jak będą mieć lepszą ofertę finansową to biorę pani powiedziała że zadzwoni lada dzień w sumie za 89zł bym się pewnie zdecydował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe zawsze lepiej wypowiedzieć wczesniej bedziesz miał lepsze oferty a tak jak nie wypowiesz to platyna 99zł lub 109zł

Ja wypowiedzenia nie wysyłałem i dostałem platyne za 99 . +hbo na 6 miesiecy za zero pln!!Nie znam przypadku aby z cyfry ktos dostał taniej

Trzeba pamiętać NC+ to nie żadna instytucja charytatywna .A opowiadania typu ze za 50 złotych cały pakiet NC dostali należy między bajki włożyć. A niektórzy podobno jeszcze taniej dostali!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe zawsze lepiej wypowiedzieć wczesniej bedziesz miał lepsze oferty a tak jak nie wypowiesz to platyna 99zł lub 109zł

Ja wypowiedzenia nie wysyłałem i dostałem platyne za 99 . +hbo na 6 miesiecy za zero pln!!Nie znam przypadku aby z cyfry ktos dostał taniej

Trzeba pamiętać NC+ to nie żadna instytucja charytatywna .A opowiadania typu ze za 50 złotych cały pakiet NC dostali należy między bajki włożyć. A niektórzy podobno jeszcze taniej dostali!!

 

 

Ja dostałem Silver Plus C+ filmbox na 6 miesięcy za 64zł na 12 miesięcy więc można tylko wypowiedzenie i negocjować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@godunow a jednak proponują platynę + hbo 12m. za 89

Witam wszystkich serdecznie :smile:

Moja sytuacja jest następująca: obecnie Canal+ SuperpremiumHD - 89zł., Pace PVR HD i okres minimalny obowiązujący do 30.04.2013r.

Wypowiedzenie wysłałem pod koniec marca listem poleconym priorytetowym z potwierdzeniem odbioru. Do Cyfry dotarło już na początku kwietnia.

Czytając to forum byłem przekonany, że decyduje data dotarcia wypowiedzenia do Cyfry i że umowa będzie obowiązywała jeszcze przez maj.

Dzisiaj zadzwoniłem pod numer (22) 2200191 żeby upewnić się czy wypowiedzenie jest zarejestrowane i do kiedy faktycznie obowiązuje mnie umowa.

Jakież było moje zdziwienie kiedy konsultant powiedział, że do końca kwietnia ponieważ decyduje data stempla pocztowego.

Przy okazji zaproponował pakiet C+ Platinium + HBO na 18 miesięcy za 89zł.

:

nie czytałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zazdroszcze broń Boże nikomu i cieszy mnie jak ktoś dopasuje cenowo pakiet do swoich mozliwości i potrzeb.

Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa, dlaczego wszyscy z tymi niskimi opłatami za Univers + 6 Canal+ dostaja umowy tylko na 12 m-cy?

Doradzę tylko że lepiej takie umowy z tak niskim abonentem za Univers + 6 canal+ podpisywać na 18 m-cy, aby po roku nie było szoku cenowego, przecież te planowane ze startu platformy pieniądze muszą kiedyś odrobić?

 

Ja dostałem na 18 miesięcy. O ile Silver ze wszystkimi Canalami+ za 69 zł uważasz za niską ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wycofalem wypowiedzenie. Mam optimumhdc+ z HBO za 81zl. Wczoraj oferta 99zl platyna. Dzisiaj telefon i oferta gold za 79 z c+ full na 12mcy. Odmawiam. Pan dorzuca Hbo lub cinemaxy na 9 mcy. Odmawiam. Kolejna oferta to silver za 64zl 6xc+, dekoder ich z 0zl tez na 12mcy. Stwierdzilem ze sie zastanowie i niech dzwoni wieczorem. Po godzinie dzwoni ze padł im system i zadzwoni w poniedzialek, zasugerowalem ze ok, ale chce z history hd gratis. Wezmie pod uwage, czkam do poniedzialku.

Czyli bez wypowiedzenia za 64zl mozna ugrac silvera z c+6x. Dopytam ktory dekoder mi da bo twierdzil ze pvr za 0zl. Zobaczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa, dlaczego wszyscy z tymi niskimi opłatami za Univers + 6 Canal+ dostaja umowy tylko na 12 m-cy?

Doradzę tylko że lepiej takie umowy z tak niskim abonentem za Univers + 6 canal+ podpisywać na 18 m-cy, aby po roku nie było szoku cenowego, przecież te planowane ze startu platformy pieniądze muszą kiedyś odrobić?

 

Lepiej być w tej grupie, która jest większa.

Przy okazji następnych umów można znów zrobić masową akcję wypowiedzeń i postraszyć Julka, czy kto tam później będzie na stołku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :smile:

Moja sytuacja jest następująca: obecnie Canal+ SuperpremiumHD - 89zł., Pace PVR HD i okres minimalny obowiązujący do 30.04.2013r.

Wypowiedzenie wysłałem pod koniec marca listem poleconym priorytetowym z potwierdzeniem odbioru. Do Cyfry dotarło już na początku kwietnia.

Czytając to forum byłem przekonany, że decyduje data dotarcia wypowiedzenia do Cyfry i że umowa będzie obowiązywała jeszcze przez maj.

Dzisiaj zadzwoniłem pod numer (22) 2200191 żeby upewnić się czy wypowiedzenie jest zarejestrowane i do kiedy faktycznie obowiązuje mnie umowa.

Jakież było moje zdziwienie kiedy konsultant powiedział, że do końca kwietnia ponieważ decyduje data stempla pocztowego.

Przy okazji zaproponował pakiet C+ Platinium + HBO na 18 miesięcy za 89zł. Nie zdecydowałem się na razie, bo nie miał dla mnie dobrej oferty z Mediaboxem+ (możliwość odbioru m.in. Polsat HD, History HD oraz możliwość korzystania z opcji internetowych VOD itd.)

W związku z powyższym mam do Was kilka pytań:

1. Jak to w końcu jest z tą umową? Czy konsultant mógł kłamać?

2. Jak oceniacie tę propozycję?

3. Czy ktoś z Was dostał podobną ofertę z Mediaboxem+?

4. Czy jeśli nie zależy mi na MR to warto zamienić Pace'a na Mediaboxa+?

 

Z góry dziękuję za wszystkie Wasze odpowiedzi.

Póki co uciekam oglądać meczyk Barcelony :smile:

Serdecznie pozdrawiam :smile:

 

witaj nowy :)

1.nie kłamał

2.oferta w mirę dobra,a nawt dobra :).choć nkowicze lepsze wyrywają

3.nie masz szans na mediaboxa(szansa w największym pakiecie)

4.to kwestia gustu i portfela na aktywację

 

Zastanawiam się po co proponują mi platynę skoro nie ma szans na Mediaboxa? :crazy:

Przecież na Pace PVR HD nie można korzystać z opcji internetowych zawartych w tym pakiecie. Nie wspominając już o kanałach Polsat HD i History HD.

Nie rozumiem dlaczego nam abonentom Cyfry nie zaproponują Universe + 6x C+? Przecież na to samo wychodzi.

Po co płacić za coś z czego i tak nie można skorzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz szans na mediaboxa(szansa w największym pakiecie)

Czyli jaki najniższy pakiet trzeba wziąść, aby mieć mediaboxa?

 

tutaj masz jedną wypowiedź z dnia dzisiejszego

Wczoraj zmigrowałem z Cyfry+ do nc+. Pakiet Canal+ Platinum z HBO za 129 zł miesięcznie. Umowa na 18 m-cy. Wymieniłem Pace PVR 500 GB na mediaBOX+ bezpłatnie (bez aktywacji i czynszu). 8)

 

W sumie jestem zadowolony (umowę miałem do 30.04.2013, wypowiedzenie zarejestrowane), nie mam siły użerać się o 10 zł.

witaj nowy :)

1.nie kłamał

2.oferta w mirę dobra,a nawt dobra :).choć nkowicze lepsze wyrywają

3.nie masz szans na mediaboxa(szansa w największym pakiecie)

4.to kwestia gustu i portfela na aktywację

 

Zastanawiam się po co proponują mi platynę skoro nie ma szans na Mediaboxa? :crazy:

Przecież na Pace PVR HD nie można korzystać z opcji internetowych zawartych w tym pakiecie. Nie wspominając już o kanałach Polsat HD i History HD.

Nie rozumiem dlaczego nam abonentom Cyfry nie zaproponują Universe + 6x C+? Przecież na to samo wychodzi.

Po co płacić za coś z czego i tak nie można skorzystać?

 

jednak w platynie się udało... ale abonament drogo wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...