Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sam masz brudne paluchy to sobie ssij.

powtarzam:

żal D. ściska że komuś coś lepszego proponują.

 

udowodnię jeśli podpiszę na to platinum z pacem.

z radością wstawię dokument umowy :)

i

 

Mój numer abonennt a dawniej cyfry obecnie NC+ nr abonenta 549485101 dostałem platyne + hbo za zero złotych +pace za zero umowa na 18 miesięcy . Za wszystko obecnie płace 99 złotych .. Pisałem o tym wcześnije trzeba czytać ze zrozumieniem..

 

Jeżeli merwel nie podasz numeru abonenta umowy do jutro wystąpię do administracji forum o sunięcie twojego konta z forum Sat za rażące wprowadzanie czytelników błąd..!!!

Apeluje do tych wszystkich co dostali te super umowy nie podadzą swoje namiary sprawdzimy czy mówią prawdę..!!

Mój stan finansowy nie ma nic do rzeczy..!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. Ja migrowałem bo mi sie kończy umowa i płaciłem za optimum +canal 89 obecnie pakiet w podpisie płace 99 i dekoder za zero złotych identycznie jak w poprzedniej umowie . i mam do tego hbo. przez 6 miesięcy za zero złotych .. Czyli wychodzi nie wiele drożej..

 

Toz napisal ile placi !!!

 

PS: Troszke nie rozumiem sytuacji z tym dekoderem PACE ... myslalem ze im zalezy zeby wyzbywac sie sprzetu cyfry i brac sprzed po nce . Szczegolnie jesli chodzi o rozwiazania z multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiesz czytać czy literki się mieszają ?

dostałem PROPOZYCJĘ dwukrotnie i jeszcze się zastanawiam, bo PLATINUM Z PACEM to jak lody w opakowaniu kumasz ??

mam jeszcze 10 dni. jak nic więcej nie ugram (dekoder ADB) to wezmę to i udowodnię dokumentami.

może wtedy kopara opadnie i przestaniesz ujadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum dają za 99 zł, a nielicznym wybrańcom tylko za 89 zł (tym, którzy mieli jakieś tam pakiety superpremium z opłatami rzędu 90 zł). Do platinum w ofercie migracyjnej można też dostać HBO za 0 zł na cały okres umowy, ale i tak średnio się to opłaca, chyba że komuś bardzo zależy na tym nowym mediaboxie i VOD.

 

Ja sobie porównałem oferty, które mi przedstawiono, tj. silver 6c+ hbo 6m gratis abo 69 zł oraz platinum hbo rok gratis mediabox 199 abo 99 zł i wyszlo mi, że przy tych samych kanałach w całym roczym okresie, w przypadku tej drugiej opcji, za możliwość korzystania z mediaboxa i vod wychodzi mi średnio 35 zł wiecej miesięcznej opłaty (wliczyłem w to 199 za dekoder).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to 69zł a nie 60 czy 50,

a po drugie z miłą chęcią to zrobię i udowodnię jak się zdecyduję.

wybiórczo komentujesz odpowiedzi wysyłane w Twoim kierunku, bo nadal nie pojmuje jak mogłeś się zgodzić na platinum za 99 i do tego PACE :)

miłego dnia niedzielnego i mniej jadu życzę.

ps. nie zapomnij zgłosić mnie do administracji za szerzenie herezji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Merwel" Czekam na te dowody od wszystkich co to platyne za 60 złotych ba nawet za 50 dostali

Dostali oczywiście tan sam zestaw kanałów w niższej cenie, to fakt. Ale poza vod i tym mediaboxem, który podobno jest dużo lepszym odbiornikiem od pozostałych dekoderów, jest jeszcze - przynajmniej potencjalnie - inna korzyść z posiadania wyższego pakietu na umowie. Możliwość negocjowania przy kolejnym przedlużeniu umowy, bo może być tak, że ktoś będzie za rok twierdził "ja płaciłem 60 zł za pakiet platinum", a konsultant wtedy odpowie "miał pan pakiet uniwerse i w gratisie tylko paczkę c+, ale ten gratis się skończył". Czyli przedmiotem negocjacji będzie przedłużenie pakietu bez C+. Bo te obecne oferty to wynikają raczej z tego całego zamieszania z narzuceniem migracji abonentom i działań UOKiK. Jest mało prawdopodobne, że za rok pakiet 6C+ będzie dostępny w tak korzystnej cenie. Ale to tylko spekulacje oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem już znikać i spędzić niedzielę normalnie, ale jeszcze odpiszę...

sugerujesz że głuchy jestem ? ;)

 

proponowali mi PLATYNĘ za 69 ale dekoder PACE więc generalnie wychodzi to silver/universe z pakietem Canal+ bo i tak serwisy nie działają...

ale oficjalnie nazwał to pakiet platinum z rabatem kilkukrotnie...

w praktyce to to samo co w/w.

jeśli nie ugram dekodera ADB do tego to wezmę tego paca i już.

 

jeszcze jedno: ja pierwszy powiedziałęm co chcę: Universe z paczką C+ to gość od razu powiedział że dla mnie czegoś takiego nie ma i po konsultacji z przełożonym zaproponował właśnie Platinum zrabatowane na 69zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Merwel" Czekam na te dowody od wszystkich co to platyne za 60 złotych ba nawet za 50 dostali

 

daj mu już spokój . widać ,ze chłopak popłynął a teraz nie wiem jak się z tego wycofać, choć już nieśmiało próbuje.

po pierwsze to 69zł a nie 60 czy 50,

a po drugie z miłą chęcią to zrobię i udowodnię jak się zdecyduję.

 

bo jak się nie zdecyduje to np napisze ,ze w polsacie dostał bardziej korzystną ofertę.

Gdyby miał jajka to nagrałby tą magiczną ofertę i wrzucił w postaci mp3 na jakiś serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co wam to Platinum z MR na sprzęcie cyfry za 99 jak dają Silver z Opcją Platinum (6x C+) z mr i pace za darmo i jeszcze hbo na pol roku za 69 zl?

 

 

Jesli masz taka oferte jak w opisie prosze podaj mi na priv numer abonenta z checia powolabym sie na twoj numer zeby dostac takie warunki. Numer abonenta tylko do tego celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas Ratunkowy? to ty godunow? ;)

ja chyba omamy mam przez ostatnie 3 dni oglądania tego co mam w podpisie.

 

Silver z tym co napisałam to full na sprzęcie cyfry przecież, bo czym się różni?

a o 30 zeta mniej na m-c.

 

@zibi-s

no ja płaciłam 105,90 z hbo za 19,90 a teraz mam więcej za 69?

to nie jest reguła, to co piszesz, myślę, że to zależy na jakiego konsultanta trafisz.

a co do 12 m-cy.. kto wie co będzie za pół roku? może w ogóle już nc+ nie będzie.

 

@emc ja w ogóle nie chciałam hbo.

miałam przez pół roku, non stop powtórki.

dawali za free na 6 mcy- nie będę się kłócić.

 

@FazaFm

mnie się umowa kończyła 30.04. wypowiedzenie wysłałam z powodu tego.

Być może trafiłam na takiego konsultanta (faceta) i miałam szczęście/urok osobisty podczas rozmowy/siłę przekonywania ;)

 

 

poza tym na razie, jak to ja, jestem sceptyczna.

jak nie zobaczę pierwszego rachunku za 69 zł i w ICA opcji dodatkowej Platinum to nie uwierzę, na razie mówię na podstawie tego co uzgodniłam z konsultantem i tego co widzę w tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze odpowiadaja ze nie ma takiej oferty prosze nie wierzyc w to co pisza na forum. Wiec twoj numer abonenta bedzie udowodnieniem ze jest taka oferta. Jesli to mozliwe to prosze o niego na priv niczym nie ryzykujesz nie znam twoich danych wiec nic nie moge zrobic z samym numerem.

 

 

Zwroc uwage od ktorego roku jestem zarejestrowany na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 4 dni temu w punkcie oferta dla mnie platinum 99zł + 10 zł MR + Hbo to razem 139 zł lub 179zł full. Chcę ugrać z 139 na 119 jeszcze czekam czy ktoś zadzwoni jak nie to 25 kwietnia wypowiedzenie.

 

Ps Ci co piszą platyna za 69 zł to powinni zejść na ziemię. Albo lecieć do konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ malinowa

To jak ? Mozesz podeslac numer abonenta ?

 

PS: Prosze obojetnie kogo kto dostal podobna oferte bedac abonentem cyfry o przeslanie na priv numeru abonenta w celu powolania sie podczas rozmowy z konsultantem. Wiele osob pisze tu ze dostala tak dobra oferte wiec moze drobna pomoc w uzyskaniu jej? Jestem uzytkownikiem tego forum od 2006 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...