Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 4 dni temu w punkcie oferta dla mnie platinum 99zł + 10 zł MR + Hbo to razem 139 zł lub 179zł full. Chcę ugrać z 139 na 119 jeszcze czekam czy ktoś zadzwoni jak nie to 25 kwietnia wypowiedzenie.

 

Ps Ci co piszą platyna za 69 zł to powinni zejść na ziemię. Albo lecieć do konkurencji

To wyslij Oświadczenie z rezygnacją teraz, lub dopiero 30 IV poniewaz rozwiązanie umowy z C+ zależy od daty wpływu pisma do operatora jesli chodzi o wyłączone kanały.

 

@ FazaFm

Ja dostaniesz ten numer i sprawdzisz, to pochwal sie na forum czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój szwagier przedłużył w piątek umowę, która kończyła się z końcem kwietnia:

- czas 18 miesięcy

- pakiet Platinum z MR

- wymiana sagecoma na paca (drugi dekoder do multiroomu jest jego własnością)

Cena 99zł (dotychczas miał Canal+Superpremium za wszystko wraz z MR płacił 119zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FazaFM

nie dam ci, ale obiecuję ci, że jak przyjdzie umowa na papierze i dostanę 1wszy rachunek to ci go zeskanuję i poślę.

 

w ICA ja tego także nie widzę, na infolinii twierdzą, że się nie wyświetla, bo to nie jest jako opcja tylko jako uprawnienia i one są zapisane w ustaleniach przy przedłużaniu umowy i będą na samej umowie.

tak jak mówię - sama jestem nieufna w stosunku do nc+, natomiast widzę to co jest w tv i uwierz mi nie zapłaciłabym za to 99 zł chyba, że w ostatnim możliwym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FazaFM

nie dam ci, ale obiecuję ci, że jak przyjdzie umowa na papierze i dostanę 1wszy rachunek to ci go zeskanuję i poślę.

 

w ICA ja tego także nie widzę, na infolinii twierdzą, że się nie wyświetla, bo to nie jest jako opcja tylko jako uprawnienia i one są zapisane w ustaleniach przy przedłużaniu umowy i będą na samej umowie.

tak jak mówię - sama jestem nieufna w stosunku do nc+, natomiast widzę to co jest w tv i uwierz mi nie zapłaciłabym za to 99 zł chyba, że w ostatnim możliwym terminie.

i widzisz a mi w ica się wyświetla co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nc+ ma taki chwyt z tym Universum 6 canal+, jak w dzisiejszym e-mailu który przyszedł odnośnie zamiany starych Canal+ na nowe i dodatkowo tak dopisano:

"....oraz kanłu nSport który został

udostępniony promocyjnie na warunkach obecnej umowy (nie krócej

niż do 30 czerwca 2013 r.). ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FazaFM

nie dam ci, ale obiecuję ci, że jak przyjdzie umowa na papierze i dostanę 1wszy rachunek to ci go zeskanuję i poślę.

 

w ICA ja tego także nie widzę, na infolinii twierdzą, że się nie wyświetla, bo to nie jest jako opcja tylko jako uprawnienia i one są zapisane w ustaleniach przy przedłużaniu umowy i będą na samej umowie.

tak jak mówię - sama jestem nieufna w stosunku do nc+, natomiast widzę to co jest w tv i uwierz mi nie zapłaciłabym za to 99 zł chyba, że w ostatnim możliwym terminie.

 

 

Przepraszam ale na ta chwile jestes niewiarygodna jaki pozostali ktorzy pisza o takich cenach :) Sory ale ciezko w to uwierzyc. Kolega na forum publicznie podal swoj numer. Dla mnie on jest wiarygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pytanie, po jakim czasie Ci włączyli nowe kanały nc+, np. MGM, Animal Planet HD? I czy od razu z nimi miałeś pakiet C+, czy włączyli go po dłuższym czasie.

 

Umowa będzie obowiązywać od 1 maja, tak więc na razie mam ciągle to co miałem w C+Optimum z Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale na ta chwile jestes niewiarygodna jaki pozostali ktorzy pisza o takich cenach :) Sory ale ciezko w to uwierzyc. Kolega na forum publicznie podal swoj numer. Dla mnie on jest wiarygodny.

i co z tego,że podał.jeśli chcesz telefonicznie zwryfikować,to jeszcze dane trzeba podać.sam nr abo.nic nie znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

jemu chyba bardziej chodziło o powołanie się na ten numer abonenta przy negocjacji oferty (mówisz, że znajomy o takim ID dostał to i to i prosisz o to samo - sam rok temu przy negocjacjach z c+ zasugerowałem, że mi ściemnia konsultant o nieistniejącej ofercie za 62 zł i poprosiła o numer jeśli mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czyta tych, co to tak nie wierzą w korzystne oferty. Można się pośmiać trochę. :wink: A co do poniższego cytatu:

Może nc+ ma taki chwyt z tym Universum 6 canal+, jak w dzisiejszym e-mailu który przyszedł odnośnie zamiany starych Canal+ na nowe i dodatkowo tak dopisano:

"....oraz kanłu nSport który został

udostępniony promocyjnie na warunkach obecnej umowy (nie krócej

niż do 30 czerwca 2013 r.). ..."

 

To w moim przypadku brzmiało to mniej więcej tak: "Pakiet Silver w cenie 69 zł przez 18 miesięcy wraz z pakietem Canal+Platinium w promocyjnej cenie 0 zł przez cały okres trwania umowy."

I uwierzcie, że ktoś mógł to dostać jeszcze 10 zł taniej, albo w tej cenie co ja jeszcze HBO. Ja zadzwoniłem sam, był to pierwszy telefon, powiedziałem że interesuje mnie to co mam w C+Optimum w cenie poniżej 70 zł i mi to zaproponował. Może jakbym powiedział, że w cenie poniżej 60 zł to bym dostał za 59 zł, mały błąd z mojej strony. Pewnie jakbym odrzucił ofertę to następnym razem bym dostał taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...