Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lukas876 napisał(a):Jednak przekonałem się, że te dobre oferty to nie są wymysły: przeszedłem do nc+ - pakiet Universe+, 6xC+, Multiroom (Cameleony) i Pace 500 za 49 zł. Nie wiem co oni kombinują z tymi rewelacyjnymi cenami, ale jestem zadowolony :)

 

Czy aby na pewno? Chyba chodzi o kanały firmowe Cyfry+, czyli Kuchnia, Planet itd. a nie Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie spokojnie, wszystko jest nagrane... Piszę jak było, co z tego wyjdzie zobaczymy. Będzie inaczej niż obiecywali wtedy będę się martwił i odwoływał.

 

Kant ja zmigrowałem na podobnych warunkach ale okazało się że konsultant doliczył mi 30 zł do faktury (co miesiąc) i teraz bujam się z reklamacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kant pod jaki numer dzwoniłeś? Czy do Ciebie dzwoniono? Czy HBO jest na cały okres umowy? Jaki miałeś dekoder do tej pory? Odnośnie MR to masz odebrać drugą kartę kamaleon?

Dzwoniłem pod numer 22 310 45 60. Tak jak pisałem HBO na cały okres umowy czyli 12 miesięcy. Dekoder mam PACE 500gb, mogłem zamienić na ten nowy, ale tego mam za free a musiałbym płacić.

Według Pani z którą rozmawiałem to tak, drugą kartę mam odebrać w punkcie. Chociaż i tak nie jest to dla mnie priorytetem.

 

Spokojnie spokojnie, wszystko jest nagrane... Piszę jak było, co z tego wyjdzie zobaczymy. Będzie inaczej niż obiecywali wtedy będę się martwił i odwoływał.

 

Kant ja zmigrowałem na podobnych warunkach ale okazało się że konsultant doliczył mi 30 zł do faktury (co miesiąc) i teraz bujam się z reklamacja.

 

Mam nadzieję, że w moim przypadku tak nie będzie. Okarze się w czerwcu, jak przyjdzie rachunek. W najgorszym wypadku będę tak jak Ty bujał się z tym. Sprawa jest prosta, sami nagrywają rozmowy.

Nudziły mnie te formułki, ale słuchałem uważnie, na samym końcu podsumowałem krótko o jakim pakiecie rozmawiamy, z jakimi opcjami, za jaką cenę i potwierdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcześniej co miałeś i ile płaciłeś? Osobiście bym wolał to sam tylko Universe + 6 x C+ i 10 zł taniej. Nie potrzebuje vod itd.

UNIVERSE + HBO + DEKODER PACE - UMOWA 12m - 79 PLN.

UNIVERSE + DEKODER PACE - UMOWA 12m - 59 PLN.

Gratis druga karta kameleon i jest git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po trzeciej rozmowie bo mi spokoju nie daje:) Tak ma pan na 100% do paczki Universe+Canały Premium C+. Problem je niby w jakim algorytmie żeby uruchomić taką usługę, bo standardowo nie było takiego pakietu. 5 godzin po migracji Canal plus nie świeci:) poza tym jak można coś sprzedawać nie mając uruchomionego.

Czekam ...wrazie w 10 dni na odstąpienie od migracji.Nie może być w tym kraju normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując: (te wyższe oferty, wszystkie na 12 miesięcy, można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis)

 

Canal+ Silver+6xC = 59 PLN

Canal+ Gold+6xC = 79 PLN

Canal+ Platinum = 79 PLN

Canal+Platinum+HBO cały okres = 89 PLN

 

Do tego 10 PLN za MR.

 

Universe +6xC (na ten moment nie uruchomione :cry: ) = 59 + filmbox 6 miesiecy gratis dekoder zwykły hd wynajem 0 zł.

Wypowiedzenie 30.04 Optimum HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcześniej co miałeś i ile płaciłeś? Osobiście bym wolał to sam tylko Universe + 6 x C+ i 10 zł taniej. Nie potrzebuje vod itd.

UNIVERSE + HBO + DEKODER PACE - UMOWA 12m - 79 PLN.

UNIVERSE + DEKODER PACE - UMOWA 12m - 59 PLN.

Gratis druga karta kameleon i jest git ;)

Wcześniej miałem chyba coś takiego jak SUPERPREMIUM HBO i dekoder za 99pln. Mi też nie są potrzebne vod, prapremiery, ale podobno do universe i silver, nie dało radę dołożyć HBO i 6x C+, czy coś tam... Nawet nie dopytywałem, przeglądając forum, stwierdziłem, że to dobra oferta za Platyne, taniej niż miałem, więc biorę. Szczegołnie, że umowa tylko na 12mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem propozycję Silver C+ za 69 pln na 12 miesięcy + 3 miesiące HBO. Chciałem Platinum + HBO bez MR na cały okres za 99 pln z mediaboxem za 199 pln - nie dali, więc podziękowałem.

 

Mam umowę do końca kwietnia C+ Kompakt bez MR za 68 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując: (te wyższe oferty, wszystkie na 12 miesięcy, można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis)

 

Canal+ Silver+6xC = 59 PLN

Canal+ Gold+6xC = 79 PLN

Canal+ Platinum = 79 PLN

Canal+Platinum+HBO cały okres = 89 PLN

 

Do tego 10 PLN za MR.

Niezupełnie, ja dostałem Canal+ Silver+6xC = 59 PLN i MR w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie wysłane, umowa do 31 maja 2013, jak do tej pory zero kontaktu

 

Wypowiedzenie złożone 12 kwietnia, umowa do maja 2013 C+ Optimum+ za 78zł miesięcznie. Dzisiaj tel. z ofertą C+Silver + reszta pakietów C+ za 79zł umowa na 18miesięcy - nie byłem zainteresowany.

Oraz chciałem, żeby przedstawił mi ofertę z MR (nie miałem wcześniej)

Opcja z MR Standard C+Gold + Canal+ i C+Sport (konsultant twierdził, że do Silvera nie mogę dobrać MR) za 79zł, 20zł za MR (dwa białe dekodery + aktywacja 2x49zł) i 5zł/m-c za dzierżawę mediaBOXA = 104zł. Przyjąłem do wiadomości i poprosiłem o telefon po weekendzie. Pan poinformował mnie, że jest to specjalna oferta dla mnie i nie wie do kiedy będzie ona dostępna oraz że do 30 kwietnia mam umowę. Czekam na ich ponowny telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem na następujących warunkach:

WPT + Canal+ + HBO + Cinemax - 69zł umowa na 12 miesięcy. Zostaję ze starym dekoderem Turbo.

Poprzednio miałem prawie to samo, jedyna zmiana to za npremium dostałem Canal+, cena pozostała bez zmian.

Wypowiedzenie oczywiście wysłane na początku kwietnia.

Dzwoniłem do działu promocji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem na następujących warunkach:

WPT + Canal+ + HBO + Cinemax - 69zł umowa na 12 miesięcy. Zostaję ze starym dekoderem Turbo.

Poprzednio miałem prawie to samo, jedyna zmiana to za npremium dostałem Canal+, cena pozostała bez zmian.

Wypowiedzenie oczywiście wysłane na początku kwietnia.

Dzwoniłem do działu promocji :-)

Pomyliłeś tematy. Tutaj migracja z Cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem na następujących warunkach:

WPT + Canal+ + HBO + Cinemax - 69zł umowa na 12 miesięcy. Zostaję ze starym dekoderem Turbo.

Poprzednio miałem prawie to samo, jedyna zmiana to za npremium dostałem Canal+, cena pozostała bez zmian.

Wypowiedzenie oczywiście wysłane na początku kwietnia.

Dzwoniłem do działu promocji :-)

pomyliłeś tematy.ale ofertę masz super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...