Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie zadzwonili i Pan najpierw zapytał się dlaczego od nich uciekam. To mu wyjaśniłem.

Mówił, że zaoferują mi umowę na takich samych warunkach jak obecnie z c+. Czyli 48zł za kompakt + c+. Kazał poczekać 30sec, następnie odezwał się i zaoferował Universe za 59zł bez c+, opowiedziałem, że interesuje mnie tylko c+. Chwilę potem zaoferował komfort za 29zł, odmówiłem mówiąc że zależy mi na c+. Odpowiedział, że w tej chwili nie mogą mi zaoferować dodatkowej paczki c+. Wypowiedzenie wysłane, a umowa kończy się pod koniec lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazał poczekać 30sec, następnie odezwał się i zaoferował Universe za 59zł bez c+, opowiedziałem, że interesuje mnie tylko c+.

To ciekawe że Universe+ za 59 zł jak ja wytargowałem za trzecim razem za 49 zł ten pakiet oczywiście bez C+ bo mnie nie interesuje ale dawali mi z pakietem C+ za 64 zł. Tak wiec można wytargować trzymając ich do 3-4 razu :-) Mam teraz za 49 zł pakiet Universe+ na 18 miesięcy umowy! Sprzęt mam swój F. Ariva 150 combo a karta abonencka moja C+ Seca zostaje bez zmian nie muszę wymieniać jej.

Do tej pory miałem w Cyfrze Plus pakiet Kompakt+ za 47 zł więc mam teraz za prawie że taką samą cenę trochę lepszy pakiet kanałów (różnica 2zł!). Negocjujcie ile się da bo w Cyfrze też można ich wydoić dobrze i zmiękną :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wilos Wydaje mi się, że chodziło nie o Platynę za 59 a o pełną paczkę 6xC+ (czyli bez VOd, seriali i co tam jeszcze daja do pełnej platyny) plus Universe. Ale może się mylę.

 

Trzeba by ujednolicić nazewnictwo, bo wg mnie pełna paczka 6x C+ to jeszcze nie platyna. No bo gdzie VOD, NetVod, seriale, premiery TVP, ncGo itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już napisałem:

Mi zaproponowali platynę za 69 bez mr, hbo i innych cudów ale dekoder obecny philips.

Powiedziałem że jak dołożą Adb to się dogadamy.

Wszystko fajnie ale jak na razie co jesteś jedynym rodzynkiem. Jak kilka osób poda podobne informacje, to będzie można sądzić ze coś sie dzieje. Sory ale trzeba na to patrzeć sceptycznie póki co, choć chciałbym zeby to była prawda. pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem dzisiaj pod taki nr. i to samo. Platyna po 99zł i nic więcej.

 

Na pytanie - dlaczego abonenci z platformy N posiadają platyny po 49-59 zł powiedział, że oferta jest ustalana pod każdego klienta indywidualnie w odniesieniu ile płacił wcześniej za abonament. Jak odpowiedziałem mu że posiadam C+ optimum w cenie 65 zł, to dla mnie indywidualnej oferty w odniesieniu do 65zł ile płacę to już nie ma tak?? odpowiedział, że tak ma w systemie......... lol

 

Trzeba wysłać wypowiedzenie i pocałować ich w tyłek.

 

btw. Dlaczego pod nr. krakowskimi nie chcą obsługiwać klientów cyfry?? (nie dzwoniłem jeszcze pod te nr.) to mamy 1 platforme, czy dalej 2?? i 2 inne oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ile można pisać. Abonentom N, którzy nie złożyli wypowiedzenia, tez niczego ciekawego nie oferują. No ale my mamy czas na dostarczenie wypowiedzenia max do 19.03 czyli do jutra. Abonenci C+ z tego co zrozumiałem maja czas do 30.04. Na co wy czekacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już napisałem:

Mi zaproponowali platynę za 69 bez mr, hbo i innych cudów ale dekoder obecny philips.

Powiedziałem że jak dołożą Adb to się dogadamy.

Wszystko fajnie ale jak na razie co jesteś jedynym rodzynkiem. Jak kilka osób poda podobne informacje, to będzie można sądzić ze coś sie dzieje. Sory ale trzeba na to patrzeć sceptycznie póki co, choć chciałbym zeby to była prawda. pozdro :)

 

Spoko, sam pewnie byłbym sceptyczny ale tak mi proponował. W razie jak się zdecyduje to i tak poproszę o potwierdzenie na piśmie :-)

Dzwoniłem pod numer który mi podali w mailu i smsie : 22 22 00 191

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już napisałem:

Mi zaproponowali platynę za 69 bez mr, hbo i innych cudów ale dekoder obecny philips.

Powiedziałem że jak dołożą Adb to się dogadamy.

Wszystko fajnie ale jak na razie co jesteś jedynym rodzynkiem. Jak kilka osób poda podobne informacje, to będzie można sądzić ze coś sie dzieje. Sory ale trzeba na to patrzeć sceptycznie póki co, choć chciałbym zeby to była prawda. pozdro :)

Nie jest jedyny. Jak pisałem zaproponowali mi Univers + 6 canalow + MR + Pace za 59 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem sobie do C+ żeby się zdołować, ale: Dostałem Platinum i HBO oraz History HD za 100,99zł :brawo::jupi:

 

co z tego,że taniej ci wychodzi,aniżeli teraz.abonenci z n w tej cenie maja jeszcze cinemaxy,filmboxy i MR. i jeszcze na browar im zostaje !! :brawo: .a co do history hd,to jak masz swój sprzęt lub cyfry to zapomnij, że sobie pooglądasz :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...