Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam bo dziś ją wynalazł i nie wie czy coś warta jeszcze a ma ochotę na cyfrę doradzałem cesję

 

Masz opcję multiroom - tj. czy posiadasz drugą kartę do swojej umowy ?? Jeśli nie to przed migracją idź do punktu podpisz aneks i weź drugą kartę do multiroom - opłata 20 zł.

 

Jak mieszkacie z bratem w jednym domu ;) to brat ją może używać - niech sobie kupi najtańszą Arivę 100 - max 150 zł - za używaną w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aktualnie mam pakiet Canal+Optimum HD wraz z HD Optimum Promo z dekoderem PhilipsHD za 78zł ( dek za 0 zł ).

Umowa ważna jest do końca sty-14 i jeszcze jej nie wypowiedziałem.

Codziennie mam kilka telefonów z propozycją Universum+ z pakietem obejmującym 6 k. Canal+ ( i dodatkowo HBO za darmo 6 m-y ) za 84 zł + dekoder ADB za 199 zł ( lub 49 + 5 zł/m-c ).

Twierdzą że to super oferta co oznaczałoby że opłata z 78 zł wzrasta do 84 zł nie licząc jeszcze kosztu dekodera.

 

W wielu postach piszecie o obniżkach a mnie proponują podwyżkę kosztów, jak postąpić ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Dziś otrzymałem pierwszy telefon z nc+ po zarejestrowaniu mojego wypowiedzenia, zdziwiłem się że dopiero teraz bo końcem października dzwonili jak najęci :? Oczywiście Pan Konsultant miał dla mnie superofertę, jak sam to określił "platynową". W słuchawce usłyszałem, że za pakiet z wszystkimi C+ i HBO zapłacę jedynie 129 zł co jest dla mnie bardziej korzystne, gdyż teraz płacę za to 137 zł (oferta z konsolą PS3). Przeglądając stronę nc+ widzę, że to nie żadna "platyna" a pakiet UNIVERSE+SUPERPREMIUM którego nawet dla nowego klienta kosztuje 129 zł. Grzecznie Pani podziękowałem, zobaczymy czy jeszcze z czymś zadzwonią :D Na razie się nie napalam umowa wygasa 31.12, więc jeszcze poczekam, nie oczekuje cudów z superofertą ale nie dam się doić jak dotychczas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni czasem myślą, że migrujący ludzie to kompletni idioci i czytać nie umieją. Przecież nawet na ich stronie jest oferta Platinum skierowana do nowych klientów z własnym tunerem za 89,- zł. Oczywiście faktycznie to jest Universe z 6 x C+ ale oni taką ofertę migrującym często starają się wcisnąć za 99,- zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni czasem myślą, że migrujący ludzie to kompletni idioci ...

 

I tacy tez się trafiają a nawet tacy którzy i za 99zł biorą Universe+/6xCanal+.

 

 

@Heban ale jak doliczysz do mixa koszty dekodera na własność to różnica w stosunku do zwykłego abonamentu jest praktycznie żadna. Jeżeli już zdecydujesz się na te antyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari jednak jest niemała grupa ludzi, którzy uważają sprzęt pocyfrowy czy ADB za złom, nie wyjmują ich nawet z pudełek i używają własnych tunerów. Dla nich, jeśli negocjacje zawiodą a nie potrzebują MR lub używają splitterów tak oferta jest całkiem niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Nieprecyzyjnie się wyraziłem :) Chodziło mi o to, że sprzętu pocyfrowego nawet z pudła nie wyciągają bo uważają go za złom, tak jak i za złom uważają sprzęt ADB. Mowie o maniakach tunerów z górnej pułki. Tych, którzy wolą zrezygnować z vodotrysków i parowanych kart , żeby móc korzystać ze swoich wypasionych tunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do końca umowy z Cyfrą pozostał mi jeszcze prawie rok, to też postanowiłem zadzwonic i zapytac w sprawie migracji. Obecnie posiadam Prestige za 122 zł ( nie chce czekac bo zależy mi na bajkach dla syna ). Oto ich oferta

pakiet Universe+ w cenie 59 zł przez 18 pełnych miesięcy,

 

-opcja Canal+ Platinum (wszystkie programy Canal+)w cenie 40 zł przez 18 miesięcy,

 

- opcja premium HBO w cenie 20 zł przez 18 miesięcy,

 

-opcja Cinemax w cenie 10 zł przez 18 miesięcy,

 

-bezpłatne użytkowanie sprzętu pvr na czas trwania Umowy

-18 miesięczny Okres Oznaczony.

 

Ww. oferta jest dostępna do odwołania.

Wiem ze jest to słaba oferta bo bym płacił wiecej niz dotychczas..

Dlatego zastanawiam sie nad wysłaniem własnej oferty i prosze o pomoc za ile mozna to wyrwac (tylko realnie bo nie mają mojego wypowiedzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...