Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bogdan425

Już mówię. Brakuje mi obecnie szczególnie FOX HD i Discovery HD, i jednocześnie czuję okazję że wcześniej bym złapał paczkę HBO a nie za pół roku.

To trochę dużo. Pytanie, czy to aby warte świeczki, by za takie przyspieszenie płacić nieco wyższy abonament?

Discovery masz w SD. Pozostaje FOX HD. Można się zwrócić z prośba mailowo o dołączenie tego kanału jako gratis w celu się zapoznania z jego ramówką. Na przykład. Ja tak właśnie rozpoczęłam swoja batalię, o której gdzieś na Forum napisałem. Z jakim skutkiem, czas pokaże. I tu poinformuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,ale całą paczkę Canal+ załatwia osobno a tu się rozchodzi tylko o wymianę Golda+ na Universe+ aby spróbować obniżyć kwotę abonamentu,bo VOD z tej promocji na nic się w Pace nie przyda.

 

Zresztą i tak już po ptokach,co nie zmienia faktu, że zaakceptowana oferta jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Umowa do końca listopada :optimum hd, pace, 2Xcameleon za 62zł. Kilkanaście telefonów i najlepsza oferta to 79zł za ww pakiet + hbo na 12 mies. Odrzuciłem licząc na 59zł. Teraz oferty tylko gorsze, i zaczyna się s...ka. Podpowiedzcie może ja nie potrafię negocjować, jakich argumentów używaliście przy Waszych negocjacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Umowa do końca listopada :optimum hd, pace, 2Xcameleon za 62zł. Kilkanaście telefonów i najlepsza oferta to 79zł za ww pakiet + hbo na 12 mies. Odrzuciłem licząc na 59zł. Teraz oferty tylko gorsze, i zaczyna się s...ka. Podpowiedzcie może ja nie potrafię negocjować, jakich argumentów używaliście przy Waszych negocjacjach?

 

Podstawa to czy wypowiedzenie wysłałeś wcześniej ?? Mają zarejestrowane w systemie.

 

Zdecydowanie cierpliwość. Masz 30 dni na zdanie sprzętu od zakończenia umowy czyli prawie cały grudzień. Spokojnie zadzwonią jeszcze w listopadzie nie raz :) Odrzucaj, pytaj się gdzie masz zdać sprzęt oraz twardo stwierdzaj że interesuje cię tylko Universe + 6xC + MR + Pace za 59 zł. Na początku grudnia zadzwonią z propozycją co możemy zrobić żeby pan został z nami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...