Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciemności zawsze wyłania się światłość! :) ja tej ciemności uniknąłem, bo osiągnąłem to, o co mi chodziło, chociaż nie do końca. Czasem rezygnując z czegoś, można osiągnąć pośrednio satysfakcję. Widzę, że po stronie NC + brak elastyczności, którą znałem z Cyfry. No ale to jest widocznie ta "nowa definicja rozrywki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrozumiałem ofertę. U+ 6c+ Mr + Pace 12 MSC za 59zł + HBO na 6Msc za 0 zł. Nie jest to marzenie ale nie narzekam. Bacznie wsłuchiwałem się w słowa konsula i nic nie było braku Polsatu HD na sprzęcie który dostałem od NC+. Myślę że brakujące 6msc HBO dostanę jako rekompensatę po złożeniu reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nergal_666

Wszystko na rok za 49zl? To ładnie! Gratulacje.

 

Tak właśnie, na rok. Jestem w szoku, ponieważ rok temu walczyłem z nimi do ostatniego dnia, aż w końcu sam zadzwoniłem.

Zaskoczyli mnie trochę, i nie bardzo miałem ochotę tak wcześnie przedłużac, ponieważ umowa skończy mi się w pażdzierniku, a nie z końcem roku jak było obecnie.

Niestety szansa mogła się nie powtórzyć, bo to jest chyba już maks co mogą zaoferować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do mnie dzwonili z punktu dystrybucyjnego z potwirdzeniem bonusu za listopada w sprawie bledu systemowego

 

i chyba przebimbam sobie caly listopad a w grudniu tylko jeszcze nie wiem ktorego wezme druga kartke o ile wiem naliczane za nia ma byc dopiero w styczniu

 

wiec napisze do nich w grudniu w sprawie migracji.

 

 

@kurrubi czasami dziwie sie takich osob czemu pakuja sie w pelna oferte programowac oni zawsze beda trzymac sie tej teori skoro placisz tyle tzn ze mozesz placic nadal tyle.

A ja polecam to co robia znajomi czyli po polowe od kazdego czyli kartka cyfry i np pre paidzik z polsatu a tam sa lepsze oferty za HBO Cienemaxy i filmboxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się jednak otrzymać w miarę dobra ofertę. Piszę w miarę bo widzę że niektórzy jeszcze 10 zł mniej utargowali. Konsul bardzo kumaty także szło się bez problemu dogadać. Dostałem pakiet Universe, 6xC+, HBO na 6m-cy, dekoder Pace za 59 zł. W sumie zapomniałem o MR, bo przydałby mi się. I w związku z tym mam pytanie. Da radę wynegocjować MR za darmo w zamian za brak Polsat HD skoro konsul nic o tym nie wspominał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz. Jakbyś dobrał drugą kartę nawet jeszcze wczoraj,to MR dostałbyś za 0 . No, ale po co....... :>

Na MR aż tak bardzo mi nie zależy, ale do każdej oferty którą mi przedstawiali, za drugą kartę miałem płacić 99zł aktywacji. Tzn, że teraz po zakończeniu umowy nie będę w stanie uzyskać MR za 0zł?

 

@ircios pewnie by i dostał,ale nie zmienia to faktu, że główna część oferty jest o :censored: rozbić.

Ciekawe jakie oferty się pojawią po niedzieli :) Może 129? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany, że migracją będzie dziś cisza :P

Jakbym zmigrował to bym siedział cicho :) no może bym się pochwalił warunkami.

Ale ogólnie jest luz, czekam tylko kiedy wygaszą programy bo na razie wszystko jeszcze działa.

 

@ak44 aktywację zabulisz jak weźmiesz MR za późno,kartę trzeba dobrać przed migracją.

 

Jak przed końcem umowy chciałem MR to i tak konsul mówił że muszę płacić aktywację, to w sumie dla mnie nie ma różnicy... no chyba, że dodatkowo będę miał opłatę miesięczną za MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...