Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zamiast platyny proponuje Universe, 6x canal plus, HBO, multiroom , pace za 49zł-59zł

a tak wogule to od teraz są tylko pakiety uniwerse :D plus dodatki

 

W takim razie czy jest możliwe że da się wynegocjować aż tak nisko ten sam pakiet za 59 zł. Aż mi się nie chce wierzyć że ze 167 PLN zejdą aż o 108 zł. Pytam jakie są szanse że wynegocjuje ten pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się zaczęło. Dzisiaj zaczęli do mnie dzwonić z nc+ w sprawie przedłużenia umowy. W tej chwili nie odbieram od nich telefonów. Umowa kończy mi się z końcem grudnia. Moja obecna umowa to umowa z tzw. gadżetem (konsola PS3) obecnie posiadam pakiet Canal+HBO Superpremium za który płacę 137 zł. do tego dekoder PACE PVR za 10 zł oraz multiroom (2karty) 20 zł. Co daje łączy koszt 167 zł. Chciałbym pozostać na tym co mam. Z tą różnicą że multiroom i dekoder chcę za 0 zł natomiast pytanie do znawców tematu ile mogę wycisnąć z nc+ negocjując pakiet platynę z HBO?

Zależy jak to rozegrasz. Mógłbyś sobie jeszcze dołączyć Cinemax i Filmbox. Myślę, że 130 PLN jest do ugrania. Przynajmniej od takiej kwoty zacznij powoli i bez pośpiechu. Po którymś telefonie przedstaw tuż przed świętami, właśnie taką swoją propozycję. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2 Pejsami nikłe szanse na 59

Nie interesuje mnie drugi PACE. Chę tylko jeden dekoder z nagrywarką który teraz od nich posiadam. Będę walczył o obniżenie kosztów do maksymalnych rozmiarów. Po tym co tutaj piszecie to interesowała by mnie oferta ta za 59 zł. czyli Universe+ 6x canal+ i do tego HBO oraz multiroom i jeden dekoder PACE PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally79 - to myślę, że za 59zł możesz to uzyskać... chociaż są ludzie co maja i taniej, ale biorąc pod uwagę, ile dotychczas płaciłeś nie będzie Ci łatwo... cierpliwość w negocjacjach w Twoim wypadku będzie cnotą...

opcja - kuzyn tak ma i potwierdzili to inni ludzie na forum satkurier (broń boże nie FB!) - działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally79 ciężko będzie tylko ze względu na kwotę z której startujesz,ale ze złożonym wypowiedzeniem i masą cierpliwości na bank uda Ci się sporo obniżyć opłaty.

 

Jeżeli nie interesują Cię VODy oraz nc+GO(przejście na dekodery od ADB) to tak jak pisali poprzednicy najrozsądniej negocjować promocję Universe+ lub Silver+ z bonusami za +-64zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywam że moim argumentem będzie to że cena którą płacę za obecny jeszcze pakiet jest sztucznie zawyżona ratą za konsolę. Z moich wyliczeń wychodzi że tak naprawdę negocjacje ze mną powinny rozpoczynać się z kwoty 99 za Universe+ 6x canal+ oraz HBO i do tego multiroom i dekoder PACE PVR. Pewnie ktoś zapyta dlaczego? Dlatego, że skoro nowi płacą za pakiet Universe+ z 6x Canal+ oraz HBO 129 zł. To te 30 złotych to jest absolutne minimum które nc+ musi zejść z abonamentu za ten pakiet by oferta ta stałą się dla mnie powiedzmy atrakcyjna. DO tego jeśli odejmę opłatę za multiroom (20 zł) którą teraz ponoszę oraz opłatę za dzierżawę dekodera PACE PVR (10zł) to wyjdzie mi kwota 69 zł za całość. Tą kwotę będę w stanie zaakceptować. Nie będę walczył o te 59 zł. Pytanie czy nc+ zechce mi to dać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@regenwalde, thx za pomoc. A sama migracja jest konieczna? Czy można pozostac przy Cyfrze, czy oferta była by...tańsza?

 

@wojmir, fajnie, że podałeś takie praktyczne detale jak np wątek z kuzynem. A kiedy dostałeś ostateczną ofertę - ile dni przed wygaśnięciem umowy?

 

Tak czy owak, złożę jak najszybciej wypowiedzenie, a kiedy będę już pytany co mnie interesuje to powiem, że pakiet universe + 6x C+ + 3x HBO przy zachowaniu MR w cenie 69 pln ? Interesuje mnie realna oferta, niekoniecznie najlepsza.

 

Warto mi wymieniać sagema HD na PACE czy cokolwiek innego (czy stara karta od MR - niezbliżeniowa i nie po sieci - będzie funkcjonowała?) ?

 

A i jeszcze jedno. Pani dzwoni z Działu Promocji. Warto w ogóle z tym działem rozmawiać czy czekać na ..Utrzymania Klienta?

 

 

pozdr,

Piotree

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotree jeśli chcesz zostać w Cyfrze+ wtedy będziesz miał Ten Pakiet co obecnie ale z ceną standardową jaki masz teraz pakiet? i ile płacisz

 

Dokładnie cały czas mów stanowczo NIE !

 

Poczekaj do końca miesiąca jakiś 2 tyg wcześniej pojawiają się już dobre oferty

 

Więc Cierpliwość to podstawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotree. W tym momencie nie musisz migrować. Ale w grudniu kończy Ci się umowa, i albo zostaniesz w Cyfrze płacąc kolosalne rachunki (abo będzie bez promocyjnych zniżek), albo migrujesz do nc+, i negocjujesz sobie dogodne warunki. Na pewno podczas migracji wymień Sagema na Pace. Karta Cameleon będzie śmigać na Pejsie. Rozmawiać możesz z każdym działem, grunt żeby dobre warunki proponowali ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotree - ja ostateczną ofertę dostałem 10 dni przed końcem umowy. Pewnie można by walczyć jeszcze o kwotę 59 PLN ale nie byłem zachłanny i mi bardzo pasuje to co uzyskałem. Powoływałem się w rozmowach na kuzyna, że miał taki jak ja abonament, wypowiedział i teraz dostał to za 69 zł więc ostatecznie mi to dali bo mówiłem, że niesprawiedliwie traktują takich samych klientów. Fakt jest jeden, ciężko zbić z dużego abonamentu. Ja płaciłem 125 PLN więc jak widać nie jest to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą negocjacja na dogodnych dla siebie warunków. nie do końca się zgodzę :-) :-) :-).

Migracja nie koniecznie oznacza taniej za więcej lub za tyle samo.

 

nie wiem jak dla innych, ale moim zdaniem, dla tych na tym forum - to raczej to oznacza i tego się będę trzymał ;)

po to tu jesteśmy, by nie mieć gorzej, a starać się mieć lepiej - stąd też wymieniamy nasze doświadczenia i wiedzę...

gdyby nie to forum - byłbym dzisiaj "łosiem", który dał się nabrać... a tak nie mam poczucia, że przepłacam... (płacę teraz mniej za więcej)

są pewnie tacy, co będą chcieli mieć jeszcze więcej niż mieli (max abo + dodatki) - to taka oferta kosztuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem po 4 miesiecznym terminie po umowie czyli czas nieokreslony pakiet kompakt hd bez zadnych dodatkow

dobrałem sobie karte z ktorej zrezygnowalem ze wzgledu na brak ofert oraz to ze abo mi skoczylo od tak

ale karta przez blad systemu wisiala pol miesiaca i dostalel za to gratis

 

Pierwszy telefon i propozycja :

GOLD 89zl pakiet Canal+ Platinum z dostepem do nsportu co ciekawe powiedzial do 3 kanalow nsport a o ile wiemy sa tylko 2 Nsport i n36 czyli konsultant znowu wie wiecej oczywiscie kanaly dzialaja tylko podczas rozgrywek i nie sa 24/7

 

dalej

 

proponowal mi pakiet nauka i swiat discovery itd itd smialem sie bo przeciez to jest przedostatni najwyzszy pakiet a one sie niczym od siebie nie roznia

co do promocji dawal 6 miesiecy HBO w sumie dla mnie HBO to padlina i nie wiem czy ja chce ogolnie ten HBO.

Dodam tyle ze chce sobie do tego dobrac druga karte do multiroomu wiec bede chcial przejsc dopiero w listopadzie by miec multiroom za 0zl.

Calosc oczywiscie 89zl co dla mnie cena nie do przyjecia ale dlugosc trwania umowy 18miesiecy.

Powiedzialem ze oferta mie interesuje ale nie w tej cenie i podziekowalem mu i do nastepnego razu

 

 

Tutaj kilka osob ma pakiet ktory ja osobiscie chce

czyli

 

Universal badz Silver

C+ platinum

Redlight HD

multiroom

 

calosc chce za max 69zl za 18 miesiecy

 

Jak sadzicie jest mozliwe wynegocjowac nizej wymieniony pakiet zamiast golda? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...