Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o to, czy Ci robili problemy czy nie. Chodzi o ewentualną reklamację - przy ZPO masz zwrotkę w ręku a w przypadku tylko poleconego musisz potwierdzenie, że list doszedł wyciągać z poczty. Po prostu oszczędność czasu, prostsze procedury. Tylko tyle i aż tyle;)

Ze ZPO różnie bywa. Ileż razy chodzę na Pocztę z reklamacją, że zwrotki nie otrzymałem.

Ale koniec już z tym. Wracamy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po długiej przerwie. Mam pytanie odnośnie przedłużania umowy. Od kilku dni nękają mnie telefonami z propozycją GOLD , 6 C+.HBO +mr, za 89 zł, drugi dekoder 20 zł. Moje pytanie do was czy jest sens brać tą ofertę na sprzęcie CYFRY .(umowa do końca października wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, bo ostatnio nie jestem na bieżąco. ;) Umowa kończy mi się 31 grudnia, mam pakiet Superpremium z PS3 za 137 zł (czyli bez konsoli standardowa cena 99 zł za Superpremium). Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem i dzisiaj pierwszy telefon z super świąteczną ofertą, czyli 6x Canal+, 3x HBO, Cinemaxy, Filmboxy i kanały erotyczne za 147 zł. Te 3 ostatnie opcje kompletnie mnie nie interesują, chcę konkretnie zejść z ceną, czyli Universe + 6xCanal+ + ewentualnie jeszcze 3xHBO za max 59 zł. Pani, która dzwoniła twierdziła, że jeśli chcę mieć 6xCanal+ to muszę wziąć ten pakiet, nie można dobierać do niższych pakietów. A co najciekawsze, ta oferta jest najlepsza i każda kolejna będzie gorsza. :)

Czy jest szansa na Universe z Canal+ i HBO za 59 zł? Oczywiście wypowiedzenia na dniach wysyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po długiej przerwie. Mam pytanie odnośnie przedłużania umowy. Od kilku dni nękają mnie telefonami z propozycją GOLD , 6 C+.HBO +mr, za 89 zł, drugi dekoder 20 zł. Moje pytanie do was czy jest sens brać tą ofertę na sprzęcie CYFRY .(umowa do końca października wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane) Pozdrawiam

No chyba że jesteś zainteresowany usługami vod w nc+, to wtedy bierzesz dekoder parowany z kartą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po długiej przerwie. Mam pytanie odnośnie przedłużania umowy. Od kilku dni nękają mnie telefonami z propozycją GOLD , 6 C+.HBO +mr, za 89 zł, drugi dekoder 20 zł. Moje pytanie do was czy jest sens brać tą ofertę na sprzęcie CYFRY .(umowa do końca października wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane) Pozdrawiam

No chyba że jesteś zainteresowany usługami vod w nc+, to wtedy bierzesz dekoder parowany z kartą

VOD i jest na sprzęcie cyfry.Tyle,że okrojony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja opiszę swoje perypetie.

 

Dotychczas: Komfort plus Canal+ plus multiroom, dwa dekodery PVR (drugi płatny wynajem) - 81 pln

 

Migracja: Universe, 6x canal+, HBO, multiroom, dwa dekodery (drugi płatny wynajem) - 79 pln

 

I wszystko byłoby fajnie gdyby nie to że konsultant "zapomniał" włączyć dodatki więc nie mam obecnie ani canal+ ani hbo. :evil:

 

I tu ostrzeżenie dla przedłużających:

Pod żadnym pozorem nie zgadzajcie się na uruchomienie usługi w dniu podpisania czyli w bieżącym okresie rozliczeniowym. Tylko i wyłącznie od następnego okresu rozliczeniowego. Dlaczego? Bo inaczej tracicie możliwość wypowiedzenia umowy w ciągu 10 dni.

To taki mały wyjątek w przepisach dotyczących umów zawieranych na odległość sprytnie wykorzystywany przez NC+.

 

Ja tego nie wiedziałem i teraz pozostaje mi tylko tryb reklamacji i użeranie się z infolinią. Żeby było "śmieszniej" konsultantka której zgłaszałem reklamację podała mi stary nieaktualny adres do wysyłki pisma reklamacyjnego, chciałem im wysłać wypowiedzenie umowy w momencie kiedy nie wiedziałem jeszcze o tym co powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jak wyślesz reklamacje to możesz lepiej wyjść niż gdybyś mógł wysłać wypowiedzenie w ciągu tych 10 dni.

jak odsłuchają rozmowę to masz reklamacje pozytywnie rozpatrzoną a w ramach rekompensaty za utrudnienia domagaj żeby Ci jakieś kanały włączyli dodatkowo albo spróbuj jeszcze coś z abo wykombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po długiej przerwie. Mam pytanie odnośnie przedłużania umowy. Od kilku dni nękają mnie telefonami z propozycją GOLD , 6 C+.HBO +mr, za 89 zł, drugi dekoder 20 zł. Moje pytanie do was czy jest sens brać tą ofertę na sprzęcie CYFRY .(umowa do końca października wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane) Pozdrawiam

No chyba że jesteś zainteresowany usługami vod w nc+, to wtedy bierzesz dekoder parowany z kartą

VOD i jest na sprzęcie cyfry.Tyle,że okrojony.

Poważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarkY racja-tyle, że chodzi o odstąpienie w terminie do 10 dni. Nie sądzę by zgodzili się na aneks bez jednoczesnego uruchomienia oferty.

@dk67 aktualnie nie jestem za bardzo w temacie Cyfry,ale w NC+ na Pace np.działają chyba dwie kolekcje VOD tj. Canal+VOD oraz Premiery VOD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...