Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przed migracją dostaniesz kartę cameleon a po multiroom od nc

multiroom od cyfry jest o tyle lepszy że możesz niezależnie oglądać programy np. w dwóch miejscowościach a od nc tylko w jednym domu

Jak ktoś jest w temacie to wie,że MR od iti też działa w dwóch różnych miejscach w Polsce :mrgreen: :>

 

Niby coś słyszałem o tym ale nowego MR od NC nie rozdzielisz żadnym splitterem a jak masz cameleon to możesz w dwóch mieszkaniach spliterek zainstalować i np: po trzy tv w każdym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kolejną walke przed chwilą z nimi miałem ale uparci są :D mówię im że chce pakiet U +6c+hbo a oni uparcie ładują mi to za 99 zł hehe powiedziałem że na forach czytam i wiem że są takie oferty a on że ludzie na forach różne rzeczy piszą a jak dostali HBO to na pewno z reklamacji .... i mówi że nie będą dopłacać do mnie :D to powiedziałem że jak nie chcą klienta za 59 zł to będą mieć za 0 zł . :) czekamy do poniedziałku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez wodotrysków typu VOD itp.

 

@wrobel99 widać czytają forum ;-) reklamacja i otrzymanie HBO to nie jest do końca nieprawda :D co nie regenwalde :mrgreen:

no pewnie i tak ale coś nie wierze aby nie mogli by mi dać takiej oferty bo już prawie koniec terminu to na pewno im się taka oferta już świeci na moim profilu . A nie będę się pakował w abonament za 99 zł to już wole poczekać do grudnia na jakieś bonusy a jak nic ciekawego nie będzie to pozostaje ,,darmowa" tv naziemna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak pisaliscie....czekać do końca ....umowa do 30.09..dzisiaj oferta 99 platyna z hbo mr filmbox na 12 miesięcy i tuner philipsa ....wiem ze są lepsze umowy ale do dzisiaj nie było znimi rozmowy tz. były ale chore kwoty... płacone było teraz 189 plus mr 20zl wiec taniej ponad 100...powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako człowiek po przejściach. We wtorek, po kilkudziesięciu telefonach z nc+ i kilkunastu rozmowach, ostateczne ustalenia: silver + wszystkie C+ + HBO + MR + PACE PVR za 69zł na 12 miesięcy. Po powrocie do domu okazało się, że zamiast włączyć HBO i pozostałe kanały, wyłączyli cztery Canal+ (zostawili goły pakiet silver). Godzinę przed meczem, na który czekałem!!! Telefony do nc+ we wtorek i środę i informacja, że mają 30 DNI na rozpatrzenie reklamacji i najlepiej, jak znowu wyślę wypowiedzenie. Wysłałem i brak odzewu. Dzisiaj w końcu dodzwoniłem się do kompetentnego człowieka, który odblokował ustalone w rozmowie kanały i włączył na 6 miesięcy Cinemax w ramach rekompensaty. Gdyby nie błąd przy aktywacji nowej umowy, mógłbym powiedzieć, że jestem w pełni zadowolony z warunków nowego kontraktu, a tak - pozostał niesmak. Jak chcieli złapać łosia, to dzwonili kilka razy dziennie. Jak łoś podpisał już umowę, to niech czeka 30 dni zanim naprawimy nasz błąd. Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji bez kwiatków.

 

I kolejne dwa telefony do nc+ - włączyli wszystko z wyjątkiem paczki Canal+... Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już przedłużyliscie umowę to zadzwoncie za jakiś czas czy zmiany zostały wprowadzone!!!!miałem podobną sytuacje co kolega wyżej ...a teraz radość przedwczesna ...dzisiaj migrowałem z inna umowa i to samo ..nikt nic nie wie o rozmowie i zmiany nie wprowadzone gdzie powinny być odrazu....złożona reklamacja przed chwilą...naprawdę sprawdzajcie czy zmiany są w systemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas podzielić się negocjacjami z dzisiejszego dnia z nc+

Około godz. 10 telefon:

Universe+ opcja Platinum + HBO zł i dekoder ten, co mam Sagemcom, umowa na 12 miesięcy. Razem 39 PLN.

Dobrze. Dziś odzwonię i potwierdzę.

 

Myślę! Chciałem to, co mam za 35 PLN. Wiem, że jest inne nazewnictwo pakietów i opcji. Choć nie jest mi potrzebne, to jednak dodają gratis HBO. Myślę!

A niech będzie. Taniej pewnie już nie będzie. Dają tyle ile mogą. Myślę a może by do tego dobrać jeszcze drugą kartę? A zresztą. Dobra, jak wrócę z zakupów, to do nich oddzwonię i potwierdzę przedłużenie.

 

Po drodze wstąpiłem do teściowej – urodziny. Trzeba było.

 

Piję kawkę i około 12 telefon:

Departament Utrzymania Klientów i wiadoma formułka ble, ble… - czy to ja, to ja! Mówię otrzymałem już propozycję rano i mam dziś oddzwonić i to potwierdzić. Nawet nie słucha co mówię – tylko nawija - dlatego, że opłacam regularnie rachunki i takie tam – to proponuje:

Universe+ opcja Platinum i dekoder ten, co mam Sagemcom, umowa na 12 miesięcy. Razem 39 PLN. Mówię: rano miałem tą ofertę z HBO gratis na 12 miesięcy! Proszę czekać – rozmowa z przełożonym, dość długa. Nie, nie ma takiej oferty.

Tak?! To ja dziękuję. Wyłączymy Panu w poniedziałek sygnał. Mówię: nie wyłączycie. Dlaczego? Mam drugą umowę. Tak! To zadzwonimy w poniedziałek.

Wkurzyło mnie to, tym bardziej, że ta ostania rozmowa była dziwna i drętwa.

Kurcze, tak sobie myślę, po co mi to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem w podobnej sytuacji co twoja, mam jedna umowę wczoraj przedłużona i druga z wypowiedzeniem do końca przyszłego miesiąca, ciekawe jak bedą mnie chcieli zatrzymać i czy będę mógł liczyć na umowę za 39 zł uniwerse plus canal plus. A i w ogole mi na niej nie zależy bo już tego nie używam ale za 39 szwagier by wziął i sobie płacił, ciekawe. Może akurat, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o pomoc :) Zbliża się koniec umowy wiec wysłałem wypowiedzenie, proponują mi Universe + 6xC+ + mr +pace, lecz za drugi dekoder philips pvr chcą 20 zł, i teraz moje pytanie jak sądzicie jest możliwość ucięcia tych 20 zł ? Konsultant zarzeka się że ta opłata musi zostać .

 

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli w ICA w zakładce sprzęt mam tylko kartę Cameleon to znaczy ze dekoder który teraz posiadam jest mój na własność? i teraz spokojnie mogę negocjować jakiś nowy za 0 zł

 

2. Czy stara antena cyfry plus 60 cm wystarczy do bez problemowego odbierania programów HD w bloku na 4 piętrze, bez żadnych szczególnych przeszkód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najlepiej upewnij się, telefonując do centrum obsługi klienta - tam powiedzą na 100%, ale podejrzewam, że jeśli to chodzi o tego Pace 2221 to jest Twój,

2. Oczywiście, że nie i jest to najczęstsza przyczyna wadliwego odbioru programów HD i zrywania obrazu! Niezależnie od tego czy masz widok na czyste niebo czy przeszkody, 60 cm to absolutnie za mało. Do spokojnego oglądania HD potrzebujesz anteny co najmniej 80 cm, a nie zaszkodzi 90 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1. Tak chodzi o Pace 2221.

ad 2. gdzie taką antenę szukać? polecisz coś?

Jeśli wezmę pakiet Univers w którym takie pogramy jak np. Eurosport, Eurosport 2 i nSport są w wersji HD (nie widzę w rozpisce wersji SD) i podłączę pace 2221 to będę te programy odbierał w wersji Sd czy nie będzie ich w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...