Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też zaczynają im nerwy puszczać w sumie zostało niewielu do zmigrowania i na złość jakoś większość z nich nadal nie zrozumiała ich oferty :lol2:

 

A po drugie siedzi taki na słuchawce parę godzin i słyszy ciągle ja chcę univers 6xcanal+ i ewentualnie HBO sam bym tracił nerwy ale taką ofertę też bym przytulił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Platinum za 64zl nie przyjeta przeze mnie. Konsultant poinformowal mnie o zdaniu sprzetu wraz z karta do konca wrzesnia :lol2: . A tak na marginesie to nie zauwazyliscie, ze ci co dzwonia z nc+ sa coraz bardziej niegrzeczni :shock: delikatnie piszac?

 

A w co celujesz? Jesteś pewien, że to było Platinum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mówią dopiero podczas odczytywania swojej regułki można wychwycić ich podstęp (jeśli uważnie słuchasz ) już nie jeden się na to złapał a potem zdziwienie i reklamacja

Dokładnie tak. Konsul zapewniał,że da mi pakiet Platinium,a przy czytaniu padło pakiet Gold z opcją Canal+ Platinium. Natychmiast przerwałem jego czytanie i podziękowałem. Trzeba uważać na to co czyta,bo można się naciąć. Tak więc słuchajcie z uwagą gdy zacznie czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku chcial za to 99zl po konsultacji z ... 64
Należy założyć, że to była oferta U+ z Platinum OP. Chyba, że na dniach zaczną się takie oferty "bardzo" promocyjne :wink: na to "autentyczne" C+ Platinum. I co najważniejsze i tak okrojone o dodatkowe opcje dla cyfrowiczów aniżeli n-kowiczów z dekoderami adb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. kanału NSport. Umowę ostatnią przedłużyłem w grudniu 2013r na 12 m-cy kiedy to jak wiadomo nie było jeszcze NSport w ofercie Cyfry. Na przełomie bodajże luty/marzec kiedy usłyszałem że dla przedłużających umowy dodają free NSport upomniałem sie o ten kanał u operatora i po kilku e-mailach otrzymałem go (ponoc jak dzis sie przypadkowo dowiedzialem na 6 m-cy bez mozliwosci przedłuzenia tj. do konca września) Nie uśmiecha mi się migrować w październiku do NC+ tylko dlatego aby mieć w ofercie NSport nie mówiąc juz o "ofercie" jaką mi dają na dziś ( wiadomo nie mają wypowiedzenia a umowa wygasa dopiero w grudniu) Moje pytanie brzmi czy ktokolwiek miał, ma taką sytuację że NSport wyłączają mu w trakcie trwania umowy czy jest jakaś szansa aby NSport dali do końca grudnia w tym przypadku.Na dziś płacę 62 zł mam wszystko tj. CANAL+OPTIMUM z MR a propozycje ich za przejście za ok 80 zł to żadna rewelacja w stosunku do U+6OP za 59 zł które widzę na dziś

I jeszcze jedno przypomniało mi się czy przy tej zawierusze z wejściem NC+ na rynek nie było mowy z ich strony o tym że dają NSport dla wszystkich dotychczasowych abonentów do końca ich umów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z Cyfrą do końca września, na pakiet C+ Optimum HD + Multiroom - 62 zł (wypowiedzenie wysłane)

 

Przed chwilą zrozumiałem ofertę i przeszedłem do nc+ na poniższych warunkach:

- C+ Silver z pakietem Platinum (czyli wszystkie C+),

- MR (2xCameleon),

- HBO 6 miesięcy gratis,

- umowa 18 miesięcy

to wszystko za 64 zł

 

Praktycznie mam to co miałem za tę samą cenę. Najbardziej zależało mi na jak najdłuższej umowie na swoich dekoderach, więc za bardzo nie męczyłem konsultanta o pozostałe rzeczy.

Udało mi się trafić na "kumatego" konsultanta więc całość załatwiłem w 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...