Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobra cena,a dekoder tu nic nie ma do tego.zawsze możesz miec swój.a jeśli na adb zmienisz to zapomnij o ''wolności''zostanie ci tylko i wyłącznie ten dekoder adb.weż pod uwage,że dużo osób mając kartę cyfry,jak gdzieś jedzie to zabiera samą kartę,aby gdzieś tam dalej na urlopie oglądać sobie to za co płaci.w przypadku adb nie masz takiej możliwości,musisz zabrać dekoder.wiem,zaraz napiszesz,że ty nie musisz gdzie indziej ogladać,ale to tylko przykład.pejs-adb zamienił stryjek siekirke na kijek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do fachowców :)

 

Aktualnie posiadam pakiet Canal+ Start HD w kwocie 48zł (w ICA 56zł). Umowę mam do końca października, wypowiedzenie wysłałem i już zostało zarejestrowane... Czy jak się nie dogadam w sprawie migracji to mogę cofnąć wypowiedzenie ? Umowa przejdzie na czas nieokreślony w kwocie z ICA czyli 56zł ? Dalej będę miał taki sam pakiet jak teraz ? Głownie zależy mi na 6xCanal+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, wcześniej źle napisałem - w umowie dla nowych abonentów hbo jest za 20 pln, czyli wychodzi łącznie przez 12 miesięcy abonament 114 PLN. Jeżeli chciałbym mieć "pełną" platynę (wraz ze wszystkimi usługami dodatkowymi) to musiałbym zapłacić 124 PLN.

To jest moim zdaniem nie fair.

Ja nie potrzebuję mediaboxa, mogę nie mieć netVOD i nc+go, ale wtedy dla mnie platyna nie jest sensowną ofertą, ale innej dla mnie nc+ nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do fachowców :)

 

Aktualnie posiadam pakiet Canal+ Start HD w kwocie 48zł (w ICA 56zł). Umowę mam do końca października, wypowiedzenie wysłałem i już zostało zarejestrowane... Czy jak się nie dogadam w sprawie migracji to mogę cofnąć wypowiedzenie ? Umowa przejdzie na czas nieokreślony w kwocie z ICA czyli 56zł ? Dalej będę miał taki sam pakiet jak teraz ? Głownie zależy mi na 6xCanal+ :)

zawsze było mozna wycofać wypowiedzenie.ale w związku z tym całym zamieszaniem jaką jest fuzja,to nic nie wiadomo.napisz e-maila do nich to sie dowiesz informacje@cyfraplus.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wysłałem dwa wypowiedzenia (na dwie umowy) 26 czerwca, 1 lipca podbite i podpisane potwierdzenie doręczenia a do tej pory żadne nie jest zarejestrowane. Wczoraj wieczorem i dziś rano wysłałem maila na informacje@cyfraplus.com.pl ze skanami potwierdzeń, na razie żadnego odzewu a umowa na Optimum kończy się 31 lipca :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane,ale nie zarejestrowane (w trakcie reklamacji).

Propozycja zaakceptowana

universe+

canal platinum op 12 m-cy

pvr box+(pace) ,który posiadam obecnie

całość 59zł

Jestem zadowolony i w sumie nie oczekiwałem za te pieniądze niczego więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane,ale nie zarejestrowane (w trakcie reklamacji).

Propozycja zaakceptowana

universe+

canal platinum op 12 m-cy

pvr box+(pace) ,który posiadam obecnie

całość 59zł

Jestem zadowolony i w sumie nie oczekiwałem za te pieniądze niczego więcej.

 

Długo musiałeś się z nimi użerać by dostać to co powyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w aps po Cyfrze we Wrocławiu, akurat miałem po drodze, to chciałem wiedzieć co mi zaoferują na żywo.

 

99zł za platyne + Pace 500 za 0zł na 18 miesięcy. Żadnych innych możliwości system nie daje, a że obecnie placę 87zł i mam wszystko co bym chciał mieć, to podziękowalem, podwyżki mi nie potrzeba.

 

Jutro idzie wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie otrzymałem umowę a telefonicznie zawarłem ją w połowie maja - moja oferta

(Universe + , 6xC + , HBO - 6mie , Multiroom , PACE PVR ) - za 49zł ale w umowie na papierze są tylko warunki korzystania z

z pakietu Universe + , multi i Pace a o HBO i 6 x CANAL + nie ma żadnej wzmianki jak to się ma z punktu prawnego nie złożenie reklamacji w terminie 14 dni oznacza zaakceptowanie umowy bo z tą firmą jest wszystko możliwe pytanie do tych

co otrzymali umowę macie warunki korzystania z pakietu 6XC lub HBO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

co do 6Canal+ nie będziesz miał żadnej wzmianki na papierze,powinieneś na fakturze mieć "Canal+PlatinumOP" + ICA

a HBO masz na pół roku gratis więc też tego nie bedzie(tylko na fakturze + ICA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonił do mnie konsultant po raz kolejny i cały czas ta sama śpiewka czyli platyna + MR+ Pace za 99 zł jak mu powiedziałem że chcę dodatkowo HBO to po krótkiej przerwie dał mi na 6 miesięcy jak mu powiedziałem że chce na cały okres umowy to takiej propozycji dla mnie nie ma i przypomniał że mam czas do końca sierpnia na oddanie tunerów i kart. Poradźcie co robić dzwonić do nich tuż przed końcem umowy czy dopiero jak się skończy czy czekać na ich ofertę, chciałem jeszcze red light lub pakiet noc ale to dodatkowo w normalnej cenie (może ktoś podpowie wziąć lepiej noc czy redlight) bo to że podpisze z nimi umowę to jestem zmuszony bo mam splitter i w każdym pokoju tuner a ten ich nowy MR dla mnie nie do zaakceptowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@tomal72 RedligtHD daje rade ,jak chcesz produkcje filmowe nie tylko made in USA to gorąco polecam 8)

ps.chyba że masz tv3D i chcesz "Hustler3D HD" to pakiet noc

choć ja nie widziałem tego kanału :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane,ale nie zarejestrowane (w trakcie reklamacji).

Propozycja zaakceptowana

universe+

canal platinum op 12 m-cy

pvr box+(pace) ,który posiadam obecnie

całość 59zł

Jestem zadowolony i w sumie nie oczekiwałem za te pieniądze niczego więcej.

 

Długo musiałeś się z nimi użerać by dostać to co powyżej?

O dziwo nie i już przy pierwszym telefonie padła propozycja c+silver i 6xC+ za 69 zł, w międzyczasie dzwonili ze 2 razy, raz gburowaty konsultant,który twierdził, że jedyna opcja dla mnie to platyna za 99, a propozycja za 69 to mój wymysł i nie ma możliwości abym taką dostał.Potem zadzwoniła bardzo miła konsultantka i od razu zaproponowała c+silver i 6xC+ za 69 ,propozycji nie przyjąłem, poprosiłem o telefon w nast. tyg. czyli dzisiaj i stanęło na tym co pisałem.Użyłem delikatnego fortelu, ale mam to co chciałem.

Według mnie to bardzo dużo zależy na kogo się trafi, ja w tym roku uważam, że miałem szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem. Z migrowałem 9 czerwca cyfry do nc+ i miałem mieć gold + paczkę canal+ i mr. Okazało się kiedy poszedłem do punktu po kartę do swojego dekodera cyfry plus że nie wyda jej mi już ponieważ z migrowałem kazali mi złożyć reklamację. Dzisiaj dostaje list i powiedzieli mi w odpowiedzi na reklamacje że ten pakiet nie zawiera mr+ ale mogą mi go dać na nowych dekoderach ale związane jest to z podłączeniem ich do internetu i dzierżawą. Ja jak podpisywałem umowę kilka razy się pytałem czy będę miał mr w cenie a konsultant mówił że tak . Nie wiem co teraz robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kolejny telefon tym razem z numeru prywatnego - najpierw C+Gold z opcją 6xC+ za 89zł na 12 m-cy. Kiedy powiedziałem że za drogo to 79zł.I znowu za drogo a wtedy konsultant to zostaje pakiet comfort...Grzecznie podziękowałem i czekam...

Ciekawe jak ci mógł Gold zaproponować jak nie ma takiego pakietu już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W południe kolejny drugi już telefon. Umówiłam się na 18 żeby spokojnie zorientować się co mogę ugrać. Dzwoni jakiś miły młody człowiek widać że zupełny nowicjusz i po ustaleniu że ja to ja co zajęło trochę czasu dowiedziałam się że zostałam.....anulowana. Na pytanie co to oznacza pan zniknął na chwilę. Okazało się że nie mają dla mnie propozycji i .....nikt do mnie wcześniej nie dzwonił. To chyba jakieś kpiny. Czekam na sierpień i wysyłam rozwiązanie umowy. Umowę mam do końca września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ciekawe jak ci mógł Gold zaproponować jak nie ma takiego pakietu już

Dla migrujących zapewne jest......

nie ma dla nowych abo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kolejny telefon tym razem z numeru prywatnego - najpierw C+Gold z opcją 6xC+ za 89zł na 12 m-cy. Kiedy powiedziałem że za drogo to 79zł.I znowu za drogo a wtedy konsultant to zostaje pakiet comfort...Grzecznie podziękowałem i czekam...

Ciekawe jak ci mógł Gold zaproponować jak nie ma takiego pakietu już

Mi w tamtym tygodniu też proponowali gold ,ale od razu za 79, konsultanka mówiła ,że dla obecnych abonentów c+ ten pakiet jest dostępny jak to się wyraziła "nieoficjalnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak samo pewnie jest z pakietem "All Inclusive" którego oficjalnie nie ma a zapewne jakby sie zapytać przy migracji......

to by się znalazł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie zmigrowałem do nc+.

Nareszcie udało mi się porozmawiać z konkretnym człowiekiem i przystałem na warunki które mi odpowiadają tj. Universe+ oraz paczka C+ za 59 zł no i dekoder 500gb do tego za 0,- mr mnie nie interesował więc w tym mam wszystko co potrzebuję:) tylko faktycznie trzeba być cierpliwym bo trzymają te promocje do ostatniej chwili.Wcześniej było 99,- poźniej 79.- aż do 59 ,- zeszli .... chociaż mogłem poczekać, za tydzień miałbym 39,- :lol2:

Marcelnorbert duże piwko dla Ciebie za pomoc i namiary :):brawo:

Życzę powodzenia wszystkim negocjującym! ja mam już spokój:)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie zmigrowałem do nc+.

Nareszcie udało mi się porozmawiać z konkretnym człowiekiem i przystałem na warunki które mi odpowiadają tj. Universe+ oraz paczka C+ za 59 zł no i dekoder 500gb do tego za 0,- mr mnie nie interesował więc w tym mam wszystko co potrzebuję:) tylko faktycznie trzeba być cierpliwym bo trzymają te promocje do ostatniej chwili.Wcześniej było 99,- poźniej 79.- aż do 59 ,- zeszli .... chociaż mogłem poczekać, za tydzień miałbym 39,- :lol2:

Marcelnorbert duże piwko dla Ciebie za pomoc i namiary :):brawo:

Życzę powodzenia wszystkim negocjującym! ja mam już spokój:)

Pozdrawiam!

 

No to gratuluje :D Również mam nadzieje, że do końca lipca otrzymam taką ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...