Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie droższa oferta,aniżeli teraz.stąd te rozwiązanie umowu chce...... a do mnie teraz z duk dzwonili.oferta taką jaką chciałem,to chcą mi dać, czyli: pełna platyna + HBO + MR CAMELE + jeden PEJS za 99zł na 18 miesięcy.z dodatkowym PEJSEM 119.biorąc pod uwagę,że obnizyli ceny i nawt konsul to potwierdził o dziwo.to narazie podziekowałem.w środę ma dzwonić i mam mu odpowiedzieć czy przemyślałem sprawę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja także byłem w Cyfrze+, gdy umowa się kończyła, to ją przedłużyłem, tym samym dołączając do nc+. Konsultantka mówiła o opłacie 85 zł, a rachunek przyszedł z kwotą 107 zł. Moje pytanie jest takie: Czy mam prawo odstąpienia od umowy w przeciągu 10 dni od jej zawarcia? Dzwoniłem do nich i powiedzieli że za to mogę dostać karę... Ale przecież w Regulaminie Świadczenia Usług na ich stronie jest punkt o możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni!!! O co chodzi, co zrobić? Wysłać odstąpienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja także byłem w Cyfrze+, gdy umowa się kończyła, to ją przedłużyłem, tym samym dołączając do nc+. Konsultantka mówiła o opłacie 85 zł, a rachunek przyszedł z kwotą 107 zł. Moje pytanie jest takie: Czy mam prawo odstąpienia od umowy w przeciągu 10 dni od jej zawarcia? Dzwoniłem do nich i powiedzieli że za to mogę dostać karę... Ale przecież w Regulaminie Świadczenia Usług na ich stronie jest punkt o możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni!!! O co chodzi, co zrobić? Wysłać odstąpienie?

 

poza tym są nagrania, nie daj się oszukać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Canal plus Kompakt, MR (Cameleon dobrany bez promocji) 60+20, wypowiedzenie złożone, umowa do 31 lipca.

 

oferta pierwsza: Comfort, 6*C+, 64zł + MR 10zł lub Universe + MR za 59 zł (brak mozliwości dołożenia C+) - nie przyjęta

 

oferta wczorajsza : Universe + MR + opcja C+Gold (4*C+) + Pace 500GB (nie zależy mi, bo mam swój sprzęt) za 79zł (już jest możliwość dołożenia C+, ale okrojona), po "konsultacji z przełożonym" HBO 6 msc free - nie przyjęta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i prosze o wskazowki bo odkad z migrowalem do nc+(koniec kwietnia),nie jestem w temacie i nie sledze szacownego forum.A wiec chodzi o szwagra ktoremu umowa konczy sie 31 lipca,ma "goly" kompakt ,placil 9 mies. 32 a ostatnie 3 miesiace 64zl. Mial kilka tel z cenami " nie do przyjecia". Jak myslicie ma szanse dostac to co ja mam w podpisie? Pierwszy krok zrobil dobierajac druga karte przedwczoraj w APS-ie. Zalezy mu na Universe + i 6x C+,Hbo i dek za 0 zl.,juz nie koniecznie choc jak sie uda...Z gory dzieki za podpowiedzi w imieniu swoim i szwagra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiesiekcycon ma szanse, pod warunkiem, że będzie mówił, że rezygnuje a nie negocjuje. Takie oferty dają na utrzymanie odchodzącym a nie targującym się. I musi trafić na dobrego konsultanta. Zacytuje swojego posta, w którym opisałem ja ja to osiągnąłem.

Ilmario, ja umowę wypowiedziałem w kwietniu z powodu zaprzestania emisji kanałów gwarantowanych. Miałem Kompakt HD za 44 zł /39 abonament i 5 zł za PACE/ . Na początku maja zadzwoniłem z pytaniem o ofertę dla mnie . Odpowiedz: goły Universe z Pace za 49,- zł . Podziękowałem bo mnie nie satysfakcjonowała taka propozycja. W połowie darmowego maja zadzwoniłem do nich pytając gdzie mam zdać sprzęt. Konsultant zapytał się mnie co by mnie przekonało do pozostania. Odparłem, że Universe z 6x C+ bo od gołego Universe wole CP i do nich przechodzę. Odpowiedź. Nie ma takiej oferty. Grzecznie podziękowałem, poinformowałem że rezygnuję i się rozłączyłem. W tym samym dniu telefon od tego samego konsultanta i pytanie: Czy Pana decyzja jest ostateczna? Odpowiedź: Tak, odchodzę. Konsul: w takim razie chce Panu zaoferować to co Pan chciał czyli Universe z 6xC+. I tu doszliśmy do porozumienia. Byłem na tyle zirytowany na nC+, ze byłem zdecydowany odejść do CP a jednak mnie przekonali do pozostania. Nie mieli na mnie "haka" bo sport olewam a oferta CP jest całkiem dobra dla tych, którym na sporcie nie zależy. Myślę, że jeśli konsul "wyczuje" , że klientowi zależy na pozostaniu w nC+ tylko się targuje, to takiej oferty nie dostanie. Ale to moje osobiste spostrzeżenie i nie każdy musi się z nim zgadzać. Z treści tego forum wynika, że oferty podobne do mojej dostali tylko ci, którzy mieli blisko do końca umowy lub nawet byli po jej końcu ale sprzętu jeszcze nie zdali i bez tych ofert utrzymaniowych zwyczajnie by odeszli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dostał ktoś aneks nowych warunków po przejściu do nc+ ?? Ja przeszedłem 30 kwietnia, a żadnej przesyłki nie otrzymałem, a podobno miała pojawić się do 2 tygodni. Dajcie znać jak to u was wygląda.

ja też nic nie otrzymałem,a migrowałem podobnie jak ty pod koniec kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dostał ktoś aneks nowych warunków po przejściu do nc+ ?? Ja przeszedłem 30 kwietnia, a żadnej przesyłki nie otrzymałem, a podobno miała pojawić się do 2 tygodni. Dajcie znać jak to u was wygląda.

Ja migrowałem 26 czerwca i dostałem umowę wraz z regulaminem przy odbiorze Mediabox w punkcie nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty dla abonentow bez wyp. baz zmian. Mowie ze zalezy mi na paczce c+ ze sportem, a kolo po 2 min milczenia i kombinowania wyskakuje z Goldem z 4 canalami(family i film) za 79zl. Ja mu na to ze chcialem c+ sport... to za 99zl :)

NC+ wyraznie splawia ten rodzaj abonenta bo nie chce lub nie moze dac oferty adekwatnej programowo i cenowo do aktualnie posiadanej. Nie wiem na co licza bo na wypowiedzeniu zazadam tego za 59zl a teraz bylbym gotow dac za platyne 80zl. Gdzie tu logika???

Jeszcze te [beep]skie pytania "na czym Panu zalezy"... jakby taki wielki wybor byl ze musi kombinowac. Zenada, predzej przeplace w UPC niz wezme ich platyne za 99zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z N (wszystkie pakiety bez opcji dodatkowych) oraz z C+ (Canal+Start). Do dziś nie dostałem żadnej informacji o fuzji, ale chciałbym zmniejszyć opłaty i przejść na jedną ze stron. Interesuje mnie JEDYNIE oferta piłkarska, szczególnie ligi C+, Liga Mistrzów raczej w tym zestawieniu jest mniej priorytetowa. Jak to rozwiązać, żeby płacić najmniej? Czy mógłbym rozwiązać umowę z N i pozostać z C+ na dotychczasowych warunkach (to byłaby dla mnie niezła opcja)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za off-top mam canal + optimum i dzisiaj nie mam eurosportu 2 jakas awaria czy dziady wyłaczyli obecnie place 62 . Jezeli mi skasowali program to jedyna mozliwoscia jest wypowiedzenie umowy czy mozge zadac obnizki obecnego abonamentu o np. 5 zł a i po obnnizkach standardowych cen jaką cene mozna uzyskac za platyne pace i multiroom (2 karty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...