Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

Czy ktoś mi może wytłumaczyć, dlaczego do opcji GOLD+ poszerzonej o brakujące dwa C+ nie można dobrać mediaboxa??

Konsultant mówi, że nie ma takiej możliwości. Mediabox tylko dla Platinum za 99zł.

Na stronie nc+ pisze,że już od Silver można dobrać Mediabox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasir zadzwoń i powiedz,że skoro na Gold nie ma wszystkich programów za które płacisz mając Pace więc żądasz dekodera na którym je obejrzysz.Ja właśnie po tym argumencie dostałem Mediabox bez płacenia aktywacji tylko będę płacił 10 zł co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czasami od 1 lipca nie miały zniknąć Travel Chanel, stacje CBS i Trace z Cyfry. Czy z tego powodu nie można wypowiedzieć umowy?
nie.nie miały zniknąć

Pod tym linkiem jest lista kanałów jakie mieli wyłączyć https://satkurier.pl/news/84009/tych-kan ... laczu.html ale widać że coś się zmieniło bo u mnie np. cbs-y świecą co do pozostałych to nie wiem bo nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie dali o czym pisałem wcześniej. Też dostałem jedynie propozycję Comfort z paczką 6xC+ za 79zł.

Od wczoraj nie jestem więc już abonentem NC, tj. jeszcze mi nie wyłączyli programów jak rano rozmawiałem z żoną, bo ja poza domem. Pewnie jednak odłącza.

Jednak dzieciaki mi piszczą że nie ma bajek z Mini Mini. W ostateczności jako nowy abonent kupię u nich pakiet Comfort lub coś taniego z Polsatu.

Ale to dopiero po wakacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem na nr 22 310 45 45 (wypowiedzenie dopiero dziś wysłane, umowa do końca sierpnia) z ciekawości o ofertę dla stałych klientów. Konsul zaproponował pakiet Silver + 6xC+ na 12m-cy za 79zł/m-c ale bez możliwości wymiany dekodera. Podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kret1973 zadzwoń do nich. Powiedz, że dzwonili do ciebie z ofertą universe + 6x canal+, i miałeś się namyśleć. Z ceną to wybierz sobie między 49zł - 69zł. I spytaj czy ta oferta znajduje się jeszcze na twoim koncie. Powiedz, że taką ofertę miałeś i innej nie weźmiesz. Próbuj nawet kilka razy, aż trafisz na dobrego konsultanta. Musi się udać. Z tym że oni też oszukują, ja miałem mieć wyżej wymienione z dekoderem za 49zł. A mam 69zł. Póki co wysłałem reklamację. Spróbuj może zawalczyć o to wszystko za 59zł w tym dekoder za 0zł (jak widać przy 49zł u mnie pojawiły się problemy, doliczyli 20zł za dekoder), może się uda. Nie zniechęcaj się i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane w maju z racji wygaśnięcia umowy na koniec lipca. Obecnie canal + compakt sd za 62 zł. Czternaście lat w canal+ . Dzisiaj pierwszy telefon - platyna za 99 lub comfort z 6x canal za 79. Podziękowałem, gdyż platyna nie daje mi właściwie nic więcej niż mam a cena wzrasta o więcej niż połowę, a comfort bez mini mini ze względu na dziecko mnie nie interesuje. Rozmowę tak jakby przerwało, więc nie zdążyłem podać swoich oczekiwań, ale dzwonić i kłamać nie będę. Czekam - jeszcze trochę dni im zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...