Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przedłużałem 28 lutego więc ciekawe czy mi jutro nSport odłączą. Inna sprawa, że do września na nSport średnio będzie co oglądać. :)

 

Natomiast dziś zadzwoniłem do nc+ i ich propozycja migracji dla mnie to umowa na 18 m-cy za 129 zł/m-c za pakiet Platinium z HBO i starym MR (własny sprzęt). Podziękowałem i jadę dalej na Superpremium HD do marca 2014 roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slayer. rozczaruje cię.mam nsport i mgm hd na 6 miesięcy od marca.konsultant czytał mi warunki przez tel.i dokładnie podkreślił to ;)

Aaa.... tzn. że byłeś w tej grupie abonentów którzy pisali meile z prośbą o włączenie tych kanałów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od dnia dzisiejszego przestałem być abonentem C+.

Zablokowali mi dostęp ICA, programy jeszcze świeciły rano jak szedłem do pracy, ale myślę że jak wrócę wieczorem będzie ciemność. Potem nie mam nie w domu przez 2 tyg. więc kij im w oko.

Nie udało mi się zawrzeć nowego kontraktu. Widocznie uznali, że skoro wcześniej płaciłem średnio 86 zł za miesiąc za pakiet Optimum, to teraz nie mogę mieć Univers + 6xC+ za max. 69zł. Ostatnia ich propozycja z wczoraj to Platinium za 99 zł. Już nawet nie proponowali Confort + 6xC+ za 79 zł.

Życzę wszystkim abonentom NC+ miłego odbioru. Ja za dwa tygodnie, jak wrócę do do miejsca zamieszkania zwracam sprzęt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@florekmaster

Jeśli nie interesuje ciebie paczka 6xC+, to za 49zł sam Univers z multiroomem, dostaniesz bez problemu. natomiast gdybyś był zainteresowany ową paczką to za 59zł miałbyś cały komplet czyli Universe+ MR i 6xC+ oraz PVR. Warunek aby to otrzymać. to albo trafisz na dobrego konsula, albo czekasz do końca okresu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios ja to oczywiście czytałem pare stron wcześniej problem polega na tym że ja mam pace nie ultraboxa. Ciekawe jeszcze jak wróce z pracy to czy wszystko będzie świecić jak należy (szczególnie 6xcanal+) bo jeszcze nie miałem kiedy sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od dnia dzisiejszego przestałem być abonentem C+.

Zablokowali mi dostęp ICA, programy jeszcze świeciły rano jak szedłem do pracy, ale myślę że jak wrócę wieczorem będzie ciemność. Potem nie mam nie w domu przez 2 tyg. więc kij im w oko.

Nie udało mi się zawrzeć nowego kontraktu. Widocznie uznali, że skoro wcześniej płaciłem średnio 86 zł za miesiąc za pakiet Optimum, to teraz nie mogę mieć Univers + 6xC+ za max. 69zł. Ostatnia ich propozycja z wczoraj to Platinium za 99 zł. Już nawet nie proponowali Confort + 6xC+ za 79 zł.

Życzę wszystkim abonentom NC+ miłego odbioru. Ja za dwa tygodnie, jak wrócę do do miejsca zamieszkania zwracam sprzęt.

Pozdrawiam

Kręciłem do nich to dostałem odpowiedź , że umowa wygasła i oferty dla mnie już nie mają.

To chyba znaczy że universe + paczka canali za 59 zł pozostanie tylko wspomnieniem albo chłopaki mieli pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...