Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym migrować do nc+ ale jak wchodzę do ICA to każą mi dzwonić, a nie mam zamiaru za to bulić.... czy mogę jakoś zostawić im kontakt do siebie czy muszę teraz sam dzwonić i prosić łaskawie bossów nc+?

 

Drugie pytanie czy moge jeszcze wysłać wypowiedzenie umowy cyfrze+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chudzik co do wymiany sprzętu podstawą jest platinium za 99zl (własne spostrzeżenia), czyli MR +10 zł od tunera, a z HBO może uda Ci się coś ugrać (choć wątpię, jak widzą że stać kogoś na tyle to nic za darmo nie chcą dawać)

 

Ps jeżeli chodzi Ci o sam odpowiednik platinium (same kanały bez usług) bez nkowego MR tylko z C+ to myślę że wyrwiesz poniżej 90zł wraz z HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym migrować do nc+ ale jak wchodzę do ICA to każą mi dzwonić, a nie mam zamiaru za to bulić.... czy mogę jakoś zostawić im kontakt do siebie czy muszę teraz sam dzwonić i prosić łaskawie bossów nc+?

 

Drugie pytanie czy moge jeszcze wysłać wypowiedzenie umowy cyfrze+?

wyślij im meila. pewnie,że możesz wysłać wypowiedzenie.najlepiej 2 miesiące przed końcem umowy.,lub w lipcu z powodu usunięcia CN,TCM i CNN jak masz je w umowie gwarantowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komedii migracyjnych ciąg dalszy :D

- Proszę Pani chciałem się dowiedzieć dlaczego wysyłacie mi smsy i emaile że niby coś jestem winny za czerwiec skoro mam wszystko uregulowane a za lipiec już w nc+ zapłaciłem wczoraj a mam termin do 18 lipca?

- Proszę Pana ale ja nie widzę w systemie żeby był Pan w nc+

- Słucham? :shock: Przecież ja migrowałem 15 czerwca telefonicznie

- Proszę o chwile cierpliwości. Aaaa tak był Pan w nc+ ale zostało to wycofane bo zalega pan 46,20 zł za czerwiec

- Pani chyba żartuje :/

- Proszę o chwile cierpliwości. już wiem czerwiec został Panu policzony bez promocji bo za późno wysłał Pan wypowiedzenie

- :censored: Pytałem się konsultanta przy migracji podczas dwóch rozmów telefonicznych czy jestem coś winien za czerwiec. Powiedział że czerwiec jest uregulowany i mam już płacić od lipca 64zł i tak zrobiłem. Przecież wasze rozmowy są nagrywane wystarczy odsłuchać.

- To ja już Panu nic nie pomoge proszę pisać reklamacje i prosić o odsłuchanie rozmowy

- :D Dobrze kiedy dostane potwierdzenie na piśmie że zawarłem umowe przez telefon

- Za dwa miesiące

:lol2: 14 minut rozmowy i nic się nie dowiedziałem

Ciekawe czy coś wskuram tą reklamacją ? Dzisiaj będe pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za dno, DNO!. Przedłużyłem z nimi umowę 4 dni temu przez telefon, zgodziłem się na Universe z paczką Canal+ za 59zł. Kanały z pakietu były za godzinkę, ale C+ nie. Wczoraj dzwonię żeby dowiedzieć się o co chodzi, a pan mi mówi że moja umowa to goły Universe i to za 79zł. Wyśmiałem tego człowieka, na dodatek kazał pisać reklamacje i czekać 2 miesiące na finał sprawy! Skandal! Mam gdzieś tych złodziei, teraz trzeba się męczyć z tymi pismami itd. Zwykli oszuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

z przyjemnością informujemy, iż kanały: CNN, Cartoon Network i TCM

pozostają w ofercie CANAL+ Cyfrowego S.A., pomimo wcześniejszych

zapowiedzi o ich wycofaniu od 1 lipca br.

 

W związku z powyższym, nie ma zastosowania art. 7 §1 Regulaminu

Umowy o Abonament co do możliwości rozwiązania Umowy

o Abonament z powodu zmian programowych.

 

Z poważaniem,

Zarząd CANAL+ Cyfrowy S.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to i tak bez znaczenia bo moja umowa z C+ kończy się w niedziele o godz. 24 ale co nie którzy niestety mogą zapomnieć od składaniu wypowiedzeń.

Co do mnie to w ostatnią ofertą jaką od nich miałem był Comfort + 6xC+ za 69 zł.

Podziękowałem, bo chcę tego samego tylko z UNIVERS.

Zobaczymy czy jeszcze będą dzwonić. Stawiam że Nie. W konsekwencji od poniedziałku tracę sygnał i odnoszę im sprzęt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to peszek dla abonentów,którzy chcieli umowy rozwiązać w związku z wycofaniem CN,TCM i Cnn.też dostałem takiego maila,ale mnie to nie dotyczy.na to wychodzi,że boją się masowych odejść,lub nie są przygotowani na tak wielką ilość migrujących do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...