Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie dostałem w tym roku jeszcze pisma od nich,wiec wzorem dla mnie jest nazwa z tamtego roku.i tak to nie ma znczenia z o.o. czy s.a.

Dla Ciebie może to nie mieć znaczenia, dla kogoś wprost przeciwnie. Ja tylko piszę jaka jest aktualna nazwa.

 

Tutaj jeszcze potwierdzenie z informacji mailowej:

CANAL+ Cyfrowy S.A., 02-758 Warszawa, al. Gen. W. Sikorskiego 9, dane do korespondencji: 02-100 Warszawa, skr. pocztowa 8, Biuro Obsługi Klienta tel. 801 044 944, 22 310 47 47 (opłata według cennika operatorów) NIP: 526-22-46-271, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy ? XIII Wydział Gospodarczy KRS, KRS 0000427395, kapitał zakładowy 441.176.000 zł, w całości pokryty, Nr GIOŚ E0001703WZBW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,normalne byloby gdybym nie zakonczyl umowy z Cyfra 30 kwietnia.W innym przypadku na propozycje z nc zgodzilbyn sie np 30 maja,wtedy maj bylby na pewno za darmo.Mialem watpliwosci,dlatego putalem konsultanta kilkakrotnie.czy maj za darmo,a on potwierdzal ze tak...po za tym placilem 119 mc,teraz w ica za maj widnieje kwota 86 zl,konsultantka tez nie wiedziala dlaczefo.6 canal plus tez oczywuscie konsultant zapomnial wczoraj zaznaczyc,to dzis wlaczono (ponoc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skończyła się komuś umowa 30.04 ? Obiecali gratis miesiąc dotychczasowej oferty (maj) + C+Family i C+Family 2.Wszystko działało tak jak trzeba a tu 2.05 ok 17.00 myk i brak kanałów dostęp do ICA zablokowany i nic nie można zrobić.Jest ktoś w podobnej sytuacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skończyła się komuś umowa 30.04 ? Obiecali gratis miesiąc dotychczasowej oferty (maj) + C+Family i C+Family 2.Wszystko działało tak jak trzeba a tu 2.05 ok 17.00 myk i brak kanałów dostęp do ICA zablokowany i nic nie można zrobić.Jest ktoś w podobnej sytuacji ?

Ja jestem w identycznej sutuacji.

Dzwoniłem dzisiaj do nich i obiecali mi przywrócenie sygnału w ciągu 36 godzin. Maj za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skończyła się komuś umowa 30.04 ? Obiecali gratis miesiąc dotychczasowej oferty (maj) + C+Family i C+Family 2.Wszystko działało tak jak trzeba a tu 2.05 ok 17.00 myk i brak kanałów dostęp do ICA zablokowany i nic nie można zrobić.Jest ktoś w podobnej sytuacji ?

Jestem i mnie to bardzo cieszy, gdyż oznacza to ostateczne potwierdzenie wypowiedzenia. Sygnał wyłączyli mi z C+ dzisiaj. Teraz tylko zdać im klamoty.I mam święty spokój . :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale do czego ty dążysz.chcesz sie spierać,czy co?nie łapie.nie ma znaczenia co napisze się na kopercie.ważne,że jast canal+ cyfrowy.dla mnie tamat jest zakonczony

Po prostu udowadniam, że wszystko wiedzący i mający do powiedzenia dużo w każdym temacie szanowny ircios też się myli :) . Ale jak już się pomyli to nie potrafi się przyznać do tego tylko odwraca kota ogonem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa też się skończyła 30 kwietnia 2013. Nie było konkretnych warunków do przedłużenia. Dostęp do ICA nie działa. Mam swój tuner i kartę oraz drugą kartę i Pace PVR. Czas na zdanie sprzętu to 30 dni czyli z końcem maja 2013 roku. Na moim własnym tunerze kanały C+ i reszta jeszcze działa ;) do końca maja wtedy zdam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem w takiej sytuacji. Tyle ze ja czekałem na dobrą ofertę bo chciałem zostać. Zadzwoniłem sam dostałem universe paczkę c+ i mr na 12msc za 59zł. Pasuje

Mi nie chcieli dać takiej oferty - proponowali Universe paczka c+ plus multiroom za 69 zł. Do tej pory miałem C+ Optimum bez Optimum Promo Hd za 96zł wraz z multiroom i pace pvr.

 

Mam jeszcze N na kartę oraz kartę TP ( pakiet podstawowy za free - http://www.orange.pl/kid,4002235531,id, ... ticle.html - national geographic channel i nickolodeon działa). Do tego naziemne dvb-t polskie, czeskie, czasami niemieckie. Do tego FTA ( Astra i HotBird ) z satelity więc parcia na NC+ nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

może zadzwoniłem, może jestem napaleńcem, ale wiem jedno - bez nc+ też dam sobie radę

przechodząc do CP obniżę sobie rachunki i przypuszczam, że Solorz z większą chęcią mnie przyjmie

 

to ja dzwoniąc do nich robię im przysługę i marnuję kasę na telefony do nich. powinni to docenić

nie chcą, to ja dziękuję

bez canal+ów też da się żyć. WIERZCIE MI

pojadę na "darmowym" okresie tak długo jak się da i po tym okresie zadzwonię jeszcze raz

jeśli oferta będzie "kosmiczna", to jest tylko jedna firma, która wyjdzie na tym na plusie i jest nią firma p. Solorza.

kosmiczna - czyli platinium + hbo + MR premium za 149 złotych do tego aktywacja dekoderów za 298 złotych.

to daje 173 złote miesięcznie

w CP mam za 83 miesięcznie bez vod, ale z cinemaxami i z fimboxami

wg nc+ kanały C+ i vod są warte 90 złotych

 

po fuzji zrozumiałem, jak bardzo niepotrzebny jest mi sport na platformie satelitarnej, zrozumiałem, że bez oglądania piłki nożnej DA SIĘ ŻYĆ i za to dziękuję nowopowstałej platformie NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyglada obecnie sytuacja dla migrujących z cyfry? Dawno nie czytałem forum i nie chce przekopywac całego tematu. Chodzi mi czy dają całą paczkę Canal+ w cenie pakietu np czy jest mozliwosc dostać universe z paczką Canal+ za 59zł (obecnie mam C+optimum HD do wrzesnia 2014 za 81zł) Czy lepiej sobie odpuscic i czekać do konca starej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale do czego ty dążysz.chcesz sie spierać,czy co?nie łapie.nie ma znaczenia co napisze się na kopercie.ważne,że jast canal+ cyfrowy.dla mnie tamat jest zakonczony

Po prostu udowadniam, że wszystko wiedzący i mający do powiedzenia dużo w każdym temacie szanowny ircios też się myli :) . Ale jak już się pomyli to nie potrafi się przyznać do tego tylko odwraca kota ogonem :P

słuchaj,ja wcale się nie pomyliłem.ja nie mam na pismie od nich z tamtego roku widniejącego napisu Canal+ Cyfrowy s.a.,tylko Canal+ Cyfrowy sp. z o.o. nie wmawiaj mi,że sie mylę.jak bym sie pomylił,to spokojnie,umiem do błędu sie przyznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyglada obecnie sytuacja dla migrujących z cyfry? Dawno nie czytałem forum i nie chce przekopywac całego tematu. Chodzi mi czy dają całą paczkę Canal+ w cenie pakietu np czy jest mozliwosc dostać universe z paczką Canal+ za 59zł (obecnie mam C+optimum HD do wrzesnia 2014 za 81zł) Czy lepiej sobie odpuscic i czekać do konca starej umowy?

Jeżeli wysłałeś wypowiedzenie to się da. 01 maja za taką kwotę zmigrowałem z MR i Pace 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie listem poleconym priorytetem 24 kwietnia 2013r. Dziś dzwonie a oni mówią że jeszcze nie przyszło żadne wypowiedzenie. Czy jest to możliwe i ile mniej więcej się czeka na zarejestrowanie wypowiedzenia? Na stronie Poczty Polskiej przy śledzeniu przesyłki mam status "Doręczenie" i wysłałem na Canal+Cyfrowy S.A. Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wyglada obecnie sytuacja dla migrujących z cyfry? Dawno nie czytałem forum i nie chce przekopywac całego tematu. Chodzi mi czy dają całą paczkę Canal+ w cenie pakietu np czy jest mozliwosc dostać universe z paczką Canal+ za 59zł (obecnie mam C+optimum HD do wrzesnia 2014 za 81zł) Czy lepiej sobie odpuscic i czekać do konca starej umowy?

 

Taki pakiet możesz mieć za 54 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...