Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie otóż zmigrowałem z cyfry do ncplus i dostałem rachunek w kwietniu za marzec za cyfrę i teraz dostałem rachunek za kwiecien w kwietniu za ncplus tak powinno być? I drugie moje pytanie otóż jak zamieniałem dekodery na turbo nie płaciłem w salonie przy odbiorze ani grosza i czy nie powinienem dostac tej opłaty do pierwszego rachunku? Pani w salonie powiedziała mi że dekoder cyfry moge oddac dopiero po 1 maja czemu tak pozno?

 

Nie, powinieneś do dostać rachunek od Cyfrowego Polsatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie otóż zmigrowałem z cyfry do ncplus i dostałem rachunek w kwietniu za marzec za cyfrę i teraz dostałem rachunek za kwiecien w kwietniu za ncplus tak powinno być? I drugie moje pytanie otóż jak zamieniałem dekodery na turbo nie płaciłem w salonie przy odbiorze ani grosza i czy nie powinienem dostac tej opłaty do pierwszego rachunku? Pani w salonie powiedziała mi że dekoder cyfry moge oddac dopiero po 1 maja czemu tak pozno?

 

Nie, powinieneś do dostać rachunek od Cyfrowego Polsatu...

 

Jeżeli nie ma się nic do powiedzenia to lepiej milczeć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie otóż zmigrowałem z cyfry do ncplus i dostałem rachunek w kwietniu za marzec za cyfrę i teraz dostałem rachunek za kwiecien w kwietniu za ncplus tak powinno być? I drugie moje pytanie otóż jak zamieniałem dekodery na turbo nie płaciłem w salonie przy odbiorze ani grosza i czy nie powinienem dostac tej opłaty do pierwszego rachunku? Pani w salonie powiedziała mi że dekoder cyfry moge oddac dopiero po 1 maja czemu tak pozno?

 

Nie, powinieneś do dostać rachunek od Cyfrowego Polsatu...

 

Jeżeli nie ma się nic do powiedzenia to lepiej milczeć!

 

A Ty niby masz coś sensownego do powiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie emaili z C+ na temat mojej umowy i gdzie mam wysłać wypowiedzenie, przyszedł kolejny email z propozycją:

- pakiet CANAL+ Platinum z HBO w cenie 129 zł miesięcznie przez 18 pełnych miesięcy,

- opcja Multiroom Standard za 10 zł przez 18 pełnych miesięcy,

- dekoder Box+ (HD) za 0 zł przez 18 pełnych miesięcy,

- 18 miesięczny okres oznaczony.

 

:brawo::jupi::lol2::oops:

 

Dziś poleciało wypowiedzenie i czekam co zaproponują w kolejnych kontaktach :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane po 1 kwietnia w powodu wyłączenia kanałów, zarejestrowane.

 

Dzisiaj telefon z NC+ z numeru zastrzeżonego. Propozycja: C+ Silver + 6xC+ : za 64 zł

+ multiroom + Pace 500 GB + Philips 250 GB : za 30 zł.

W sumie 94 zł.

W takiej formie nie chciałam przyjąć propozycji gdyż do tej pory za MR i 2 x dekodery z nagrywarką płaciłam 15 zł a teraz musiałabym za to samo zapłacić 2 razy więcej.

 

Jak zapytałam o Universe + 6xC+ zostałam poinformowana, że do tego pakietu nie można dołączyć 6xC+. A cena samego Universe +: 59 zł, czyli tyle ile dla nowych klientów... :/

Nie doszliśmy do żadnego porozumienia gdyż nagle nas rozłączyło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie pochwale. Przed godzinka mialem dluuuuuuuuga rozmowe z Pania zakonczona odczytaniem oswiadczen o kontynuowaniu umowy (czy tam podpisaniu nowej).

 

Propozycja, na ktora sie zgodzilem jest zblizona do tej z postu moniq1 - silver+6xCanal+Pace+2 Cameleony na 12 miesiecy za 64 zl. W ICA juz swieci nowy pakiet natomiast cena jest jak zwykle bez znizek. Dla zainteresowanych byla to 1 rozmowa od wypowiedzenia umowy ze wzgledu na koniec okresu, a ten koniec wypada 30 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem abo cyfry,superpremium hd + HBO, MR - 2 dekodery (PVR oraz zwykły), płaciłem 129zł

 

propozycja migracji, na 12 lub 18 miesięcy.

Pakiet Platinum

Pakiet HBO

MR

Wszystko w cenie 99zł

 

Odmówiłem.

Co sądzicie o tej ofercie.

 

Wiem że podobny pakiet U + 6xC+, HBO w N-ce można mieć za 59zł - sam takie coś utargowałem dla kolegi. tyle tylko, że bez MR oraz PVR.

 

Sam już nie wiem czy można coś więcej wycisnąć.

 

Poczekam do końca kwietnia (pismo o rezygnacji wysłane i zarejestrowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierzę wam z tymi ofertami, już 3 razy dzwoniłem, myślałem ze to zależy od konsultanta ale ciągle jak grochem o ścianę, platinium 99 zł...

 

Wypowiedzenie złożone, obecnie c+kompakt.

 

Śmierdzą im moje pieniądze to założę sobie canalsat France w niewiele wyższej cenie z wszystkimi meczami i francuskimi kanałami.

 

Jak ja wczoraj pisałem, że to jakaś ściema, to mnie wszyscy z błotem zmieszali.

 

 

hahh czyli co uważasz, że ja się przesłyszalem tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dotychczasowy pakiet optimum hd z multiroom (2 karty cameleon) i 1 dekoderem C+ (sagemcom) za 104 zł . Wypowiedzenie z końcem kwietnia zarejestrowane.Oferta sprzed tygodnia: platinum i zachowanie mr za 99 zł. Dzisiaj 2 telefony z nc+ (jedno połączenie rozłączone - jak przedstawiłem swoje oczekiwania: universe z paczką 6C za 59zł - przypadek?). Następna oferta silver za 69 zł z pełną opcją platinum i obecnym mr oraz wymianą wynajmowanego dekodera na Pace 500 na 12 miesięcy - 69 zł. Przyjąłem. Mam tylko taką wątpliwość, czy coś nie będą kombinować z tym dołączonym opcją platinum i paczką 6C, bo rejestrację rozmowy zaczął chyba od momentu odczytywania formułki podsumowującej gdzie wymienia pakiet silver z dołączoną opcją pakietu platinum i i nie pamiętam, czy padła wtedy ponownie kwota za całość. Na odstąpienie mam 10 dni od dnia zawarcia umowy (dzisiaj) a pisemnie dokumenty mam otrzymać do 10 dni więc może być problem z weryfikacją i ewentualnym odstąpieniem od umowy. Ponadto dlaczego nie proponują po prostu pakietu platinum tylko kombinacje z dołączaniem opcji do silver? Może przesadzam z podejrzliwością , ale znamy ich zagrania. Zadzwonię chyba jeszcze raz potwierdzić te warunki, ewentualnie sprawdzę w APS co jest w systemie. Zwracajcie uwagę w negocjacjach na ich końcowy fragment szczególnie to co konsultant czyta a wy potwierdzacie!

Potwierdziłem przed chwilą warunki u 2 konsultanta, do silver mają być dołączone uprawnienia do pełnego platinum z 6C wszystko za 69 zł na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj dzwonił konsultant, propozycja taka sama jak wcześniej Platinum 18 msc za 99 zł. Zaraz później telefon z DUK z zastrzeżonego i jestem umówiony na rozmowę wieczorem. Ciekawe czy się odezwie i co zaproponuje. Umowę mam jeszcze 4 dni. Wypowiedzenie wysłane w styczniu. Zadowoliły by mnie takie oferty:

UNIVERSE + 6C+ HBO + DEKODER PACE - UMOWA 12m - 79 PLN.

UNIVERSE + 6C+ DEKODER PACE - UMOWA 12m - 59 PLN.

 

Dobrze by było też jakbym mógł dobrać drugą kartę kameleon w gratisie. Wykonalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużyłem umowę:

- pakiet universe+

- 6 razy Canal + (na cały rok)

- nie brałem od nich dekodera mam swój i żadnych multiroomów też nie brałem bo mi nie potrzeba,

- umowa na 12 m-cy począwszy od maja

- cena za ww. 49 zł przez 12 m-cy

Tylko trzeba pamiętać, że okres wypowiedzenia wynosi 3 m-ce.

 

Poprzednio miałem C+ Komfort HD (41 zł przez 9 m-cy i 3 m-ce 82 zł, ale na te 82 zł już się nie załapałem, bo wysłałem wypowiedzenie ze względu na wyłączenie kanałów od 1 kwietnia br.)

Jestem zadowolony. Bądźcie cierpliwi na pewno zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem abo cyfry,superpremium hd + HBO, MR - 2 dekodery (PVR oraz zwykły), płaciłem 129zł

 

propozycja migracji, na 12 lub 18 miesięcy.

Pakiet Platinum

Pakiet HBO

MR

Wszystko w cenie 99zł

 

Poczekam do końca kwietnia (pismo o rezygnacji wysłane i zarejestrowane).

 

Ode mnie, za taki sam pakiet wołają 139 złotych. Tyle, że 2 dni temu wysłałem wypowiedzenie i jeszcze o tym fakcie nie wiedzą.

Teraz płacę 128 złotych za Superpremium z HBO i MR, czyli mam dokładnie to samo, co Ty. I za 99 złotych już bym się nie zastanawiał.

 

Jak Ci się uda zejść na U+6 C+, HBO i MR za rozsądne pieniądze, to głośno krzycz. Mi nie potrzebne dodatki typu VOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Przed chwilą przedłużyłem umowę:

- pakiet universe+

- 6 razy Canal + (na cały rok)

- nie brałem od nich dekodera mam swój i żadnych multiroomów też nie brałem bo mi nie potrzeba,

- umowa na 12 m-cy począwszy od maja

- cena za ww. 49 zł przez 12 m-cy

Tylko trzeba pamiętać, że okres wypowiedzenia wynosi 3 m-ce.

 

Poprzednio miałem C+ Komfort HD (41 zł przez 9 m-cy i 3 m-ce 82 zł, ale na te 82 zł już się nie załapałem, bo wysłałem wypowiedzenie ze względu na wyłączenie kanałów od 1 kwietnia br.)

Jestem zadowolony. Bądźcie cierpliwi na pewno zadzwonią.

Przed chwilą przedłużyłem umowę:

- pakiet universe+

- 6 razy Canal + (na cały rok)

- nie brałem od nich dekodera mam swój i żadnych multiroomów też nie brałem bo mi nie potrzeba,

- umowa na 12 m-cy począwszy od maja

- cena za ww. 49 zł przez 12 m-cy

Tylko trzeba pamiętać, że okres wypowiedzenia wynosi 3 m-ce.

 

Poprzednio miałem C+ Komfort HD (41 zł przez 9 m-cy i 3 m-ce 82 zł, ale na te 82 zł już się nie załapałem, bo wysłałem wypowiedzenie ze względu na wyłączenie kanałów od 1 kwietnia br.)

Jestem zadowolony. Bądźcie cierpliwi na pewno zadzwonią.

 

Dlaczego 3 miesiące?

Jeszcze raz i ostatni informuję, że

Nie cytujemy ostatniego posta w całości

Takie przypadki w postach, jak ten powyżej, będą karane zgodnie z regulaminem.

Zatem cokolwiek zacytujecie, to dwa razy przemyślcie - bo mi ręce z przemęczenia opadają na klawiaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie właśnie z ciekawości zadzwoniłem na infolinię. W skrócie pan konsultant zaoferował mi pakiet platinum + MR za 129zł + opłaty za wymianę dekoderów takie jak dla nowych. Ogólnie oferta identyczna jak dla nowych. Powiedziałem, że za drogo, że kolega dostał to za 99zł, po czym poszedł do przełożonego i powiedział, że nic fajniejszego mi nie zaoferuje i że mam się kontaktować w maju bo wtedy będą lepsze oferty. Moim zdaniem ściema, bo moje wypowiedzenie jeszcze nie było zarejestrowane i po prostu dlatego w maju bo wtedy już nie będzie można użyć karty przetargowej jaką jest wypowiedzenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w cyfrze od 2008 roku w tej chwili posiadam pakiet optimum hd +multirom+ dekoder hd + (do 09.2013 pakiecik filmowy HBO,CINEMAX I FILMBOX )WSZYSTKO TO ZA 57 ZŁ :) umowa do 09.2014 roku Bardzo jestem ciekaw co mi zaoferują w następnych połaczeniach telefonicznych jak na razie standardowo WIĘCEJ KASY ZA MNIEJSZĄ OFERTĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...