Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem do nich e-maila, z tym, że pisałem w imieniu małżonki, bo na nią umowa:

 

---------------------------

Dwa dni temu wysłałam do Państwa wypowiedzenie pocztą tradycyjną, listem poleconym, priorytetowym. Wypowiedzenie umowy związane było z usunięciem kanałów gwarantowanych, które do 1 kwietnia mogłam oglądać.

 

Przyznaję też, że skorzystałam z tej możliwości, gdyż rachunki za C+, które do tej pory płace, są dla mnie za wysokie. Zawierając umowę miałam płacić 114 złotych, po dwóch lub trzech miesiącach okazało się, że w promocji do pakietu Superpremium HD otrzymałam podwyżkę.

 

Otrzymałam atrakcyjną ofertę z telewizji kablowej (która w swojej ofercie posiada także wszystkie 6 kanałów C+). Państwa oferta migracyjna (C+Platinium+MR+HBO+PACE) za kwotę 139 złotych, czyli 11 złotych wyżej, niż płaciłam do tej pory, jest dla mnie nie do przyjęcia.

 

W związku z tym, aby nie bawić się w kotka i myszkę, napiszę co mnie interesuje, a co nie.

 

- Nie interesuje mnie wymiana dekoderów na inne i zmiana MR na łączony kablem, gdyż nie mam możliwości położenia kabli, nie będę też płacić za aktywację

 

- W związku z powyższym nie interesuje mnie C+Platinum, w których musiałabym płacić za opcję, których mój dekoder PACE PVR nie obsługuje

 

- Interesuje mnie pakiet Universe+ z pełną paczką Canal +, HBO, FilmBox + MR na dotychczasowych zasadach, wszystko to przez cały okres umowy.

 

Proszę o informację, czy powyższa konfiguracja jest możliwa i jak kształtują się ceny.

-------------------------------

 

Czytając posty na forum, jakoś nie wierzę w cuda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoisz w kolejce do ZUS'u czy oglądasz towar za który chcesz zapłacić ? Więcej szacunku do samego siebie kolego. Czekaj do OSTATNIEGO DNIA. A jeśli będzie trzeba, czekaj i kilka dni po wygaśnięciu umowy. Zadzwonią. Zawsze dzwonią. Jak już będziesz miał wygasającą umowę, dostaniesz lepsze warunki - bo lepiej mieć klienta co mniej płaci, niż nie mieć go wcale.

 

Do mnie jak i do moich 2 znajomych nigdy nie dzwonili w historii naszych umów, wypowiedzenie zawsze równało się koniec współpracy, więc nie pisz że zawsze dzwonią.

 

tyle, że do tej pory można było wziąć nową umowę jako nowy abonent, a teraz gdy nie ma samych kart dla nowych abonentów to naprawdę będzie koniec współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mkl, jak Ci nie zalezy na sporcie to ja juz dawno bym w plujsacie byl.

Własnie w tym problem, że na piłce nożnej to mi nie zależy. Ale na żużlu już tak. I tu mają naprawdę porządną kartę przetargową :) Zresztą, wcześniej byłem w n-ce, ale przeszedłem do c+ ze względu na GP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też płaciłem 129zł i dzisiaj dostałem ofertę Platinum + HBO + MR za 99zł. Odmówiłem i czekam do końca kwietnia.

Jeśli nie dostanę tego za ok. 69zł to idę do Polsatu. Nie będę płacił jak jeleń 99zł jak wiem, że można płacić mniej.

Oferują ceny podobne do których się płaciło. To że inni płacą za podobny pakiet mniej, nie ma większego znaczenia. Nie dostaniesz tego co miałeś do tej pory za 69 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że będą chcieli mnie zwerbować wcześniej za większe pieniądze.

Sądzę jednak, że pod koniec kwietnia/początek maja, gdy będę się rozstawał z cyfrą to zaproponują lepsze warunki bo zawsze to szkoda klienta tym bardziej, że kupe N-kowiczów ma właśnie takie oferty.

Jak nie zaproponują to też nic złego się nie stanie.

To tylko TV. Są lepsze rzeczy do robienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i prosze o rade,nie mam czasu sledzic dokladnie forum(komunia syna na "dniach"),a wiec tak ,tel wczoraj i propozycja :uniwerse+,6xC+,MR 2 Camele, HBO na 6 mies. fre za 59 zł, umowa na 12 miesiecy. Ma dzwonic w pn,co o tym myslicie?.Na forum bede w godz popol. a teraz niestety do pracy( nie wszyscy maja weekend)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dziś walne wypowiedzenie w zwiazku z usunieciem kanałów z 1 kwietnia to do kiedy moja umowa będzie ważna?

 

Do końca kwietnia. Zgodnie z regulaminem (który otrzymałeś przy podpisywaniu umowy) w razie zmiany gwarantowanej zawartości programowej czas wypowiedzenia z powodu wycofania z oferty gwarantowanego kanału wynosi 3 miesiące (tu mogę się mylić... umowa jest kilka tysięcy km stąd...) i umowa kończy się z końcem miesiąca, w którym zostało złożone wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i prosze o rade,nie mam czasu sledzic dokladnie forum(komunia syna na "dniach"),a wiec tak ,tel wczoraj i propozycja :uniwerse+,6xC+,MR 2 Camele, HBO na 6 mies. fre za 59 zł, umowa na 12 miesiecy. Ma dzwonic w pn,co o tym myslicie?.Na forum bede w godz popol. a teraz niestety do pracy( nie wszyscy maja weekend)

 

Takie oferty to nawet dla enkowiczów nie były częste (my za MR zawsze musimy dopłacać 10 do 20 zł), więc wydaje mi się, że powoli idzie ku dobremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i prosze o rade,nie mam czasu sledzic dokladnie forum(komunia syna na "dniach"),a wiec tak ,tel wczoraj i propozycja :uniwerse+,6xC+,MR 2 Camele, HBO na 6 mies. fre za 59 zł, umowa na 12 miesiecy. Ma dzwonic w pn,co o tym myslicie?.Na forum bede w godz popol. a teraz niestety do pracy( nie wszyscy maja weekend)

 

po co wkurzasz ludzi, który dostają to za stówę i Jeszcze pytasz się czy brać?

 

Szkoda, że nie napisałeś ,,dostałem wszystko za 1 zł, myślicie że warto?"

 

rozumu nie masz czy myśleć nie umiesz, by zauważyć, że do oferta nie do odrzucenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i prosze o rade,nie mam czasu sledzic dokladnie forum(komunia syna na "dniach"),a wiec tak ,tel wczoraj i propozycja :uniwerse+,6xC+,MR 2 Camele, HBO na 6 mies. fre za 59 zł, umowa na 12 miesiecy. Ma dzwonic w pn,co o tym myslicie?.Na forum bede w godz popol. a teraz niestety do pracy( nie wszyscy maja weekend)

 

brać, póki jeszcze jest dostępna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...