Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działa mi ESPN America na Sagecomie...czy jest to powód do wypowiedzenia umowy?

 

 

Tylko za kanał POLSAT HD oraz HISTORY HD - bo jest kanałem za który płacisz abo. tzw: gwarantowany.

ESPN America - jest kanałem promocyjnie udostępnianym i nie gwarantowanym abo nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi ESPN America na Sagecomie...czy jest to powód do wypowiedzenia umowy?

Na pewno jest to powód do wszczęcia procedur reklamacyjnych, a w razie niepomyślnego ich załatwiania, w konsekwencji nawet do rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Superpremium i nie spieszy mi sie z przejsciem do NC+ bo obecnie place 118zl a przejsc moge na Platinum za 109zl bez HBO. Zalezy mi natomiast na zmianie dekodera z Pace PVR na Mediabox. Orientuje się ktoś czy jest mozliwosc zlozenia reklamacji z powodu braku kanalow (prosba o podpowiedz jakich) i wymiany dekodera Pace PVR na Mediabox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slew, a jakich to kanałów z pakietu Superpremium HD nie masz na swoim dekoderze?

 

Jedyny kanał, dodany klientom C+ przez ITI w bonusie, to nSport, a do niego raczej masz na Pace PVR dostęp.

 

Nie ma żadnych podstaw w tym wypadku do pisania reklamacji.

 

Dopiero gdy migrujesz do nc+ na sprzęcie cyfry, ale radzę przy umowie migracyjnej zrezygnować z Pace i wziąć dekoder ADB, bo oszczędzisz sobie nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie, Panie.......szlag mnie dzisiaj trafił

 

Jestem abo Cyfry, płacę 129zł (Superpremium + HBO + MR), chce migrować do NC.

Do tej pory za podobny pakiet otrzymywałem ofertę ok 129zł

 

Przed chwilą kolega z N poprosił mnie o pomoc w migrowaniu ponieważ nie siedzi w temacie tak jak ja.

Miał WPT + N premium + HBO i płacił 69zł.

Zadzwoniłem z jego imieniu, aby dowiedzieć sie czy pismo o rezygnacji dotarło.

Otrzymałem info, że tak ale chcą, żeby pozostał i mają dla niego ofertę.

Pakiet U z 6xC+ oraz pakiet HBO w cenie 64zł.

Wiem, że to dobra oferta, ale powiedziałem, że za drogo. Konsultant poprosił o chwilę i po namyśle zaproponował to samo za 59zł. Kolega oczywiście ofertę przyjął, na 12 miesięcy.

 

Ja jako abo Cyfry pismo o rezygnacji również wysłałem i umowa kończy sie z końcem kwietnia. Gdybym chciał to samo to musiałbym zapłacić ok 129zł czyli 2 razy tyle.

Dlaczego????

 

Jeszcze na początku kwietnia byłem w stanie zapłacić za to ok. 99zł. Na chwilę obecną nie zapłacę ani 1zł więcej niż mój kolega. Dlaczego oni otrzymują takie oferty a my dużo gorsze?? Przez kilka lat on płacił wspomniane 69zł a ja 129zł za podbny pakiet.

W nagrodę on otrzymał jeszcze lepszą ofertę a ja płacący więcej jeszcze gorszą.

Nie wiem czy jego oferta jest po kosztach ale wiem, że nie chcę utrzymywać całej platformy NC. DLACZEGO tak ma być???

 

To nie jest sprawiedliwe.

 

Początkowo nie wierzyłem w te ich super oferty ale teraz wiem, że tak jest.

 

Postanowiłem, że nie zapłacę ani 1zł więcej za to samo co abo starej N nawet kosztem rezygnacji bo uważam, że zostałem potraktowany nie fair.

 

Proszę wszystkich o niepodpisywanie niekorzystnych umów bo to nie ma sensu. Nie bądźmy jeleniami i nie dajmy sie dymać. Można ugrać bardzo korzystne oferty (tak mi się wydaje).

 

Wysyłajcie wypowiedzenia z powodu usunięcia kanałów. Tylko w taki sposób możemy zostać potraktowani poważnie.

 

Powiem szczerze, że płakać mi się chce bo w temacie siedzę już od marca i obserwuje zagrania NC+ i mam wiele zastrzeżeń. To jest istna PARANOJA. Za ok 80-90zł można mieć dodatkowo pakiet Filmboxów oraz Cinemaxów (dot abo N). My nie jesteśmy gorsi a powiedziałbym, że przez wiele lat płaciliśmy nawet więcej. Ale dalej nie mam zamiaru utrzymywać całęj platformy.

 

Walczmy z nimi, nie poddawajmy się. Nie wydzwaniajmy do nich, czekajmy na ich telefon i targujmy się do poziomu takiego samego jak moją N-kowcy.

 

Jak tego nie zrobimy to nadal będziemy płacić za innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godność nasza jest warta więcej niż oferta programowa nC+.W marcu przedłużyłem umowę na 18 miesięcy, ale jak mi jeszcze jakiś kanał zabiorą i nie uznają reklamacji, ponieważ dołożyli sobie sami 20 zl, to wypowiem umowę.Nie będzie sentymentów.To już nie jest Cyfra+ z którą byłem od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze wczoraj bym pomyślał że to sciema z tymi ofertami dla abonentów n,ale dziś potwierdził mi to kolega z pracy on przystał na tą propozycje 64 bo to i tak super oferta,ja negocjuje jeszcze umowę dla tescia z cyfry+ i za 64 to mi dają tylko silver,to jest jakaś paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam C+ optimum hd +MR+hd promo za 85zł umowa do czerwca 2014, dziś zadzwonili z nc+ z ofertą platinum (bez MR) z promocyjną ceną :lol2: 119 zł ja na to dziękuje i wole to co mam dotychczas w cyfrze, konsultantka powiedziała że pogada z przełożonym i po 10 sek oferta platinum + MR (cyfra) za 109zł :lol2: grzecznie podziękowałem i niech zadzwonią jak będą mieć lepszą oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co tu chodzi? Ludzie z ITI chcą rozwalić firmę? No chyba nie.

To może chcą maksymalnie zniechęcić ludzi ze starym sprzętem od byłej Cyfry żeby ujednolicić kodowanie.

 

A może są to po prostu [beep] [beep]?

 

gdyby tak było,to by na siłe wciskali te swoje wypasione gnioty,ale tak nie jest.niektórzy abonenci z cyfry co chcą się migrować i przy okzji dostać adb to maja z tym problem.następna sprawa to jest to,że pakiet który nc+ sprzedaje za 20 zł jast z sagemcomem,który jak wiadomo ma nagrę.i jak to ma sie do ujednolicenia?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro n-kowcy dostają to samo za 60 zł z HBO to myślisz że naprawdę warto ?

 

Ludzie nie gódźcie się na gorsze oferty niż te które dostają n-kowcy bo nie jesteście gorszymi abonentami !

Czemu piszesz bzdury ???

Ci co mieli Według umów Kanaly Npremium zamiast tych utraconych dostają 6 x canal w cenach zbliżonych do wynegocjonowanych dawniej w Nce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, jakbym wysłał wypowiedzenie z powodu wyłączeniu kanałów od 1 kwietnia to umowa by się kończyła 30 kwietnia ? Myślicie, że dadzą nam wtedy podobne promocje jak abonentom n ? Umowę mam do lipca więc zastanawiam się co będzie lepiej zrobić : wysłać wypowiedzenie teraz czy w maju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godunow - N-kowcy dostają za tą cene jeeszcze HBO i CINEMAXY + MR - wszystko za 49 zł

Znowu piszesz nieprawdę nkowcy jak mieli wcześniej w nce wynegocjowany full pakiet np. Za 48 zeta to po migracji maja to co wynegocjowali w N!! Mało tego nc wysyła pisma by nkowicze pozostali na strych zasadach z nki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...