Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co za idioci. Wolą żeby klient zrezygnował niż wziął tańszy pakiet.

 

Też mnie to zastanawia.

Wiele osób na forum krytykuje ofertę programową nc+ w kontekście rozbicia paczki Canal+ na kilka pakietów i pośrednio te osoby rozumiem choć uważam, że operator ma prawo przygotować ofertę wedle własnego uznania i jeśli się komuś nie podoba to nie musi się godzić na warunki dyktowane przez nc+

Trudno mi natomiast zrozumieć dlaczego operator zabezpiecza się wprowadzając tzw. programy niegwarantowane (przecież decydując się na jakąś ofertę abonent kieruje się właśnie tym, że ma dostęp do jakiś kanałów). NIe rozumiem również dlaczego chcąc zawrzeć kontrakt na kolejny okres minimalny nie mogę wybrać pakietu takiego, który spełnia moje oczekiwania tylko muszę brać taki żeby nie płacić mniej niż dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Od 5 kwietnia 2013 roku w nc+ pojawiła się możliwość zamawiania opcji dodatkowych już od najniższego pakietu, czyli COMFORT+. Dotyczy to opcji dodatkowych HBO, Filmbox, Cinemax, Sundance HD i History HD oraz pakietu kanałów dodatkowych MULTI+. Teraz rzeczywiście można powiedzieć, że pakiety są bardziej elastyczne. Dodatkowo, rezygnacje abonentów n mogą być już przyjmowane we wszystkich punktach nc+, a nie tylko drogą listowną.

 

Pakiet MULTI+ składający się z 8 kanałów HD (DOMO+ HD, ale kino+ HD, kuchnia+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, PLANETE+ HD, HYPER+ HD i nSport HD) kosztuje dodatkowo 10 zł/mc.

Opcja dodatkowa HBO (HBO HD, HBO2 HD i HBO Comedy HD) kosztuje dodatkowo 25 zł/mc.

Opcja dodatkowa Noc (Hustler HD, Blue Hustler i Daring!TV) kosztuje dodatkowo 25 zł/mc.

Opcja dodatkowa Filmbox (Filmbox HD, Filmbox Extra, FightBox, Filmbox Family i Filmbox Action) kosztuje dodatkowo 15 zł/mc.

Opcja dodatkowa Cinemax (Cinemax HD, Cinemax2 HD) kosztuje dodatkowo 15 zł/mc.

Opcja dodatkowa Redlight HD kosztuje dodatkowo 15 zł/mc.

Opcja dodatkowa Sundance HD kosztuje dodatkowo 2,99 zł/mc.

Opcja dodatkowa History HD kosztuje dodatkowo 1,99 zł/mc.

 

Wszystkie wyżej wymienione opcje dostępne są od pakietu COMFORT+ bez terminowego zobowiązania. Abonent może z nich zrezygnować w dowolnym momencie.

 

https://satkurier.pl/news/84455/nc-o ... -ceny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@selko defetysto, sam się ogarnij. I luzik, co ci do cudzego sposobu załatwiania spraw :wink: A jak a nuż coś ugrają to chętnie skorzystasz i pójdziesz w ich ślady. U nas sądzić sąsiada o złamaną sztachetę w płocie to każdy chłop potrafi, ale powalczyć z koroporacją to już aj waj. Że sąd tak daleko i taki straszny, na czarno tam chodzą, a jak prawnik to już każdy w setkach dolarów za godzinę bierze, straszne rzeczy! Prawników teraz (bez obrazy braciszku drogi) jak pyłków na wiosnę, nie trzeba uderzać do najdroższych kancelarii w mieście. Mamy prawników w rodzinie, wśród znajomych, w firmach, w których się pracuje. Są też pozwy zbiorowe. I oczywiście, że nie chodzi o jakieś 30zł, tylko o nie dotrzymanie umowy. Szacun ludziom, którzy naprawdę zdecydują się w razie konieczności na drogę sądową, bo prawda jest taka, że tu chodzi o coś więcej niż "tylko telewizja". Chodzi o to, że po tylu latach dzikiego kapitalizmu pora przestać się dawać robić w bambuko. Samo założenie sprawy takiej nc+ jest więcej warte od tego całego pyszczenia na forach. Tak się podchodzi do spraw w cywilizowanych krajach.

poprostu trzeba wysłac pozwy zbiorowe a nie akzdy z osobna i bedzie ok proste jak swinski ogon przeciez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za idioci. Wolą żeby klient zrezygnował niż wziął tańszy pakiet.

 

Też mnie to zastanawia.

Wiele osób na forum krytykuje ofertę programową nc+ w kontekście rozbicia paczki Canal+ na kilka pakietów i pośrednio te osoby rozumiem choć uważam, że operator ma prawo przygotować ofertę wedle własnego uznania i jeśli się komuś nie podoba to nie musi się godzić na warunki dyktowane przez nc+

Trudno mi natomiast zrozumieć dlaczego operator zabezpiecza się wprowadzając tzw. programy niegwarantowane (przecież decydując się na jakąś ofertę abonent kieruje się właśnie tym, że ma dostęp do jakiś kanałów). NIe rozumiem również dlaczego chcąc zawrzeć kontrakt na kolejny okres minimalny nie mogę wybrać pakietu takiego, który spełnia moje oczekiwania tylko muszę brać taki żeby nie płacić mniej niż dotychczas.

Na mój gust oni mają plan finansowy. Słusznie wykombinowali, że jak będzie ludziom się wydawało za drogo to pójdą na tańsze pakiety. Trudno, nie stać mnie na platynę "nawet" za 99zł to wybieram Univers za 59zł. Większość ludzi płaciła coś pomiędzy 60 - 70zł i nie chcą więcej. Mi Pani wiedząc że płacę 64zł zaproponowała najpierw Platyne za 99zł a później GOLD za 79zł. Proszę też pamiętać, że w rozmowach telefonicznych mamy do czyninienia z panienkami wcześniej zupełnie nie związanymi z CYFRĄ i działem utrzymania. Nie wiem nawet czy po zwolnieniach w cyfrze taki dział jeszcze istnieje bo niby po co :crazy:

Mój rachunek również wygląda dobrze, nadal 64zł :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać na jaki mam dzwonić numer jak mam cyfre+

I pytanie: Do kiedy abonament cyfry ma podjąć decyzje czy migruje czy rezygnuje

A gdzie Ci się tak śpieszy :?::?::?:

1. A satelitach teraz bałagan, nie wiadomo co działa, co przestanie...

2. Ustalisz coś przez telefon a potem pokaże się, że albo twoja umowa nie istnieje albo masz płacić więcej niż się umówiłeś. Zobacz posty "oszukani przez konsultanta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za idioci. Wolą żeby klient zrezygnował niż wziął tańszy pakiet.

 

Też mnie to zastanawia.

Wiele osób na forum krytykuje ofertę programową nc+ w kontekście rozbicia paczki Canal+ na kilka pakietów i pośrednio te osoby rozumiem choć uważam, że operator ma prawo przygotować ofertę wedle własnego uznania i jeśli się komuś nie podoba to nie musi się godzić na warunki dyktowane przez nc+

Trudno mi natomiast zrozumieć dlaczego operator zabezpiecza się wprowadzając tzw. programy niegwarantowane (przecież decydując się na jakąś ofertę abonent kieruje się właśnie tym, że ma dostęp do jakiś kanałów). NIe rozumiem również dlaczego chcąc zawrzeć kontrakt na kolejny okres minimalny nie mogę wybrać pakietu takiego, który spełnia moje oczekiwania tylko muszę brać taki żeby nie płacić mniej niż dotychczas.

Jesli nie rozumiesz postaram sie Ci to prosto wytłumaczyc.Było dobrze tak jak było,mam paczke canal plus płace za nia to chce miec ja dalej mam umowe niech ja respektuja do momentu az mi sie ona skonczy potem moga sobie dzielic,robic podwyzki stawiac swoje warunki wtedy albo sobie dzieekujemy albo przystaje na ich zasady ale puki mam wazna umowe to niech ja respektuja trzeba było jej nie podpisywac i tyle podpisali ich problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech dadza do comforta pakiet c+ do dokupienia. To nic nie zmienia, wszystko rozchodzi sie o sport !

Ale Ty byś mógł z niego zrezygnować i w wakacje płacić tylko za comfort i być miał komfort :D A oni chcą abyć migrował w stałej cenie 99zł i dał im spokój przez 18 miesięcy. Najgorsze, że za rok mogą ci powiedzieć wymieniają parują wszystkie karty i znów zarobią: na tunerach i mr :evil: A ty się nie będziesz mógł wycofać z umowy :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem e-rachunek z NC+ na starych zasadach :

Canal+ Optimum 107 zł - rabat 42 zł = 65 zł

HD Optimum Promo 8 zł - rabat 8 zł = 0 zł

Filmbox HD 15 zł - rabat 15 zł = 0 zł

MGM i Nsport 5 zł - rabat 5 zł = 0 zł

Multiroom 20 zł - rabat 20 zł = 0 zł

 

Umowa podpisana 15.03.2013 r. na 18 miesięcy. Ciekawe czym mnie skuszą do przejścia do NC+, jeżeli dostanę migrację przymusową, to spotkamy się w sądzie.

Tak tak napewno w sądzie ... :lol2:

 

Jestem prawnikiem z 20 letnim stażem (absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego rocznik 1991) i napisałem już w życiu parę pozwów. Wykazanie, że celowo zostałem wprowadzony w błąd przy podpisywaniu umowy z Cyfrą 15.03.2013 r. to nic trudnego, przecież mieli świadomość, że będzie fuzja z Nką od 21.03.2013 r. A może nic nie wiedzieli o tej fuzji i dlatego podpisali ze mną 15.03.2013 r. na 18 miesięcy ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawnikiem z 20 letnim stażem (absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego rocznik 1991) i napisałem już w życiu parę pozwów. Wykazanie, że celowo zostałem wprowadzony w błąd przy podpisywaniu umowy z Cyfrą 15.03.2013 r. to nic trudnego, przecież mieli świadomość, że będzie fuzja z Nką od 21.03.2013 r. A może nic nie wiedzieli o tej fuzji i dlatego podpisali ze mną 15.03.2013 r. na 18 miesięcy ?.

 

Jak go już napiszesz, to po koleżeńsku, udostępnisz go nam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga mistrżów liga europy,mogli zadzwonic czy chce pan to ogladac jesli tak ok proponujemy panu program n sport hd gdzie beda pokazywane mecze 15zł jelsi jest Pan zainteresowany zachecamy i proste

Ale większość klientów cyfry ma już tą paczkę i po migracji nie trzeba by było im niczego oferować. Stały abonament, stały przychód. Dział utrzymania umów do likwidacji :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@selko defetysto, sam się ogarnij. I luzik, co ci do cudzego sposobu załatwiania spraw :wink: A jak a nuż coś ugrają to chętnie skorzystasz i pójdziesz w ich ślady. U nas sądzić sąsiada o złamaną sztachetę w płocie to każdy chłop potrafi, ale powalczyć z koroporacją to już aj waj. Że sąd tak daleko i taki straszny, na czarno tam chodzą, a jak prawnik to już każdy w setkach dolarów za godzinę bierze, straszne rzeczy! Prawników teraz (bez obrazy braciszku drogi) jak pyłków na wiosnę, nie trzeba uderzać do najdroższych kancelarii w mieście. Mamy prawników w rodzinie, wśród znajomych, w firmach, w których się pracuje. Są też pozwy zbiorowe. I oczywiście, że nie chodzi o jakieś 30zł, tylko o nie dotrzymanie umowy. Szacun ludziom, którzy naprawdę zdecydują się w razie konieczności na drogę sądową, bo prawda jest taka, że tu chodzi o coś więcej niż "tylko telewizja". Chodzi o to, że po tylu latach dzikiego kapitalizmu pora przestać się dawać robić w bambuko. Samo założenie sprawy takiej nc+ jest więcej warte od tego całego pyszczenia na forach. Tak się podchodzi do spraw w cywilizowanych krajach.

 

Zakładaj sprawe i podziel się na forum wynikami. Pyszczyć każdy potrafi jak co do czego to lipa pokaż innym i walcz o zasady :D

 

Ja do sądu z nimi nie pójde bo mam wy[beep]ane jeśli podniosą ceny zrezygnuje niech sobie radzą sami. Gdyby w ten sposób inny robili było by lepiej bo towar jest wart tyle ile ktoś chce za niego zaplacić.

 

Prawda jest jednak taka ze na forum jest full osiurdanych abonentów piszą zgrywają kozaków straszą sądami i tyle z tego jest że znikają potem biorą co im operator da. W sądzie nigdy nie byli wydaje im się że po latach jak to stwierdziłeś ,,dzikiego kapitalizu'' powiedzą dość haha znają znajomego prawnika i myślą że są lepsi i tanio im pomoze. Szkoda wogóle pisać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem e-rachunek z NC+ na starych zasadach :

Canal+ Optimum 107 zł - rabat 42 zł = 65 zł

HD Optimum Promo 8 zł - rabat 8 zł = 0 zł

Filmbox HD 15 zł - rabat 15 zł = 0 zł

MGM i Nsport 5 zł - rabat 5 zł = 0 zł

Multiroom 20 zł - rabat 20 zł = 0 zł

 

Umowa podpisana 15.03.2013 r. na 18 miesięcy. Ciekawe czym mnie skuszą do przejścia do NC+, jeżeli dostanę migrację przymusową, to spotkamy się w sądzie.

Tak tak napewno w sądzie ... :lol2:

 

Jestem prawnikiem z 20 letnim stażem (absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego rocznik 1991) i napisałem już w życiu parę pozwów. Wykazanie, że celowo zostałem wprowadzony w błąd przy podpisywaniu umowy z Cyfrą 15.03.2013 r. to nic trudnego, przecież mieli świadomość, że będzie fuzja z Nką od 21.03.2013 r. A może nic nie wiedzieli o tej fuzji i dlatego podpisali ze mną 15.03.2013 r. na 18 miesięcy ?.

 

Podpisałeś umowę na takich warunkach i jeśli ją zmienią możesz odstąpić takie są w niej zapisy i każda ze stron była tego świadoma. Ceny na rynku zmieniją się dynamicznie dlatego są zapisy które stwarzają Ci możliwość odstąpienia.

 

Ciekawi mnie co byś chciał ugrać pozostanie na obecnych warunkach przez 18 miesiecy jak w tej umowie czy coś więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawnikiem z 20 letnim stażem (absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego rocznik 1991) i napisałem już w życiu parę pozwów. Wykazanie, że celowo zostałem wprowadzony w błąd przy podpisywaniu umowy z Cyfrą 15.03.2013 r. to nic trudnego, przecież mieli świadomość, że będzie fuzja z Nką od 21.03.2013 r. A może nic nie wiedzieli o tej fuzji i dlatego podpisali ze mną 15.03.2013 r. na 18 miesięcy ?.

 

Jak go już napiszesz, to po koleżeńsku, udostępnisz go nam?

No właśnie. Czy forumowicze mogą liczyć na jakieś zniżki w poradach? :D A może lepiej zorganizować jakieś pozwy zbiorowe na forum? O, mnie np. cały czas zastanawiam czy nie można wykorzystać tego

http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=64188

Czy o wyłączeniu kanałów nie powinni informować tak z miesiąc wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...