Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku marca przedłużyłem umowę na pakiet optimum 64zł w tym mr, była również możliwość dorzucenia paczki canal+ w cenie 77zł - nie wziąłem jednak łudząc się, że i tak wkrótce będę abonentem nc+. Śledzę dział nc+ niemal od samego początku i patrząc co się tam dzieje nie wiadomo kiedy ceny się ustabilizują więc teraz pytanie do Was - dam jeszcze radę zmienić ofertę na tą za 77zł ( z pakietem c+ ) ?

Nie można "wrócić do przeszłości" i wziąć paczki canal+ w cyfrze, tamte oferty już nie istnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie do kiedy należy wysłać wypowiedzenie w tym drugim przypadku?

 

A to zapewne jest bardzo wielka tajemnica pracowników nc+ bo już dwa tygodnie pary z gęby nie puszczają . Konsultanci najwidoczniej maja za zadanie wprowadzać dezinformacje co czynią znakomicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ogólnie muszę się gdzieś ruszać podpisałem umowę oferowaną przez nich i chcę do końca umowy ją mieć.

No właśnie, w umowie pisze, że jak zerwe umowę to zapłacę 299 zł kary, a dlaczego NC+ mi nie zapłaci kary za zerwanie przez nich umowy ? Kuźwa, zawsze po pupie klient dostaje. A może ktoś ma jakieś rozwiązanie, jak ich ukarać, nie mówię tu o zerwaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W grudniu przedłużona umowana na 18mies na.warunkach;

C+Optimum

HD Promo

HBO 7 mies. grat.

PVR Pace 0zł

Abon.65zł

Moje pytanie co mnie czeka nie chcę więcej płacić.

W pkt NC+ bardzo nie jasno mówili

Pozdrawiam

Też mam taką umowę, zostaję do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Cierpliwości :smile: Co komu pisane, to go nie minie. Jeśli Cyfra zaczęła wysyłać pisma wczoraj, to pewnie nieliczni dostali je już dziś, jeśli w ogóle. Podejrzewam, że w piątek, może jutro, pojawią się już doniesienia o otrzymanej korespondencji. Podobno byli nawet i tacy szczęśliwcy, którzy dostali ją (omyłkowo :lol2: ) przed świętami, 27 marca 8) :

...Wczoraj trafiło do mnie pismo datowane na 02.04.2013 (MOŻE POMYŁKOWO WYSŁALI ZA WCZEŚNIE) Z PROPOZYCJĄ MIGRACJI na Platinum z HBO za 149zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Żadnego listu jako abonent c+ nie otrzymałem. Mam superpremium+hbo za 99 zł + 2 karty MR. Nie mam zamiaru płacić więcej, mam umowę do 11/2013. Jeśli dostanę jakiekolwiek pismo to na pewno Was poinformuję. Póki co czekam na rozwój wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...