Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak też nie ma dopisków 2160p HEVC :D

 

Też mnie to trochę drażni. UHD czy Ultra HD jasno wprost mówi z czym konkretnie mamy do czynienia. Nawet zwykły Kowalski pewnie od razu zajarzy. A jakieś 4K z tyłka to niespecjalnie mówi o tym, że to jest większa rozdzielczość od HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 nc+ złożyło wniosek o koncesję dla kanału po nazwą CANAL+4K i raczej wątpię , żeby zmienili na CANAL+UHD bo to pierwsze lepiej brzmi.

Jak dla mnie to lepiej wygląda wizualnie 4K niż UHD w przypadku C+, ale rozsądźcie to sami :

150a2b885ec4d.png

 

0eba5c0c2928c.png

 

2a91fe3bcb3ac.png

 

c8ebc27edc9dd.png


@matjot

Moge mieć to Ciebie prośbę? Możesz umieszczać swoje prace na innych serwerach niż imgie.pl, bo żadnej Twojej ze strony http://www.imgie.pl/ nie da się teraz otworzyć, a chciałem je przeanalizować :)

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logotyp - 8/10 - Lepiej by wyglądało szare, ale źle nie jest.

Nazwa pasma - 5/10 - Źle to wygląda, lepiej by wyglądało gdyby czcionka nie była pogrubiona i mniejsza czcionka by była.

Belka - 9/10 - Jest świetna, tylko ten kwadrat mnie razi. Brakuje roku klipu.

 

Ogólna ocena: 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przykładowo mógłby się prezentować Polsat News 2 HD ze zliftingowanym logotypem (konturówka), więcej logotypów w tej formie w wątku prop. logotypów :)

Chętnie usłyszę wszelkie opinie. (projekt robiony na szybko)

a8ee99bae388d.png

 

906fad6aecff6.png

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka poza logo zbyt duża, jak i zegar oraz napis "na żywo". Sam logotyp niepotrzebnie przerobiony. Dwójka mogła zostać taka jaka była. Pomysł z logo obecnie emitowanego programy dobry, ale na pierwszym zrzucie widać, że jest to niewidoczne.

 

Jak się wzorować na kanale biznesowym, to tylko na jednym jedynym słusznym, czyli CNBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zamiast tego 4k to chyba lepiej dać napis UHD, żeby to jakoś pasowało do reszty... W końcu kanały HD nie mają w logo dopisku "1080i" tylko "HD"

 

Może najwyższa pora zrezygnować z wyświetlania tego na ekranie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...