Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zachować obecny kształt Logo ( to tylko modyfikacja obecnej oprawy )w "mojej" oprawie  4FUN było by właśnie na styl poprzednich logotypów, bo pochylona czwóreczka to był symbol tej stacji, nie chciałem za bardzo majstrowac przy tym logo, mogę pochylić napis Dance, albo go przenieść , ale wtedy logo opadnie niżej na ekranie. Jak dopracuję własne logo  to  się tu pojawi. :)

 

PS. logo z lat 2014-15 było fajnie odświeżone, nwm po co je zmieniali, ujednolicenie mogli oprzeć na tamtym :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam propozycję na nową oprawę VOX MUSIC TV, po rebrandingu, który chciałbym żeby ten kanał przeszedł,  głównie  usunięciu z niego disco polo i ogarnięcie jakoś wizualnie tego kanału, bo jest po prostu brzydko, może i moja propozycja nie jest jakaś powalająca, ale chyba lepsza od obecnej ;)

3f3df408e1311.png


Czemu tak logo dziwnie zrobiłeś, to już było zrobić, w podobnym stylu, jak kiedyś wyglądało: http://vignette4.wikia.nocookie.net/logopedia/images/5/52/4fun.tv.svg/revision/latest?cb=20100404163407 

W nawiązaniu do twojej opinii, udostępniam propozycję na 4FUN TV w nazwiązaniu do pierwotnego logo stacji.

#1 (bez plansz niestety)

0bd00cf7b6fc0.png#2 (wersja kolorowa )

14a13e518475f.png#3 minimalistyczne logo w mojej koncepcji 

4d8b5dff54438.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie będzie "przebudowy", tylko udostępniam lekką zmianę grafiki dla kanałów TVN Fabuła HD / AXN HD/ AXN SPiNHD / AXN Black/ AXN White i HGTV.

Jest to MOJA propozycja co bym zmienił w grafice ekranowej tych kanałów:

1. TVN Fabuła HD 

-przesunięcie napisu HD obok FABUŁA, tak aby nie niszczył fajnego efektu "księżyca", który tworzy logo  + zmniejszone krycie

6a24d79938bc3.png

2. AXN HD/ SPiN HD / White / Black

-dodanie rombu, który podkreśla charakter oprawy AXN

86305afa4d699.png54de095efc8ff.png002472dd61fde.pngdf630afcb0cec.png3. HGTV HD

-dodanie napisu HOME&GARDEN, dzięki czemu logo wygląda na pełniejsze (brak napisu HD)

- usunięcie TV z głównego napisu i przesunięcie go poniżej/zmniejszenie

9ac61575f8e17.pngc5d0d99ee2938.png

 

Nie każdemu musi się podobać, proszę tylko o opinię, czy wersja oryginalna czy zmieniona lepsza ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót ESKA TV do NTC to dobry powód by zmienić te dziwne kolorki w planszach ESKA TV, będące pozostałością po poprzedniej oprawie i trochę jeszcze...

Oto moja propozycja lekkich zmian:

-bardziej transparentne logo 

-zmiana głównego fontu kanału

-zmniejszenie oznaczenia wiekowego

-przeniesienie napisu "nazwa programu" 

-zmiana koloru plansz "teraz" i "za chwilę"

e64164632dea4.pngWersja ciemna

-czarne transparentne plansze "teraz" i " za chwilę"

571cea3408dd1.pngESKA TV EXTRA wzorowana na ESKA TV HD

39a1e3c17cab5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na koszmarek w postaci logo Polsat Music HD, które rusza w najbliższy piątek, 26 maja (znajdziecie je tu: https://satkurier.pl/news/159626/2605-polsat-music-hd-zastapi-muzotv.html) postanowiłem, że stworzę własną koncepcję dla oprawy graficznej stacji:

 

 

Wersja ekranowa #1:

c6v4Uo.jpg

Wersja ekranowa #2 (z półprzezroczystym napisem):

vWi9JX.jpg

Wersja ekranowa #3 (z kolorowym logo, wg mojej koncepcji pojawiałoby się naprzemiennie z bezbarwnym logo co 20-30 sekund przez 2-3 sekundy):

DN5IrE.jpg

Belka "teraz":

KNFLez.jpg

Belka "za chwilę":

o6pVnM.jpg

Wersja ze znaczkiem HD:

1zVcpe.jpg

 

 

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Po dłuższej przerwie czas na wrzucenie czegoś do własnego wątku ;)

 

Użytkownicy z dłuższym stażem na forum mogą pamiętać, że parę lat temu wrzucałem już moją propozycję dla stacji Polsat Muzyka. Jako, że teraz taka stacja powstaje naprawdę i widzę tutaj pojawiające się propozycje logotypu i oprawy (bo że oficjalne logo jest straszne wszyscy widzą ;]) postanowiłem wrzucić coś niewielkiego od siebie.

 

Logo stacji:

 

1ea5a0be9db3c.png

 

 

I jak wyglądało by na ekranie:

 

93b824c0c9fa2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne, chociaż bardziej przypadła mi do gustu Twoja propozycja z przed lat, którą to też pozwoliłem sobie wykorzystać. :D

Widzę, że wszyscy podeszliśmy podobnie to koncepcji logotypu :D

 

Wersja :

by @shocco

https://zapodaj.net/images/93b824c0c9fa2.png

 

by @manieq01 https://u.cubeupload.com/c6v4Uo.jpg

 

Moja https://zapodaj.net/images/93c9c9b00df81.png

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież masz powyżej logo w kształcie wszystkich logo polsatu, tak jak chciałeś , a napisu Music ich czcionką nie wciśniesz w te ramki, tak, żeby było czytelnie, chyba, że potniesz napis jak w przypadki nowego logo C+I Polsat

Mi osobiście nie przeszkadza, że nie jest w" ramkach polsatu" ,co nie zaprzecza temu , że jest brzydkie ( oficjalne) ale gdyby było bardziej w stylu mojej 5tej wersji to bym się nie obraził. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...