Skocz do zawartości

Propozycje grafik ekranowych dla stacji TV - nasze prace


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Homer Simpson

A to moje mrzonka nt. Telewizji Puls:

Chętnie wysłucham każdej opinii:

 

Ident

 

xdwemw.png

 

Dżingiel reklamowy

 

hry9zq.png

 

Dżingiel "więcej niż rozrywka"

 

2lbdu7k.png

 

Mocne Sobotnie Kino i Weekendowe Kino (przykłady)

 

e6wumw.png

 

2mwv2ig.png

 

Belka zapowiedzi:

 

20fugw5.png

 

Podczas zapowiedzi filmów:

 

289jsq8.png

 

Za chwilę i następnie:

 

3327900.png

 

Dziś wieczorem:

 

15cn4mo.png

 

Teraz:

 

fnwyh0.png

 

Logo ekranowe:

 

2agojyh.png

 

To tyle. Wtedy Puls miałby logo spójne z Pulsem 2, a nie jak teraz.

Edytowane przez Homer Simpson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://forum.satkurier.pl/topic/9816-propozycje-grafik-ekranowych-dla-stacji-tv-nasze-prace/page-6

 

Ten sam pomysł , czy przyciąłeś "2" ? :D

 

A tak serio to bardzo ładnie wygląda to zielone logo jako puls 2 , mógłbyś zrobić z nim więcej ?( plansza teraz,wieczorem, logo ekranowe...) chętnie bym to zobaczył :D

Jako że nikt nie dodaje wizji ekranowej to ja zrobiłem na szybko (jednak jako puls 2 HD )

e99049cddbb23.png

Podobają mi się zapowiedzi programów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Homer Simpson

A co sądzisz o reszcie? Ciekawe mam tam programy, nie? Jednak trochę zrobiłem to po TVN-owsku. Co do oprawy Ści-Fi - mistrzostwo, ta oprawa jest taka piękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze (do SciFi) wielkie dzięki.
Po drugie (do Twojej oprawy TVPuls) najbardziej podobają mi się zapowiedzi, są piękne, identy też są fajne bo zachowane w tym samym stylu, jako ruchome animacje wygladałyby świetnie , jedyne do czego mogę się przyczepić to ident weekendowe kino , czegoś mi tam brakuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SciFi - naprawdę niezły pomysł, choć ten kanał chyba nie nadaje na polskiej koncesji, no ale niech będzie.

 

@Homer Simpson, a twoim Pulsem to mogę ciebie bardziej pochwalić. Pięknie to wykorzystywałeś, niezwykłe. Przypomina mi dawne czasy, kiedy telewizja Puls (bo tak się wtedy mówiło) była w rękach o.o Franciszkanów (założycieli Telewizji Niepokalanów), i stąd do września 2007 ta stacja miała bowiem charakter "stacji katolickiej". Tak powinna wyglądać właśnie TV Puls w mojej wyobraźni!

Jeszcze porób coś, czyli: "Niedzielę z gwiazdami" (cykl filmów w niedzielę), czołówki Serwisu Pulsu/Puls Raportu (możesz wykorzystać oba wersje na raz), Sportu i Pogody, a także "Puls tygodnia" i "Puls wieczoru". No i jeszcze do tego "Taki jest świat".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam tego kanału za bardzo, bo nie moje klimaty,ale w sumie w programie Disco Polo Life albo Disco Gramy to jeszcze w miarę oprawa, ale tak poza to słabo to wygląda, może jutro jak znajdę czas to coś popróbuję :), chętnie też zobaczyłbym prace innych grafików z forum , zróbmy challenge na oprawę :D

Ktoś się podejmie ? @Homer Simpson , @manieq01, @shocco , @Desovsky ? Może jeszcze ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracam do tematu, nieco ostatnio przeze mnie zaniedbanego. Kiedyś stworzyłem coś takiego, teraz dopiero nadszedł czas by się tym podzielić. Jest to projekt do pomysłu na kanał o Grupie Wyszehradzkiej V4, temat stacji został porzucony ale może kiedyś...

 

ba1db05edb74.png

 

6d95ebec8a6b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. :wink:

 

Na początku czerwca @wizjaplus zaproponował stworzenie nowej oprawy TVN. Niełatwe zadanie ze względu na to, jak bardzo klasyczny i ponadczasowy jest obecny logotyp TVN, ale jednak coś udało mi się stworzyć. Myślę, że jest to bardziej ewolucja, niż rewolucja - zmieniłem głównie font wykorzystywany w oprawie oraz odcień żółtego na ten zbliżony z identów.

 

Komentujcie, co Wam się podoba, bądź nie. :wink:

 

Wersja widoczna na ekranach podczas zwykłej emisji:

7e7810f342a4c.png

 

Informacja o aktualnie zaczynającym się/trwającym po bloku reklamowym programie:

aba6a194c761e.png

 

Ident #1:

64e70d873a067.png

 

Ident #2:

f3da906e043d9.png

 

Samo logo:

55132261c40e9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...