Skocz do zawartości

All Inclusive+ - co dokładnie wchodzi w skład tego pakietu?


Losan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mi proponują ALL Inclusive za 179 PLN. Obecnie mam Canal+ Prestiż+MR+Hustler za 143 PLN. Czyli za 36 PLN miałbym dostęp do dodatkowych kanałów jakimi są BBC Lifestile, BBC Cebbebis, FoxHD, Discovery HD, Romance HD, Nick, Nick Jr. oraz Disney Jr. Więc raczej nie opłaca mi się migrować dla kilku kanałów za podwyżkę 36 PLN, a umowę mam do sierpnia 2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest Polsat i History HD?

Kiedy te programy będą działać na sprzęcie C+, lub na własnym tego nawet chyba nie wie jasnowidz Jackowski :D

Jest to żenująca sytuacja. Nikt nie jest wstanie z nc+ odpowiedzieć na to pytanie. No chyba, że: Rozmowy trwają. W każdym razie pieniądze za, to kasują od abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@audib6 ja bym się tym zbytnio nie przejmował bo w najgorszym wypadku będę ich dźgał o wyksięgowanie powiedzmy 20 zł z kwoty abonamentu a jeśli nie to idę do Rzecznika Praw Konsumenta a ten mi na 100% pomoże rozwiązać umowę z uwagi na niezgodność oferty z umową bez ponoszenia kary umownej. Narazie na All Inclusive dostałem rabat 20 zł do końca grudnia 2013 więc narazie siedzę cicho ale od stycznia będę ich atakował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Małgorzata Garbacz, na sprzęcie rodem z c+, mało co działa z pluskiew doczepionych do pakietu "Ai".

 

Działają serwisy dawnej C+ i w sumie tyle dobrego, czy złego, jak kto woli.

 

Co do Twojego pytania o kanały Polsat HD i History HD, to nie będą one działać na sprzęcie od C+ i dekoderach niezależnych, dopóki nie zostanie dodany do nich system kodowania Meduaguard, a to jest zależne wyłącznie od CP, bo to kanały z ich dystrybucji.

 

Jaka jest bieżąca sytuacja, śledź sobie na tej stronie: http://pl.kingofsat.net/pack-ncplus.php .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pakiet "Ai", możliwa do wynegocjowania jest cena 159, czyli 179 - 20.

 

Jeśli bowiem dają takie bonusy (20), dla pierwszych klientów, którzy nabyli ten produkt, to należy się spodziewać, że to będzie realna jego cena.

 

Na razie jednak, nie ma takich propozycji z CTA, prędzej należy się spodziewać takich propozycji z DUK, ale do tego potrzebna jest rezygnacja.

 

ps.

Coraz jestem bliżej kupienia miksu nc+ z CP, bo wygląda na to, że nie ma lepszego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci już, że to jest możliwe, ponieważ wcześniej zmigrowani, tyle właśnie z bonusem płacą za "Ai".

 

Tyle jest więc wart i ani złotówki więcej.

 

DUK ma lepsze widełki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem informacji w różnych wątkach, pytałem wprost - czy jest ktoś kto dostał bonus 20 zł (czyli ze 179 zł na 159 zł do końca roku) to nikt takiego bonusu nie otrzymał migrując już po 11 kwietnia. Czasami się ktoś wyrwie że takowy dostał dzień, dwa, trzy dni temu. Ok, dostał, ale jak się dopytasz to migrował przed 11 kwietnia.

 

Potwierdzam że dalej jest oferowany pakiet All Inclusive, wczoraj z musu migrowałem. Umowa 18 miesięcy, cena 179 zł przez cały okres, multiroom w cenie, dwa dekodery, jeden mediabox za 199 zł, drugi biały za 49 zł. Umowa spisana wczoraj tj. 16 kwietnia około godziny 12 a już dziś dostałem informację że dostanę przesyłkę z UPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...