Skocz do zawartości

All Inclusive+ - co dokładnie wchodzi w skład tego pakietu?


Losan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam PACA PVR i pakiet FULL jeżeli nie będzie działać pełna kolekcja VOD to zarządam bezpłatnej wymiany dekodera na taki który będzie to obsługiwał,jeżeli się nie zgodzą to złoże wypowiedzenie umowy z winy operatora za niewywiązanie się z umowy.Ich też obowiązują pewne zasady i też muszą się z nich wywiązywać

 

Nie jesteś sam. Mnie zrobili też w balona. Ja mam jeszcze MR i stary dekoder HD. Podczas rozmowy kilka razy pytałem czy będzie wszystko działać i odpowiedź konsultantki była zawsze taka sama . Tak będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym właśnie polega przewaga własnego sprzętu. Na Sagemcomie od cyfry też działa bez kagańca.

 

Nie tylko własnego sprzętu, na Pace PRV też śmiga Daring! 24h na dobę.

 

@Gutek - w takim razie powinni zaproponować nowy sprzęt ze wszystkimi usługami za free. Ciekawe jak to będzie. Pewnie zażądają zapłaty za aktywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie tylko własnego sprzętu, na Pace PRV też śmiga Daring! 24h na dobę. ...

 

Widzisz, tylko private hardware ma tę przewagę nad dedykowanym przez platformę, że nie da się mu zmodyfikować softu, według upodobania sprzedawcy mediów.

 

To jeszcze ociupinka wolności w tym niewolniczym światku elektronicznych mediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gutek - w takim razie powinni zaproponować nowy sprzęt ze wszystkimi usługami za free. Ciekawe jak to będzie. Pewnie zażądają zapłaty za aktywację.

 

Nowy sprzęt mi nie bardzo leży bo potrzebuje około 50 m kabla i wiercenie jednego stropu i przynajmniej 3 ścian. Mam taki układ domu, że telewizory są dokładnie po przekątnej. Dekodery z cyfry i MR bez połączenia kablem był podstawą do podjęcia decyzji o migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam PACA PVR i pakiet FULL jeżeli nie będzie działać pełna kolekcja VOD to zarządam bezpłatnej wymiany dekodera na taki który będzie to obsługiwał,jeżeli się nie zgodzą to złoże wypowiedzenie umowy z winy operatora za niewywiązanie się z umowy.Ich też obowiązują pewne zasady i też muszą się z nich wywiązywać

 

Nie jesteś sam. Mnie zrobili też w balona. Ja mam jeszcze MR i stary dekoder HD. Podczas rozmowy kilka razy pytałem czy będzie wszystko działać i odpowiedź konsultantki była zawsze taka sama . Tak będzie działać.

 

U mnie poszła pierwsza reklamacja z tego powodu - w trakcie rozpatrywania.

Druga będzie pod koniec miesiąca za nie dołączenia na czas kanałów gwarantowanych w umowie.

Zawsze coś do przodu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak u mnie w mieszkaniu: 3 ściany i strop ale nie jest tak najgorzej, i w Twoim i w moim przypadku wchodziłoby przesyłanie tylko i wyłącznie uprawnień do mydelniczki po WiFi albo PLC.

 

PLC odpada bo mam piętra na różnych fazach a tak naprawdę nie po to brałem całość w tej konfiguracji aby teraz ponosić choćby 1 zł na dokupienie wifi. Płacę to wymagam tego co mi zaoferowano. Skrobię reklamacje jak nie to witam polsat nawet z kablem między dekoderami. Tak dla zasady. u nich full za 99 z hbo go + 25 za fikołki jeśli ktoś chce. słyszałem że już MR dają gratis dla e...migrujących z C+. Potrzebne tylko 2 rachunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...