Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, PawelTSW napisał:

Nie widzą tego, możesz nie podłączyć ich dekodera do internetu i nic nie widzą. 

Bzdura. Nie wiem skąd to sobie wziąłeś. 

nie podłaczony do netu ani razu od kilku lat ?, no to jesteś profilu do wymiany, właśnie tak się tłumaczą i nieraz za dużo nieraz chlapną jęzorem na infolinii.

na krokodylu 100% skuteczności że jest jak powinno, a kasa ta sama

2 minuty temu, czerstwy napisał:

Dokładnie.Moga być nawet tacy abonenci co internetu nie posiadają.Lub posiadają np z limitami czy sprzęt typu Pace czy inne z czasów C+ a po co takie coś podpinać do internetu? Moduły też wpinamy do internetu?😃

to krodkodyla se włóz do oscama :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mam wsadzać krokodyla?Ja wiem co mogę kupić i na czym podpisać umowę by latało w oscami. Ja zawsze mówię co dla mnie jest priorytetem i na czym ogladam😃Dekoder też nie był od lat w sieci a co bedzie dalej to zobaczymy.Sprzęt operatora to zmniejszę oglądanie tv do minimum czyli tylko sportu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o ten konkretny który dostajesz na wymianę, zrób coś tym, skuteczne w 100%, to że są inne sposoby na inne sprzęty nie musisz mi mówić ale takich nie dają na wymianę.

każdy ogląda to na co go stać,

Poproś o multiroom na 2851s :-D, masz instalacje unicable, muszą ci go wydać bo inny nie wspiera tego typu instalcji:D dalej wiesz co robić .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PawelTSW napisał:

Ci którym wymienili, dostali (Crocodile) 

Nie było możliwości wzięcia caymana, tylko crocodile 

To chyba lepiej, bo gdzieś czytałem, że Crocodile są szybsze i bezpieczniejsze (cokolwiek to znaczy)? Prawda to?

Jeśli z Crocodile np. przełączanie kanałów jest zauważalnie szybsze, to może postaram się o wymianę, o ile jakiś innych wad nie ma. Czy ktoś miał możliwość porównania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, pablo21 napisał:

Wg. info z innego forum podobno ruszyła od stycznia 2021 roku przymusowa wymiana kart Cameleon i dekoderów starszych u abonentów Platformy Canal+. Konsule dzwonią do abonentów i informują że został do nich wysłany zestaw nowa karta Cayman i dekoder z nią sparowany. Przesyłka pod drzwi abonenta za pośrednictwem kuriera na koszt operatora. Nie ma rozmowy z konsultantami że "nie chcę" i "nie przyjmę" itd.

Wg. relacji abonentów tamtego forum konsultant nie prowadzi dalszej rozmowy z abonentem i na koniec mówi że dzwoni tylko by poinformować i że ta wymiana dotyczy wszystkich abonentów. Tak więc ruszyła obowiązkowa chyba wymiana kart Cameleon i koniec zabawy?

Skąd wy te BZDURY bierzecie 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na COVID-19, już było kilka praktyk gdzie z uwagi na bezpieczeństwo zostawia pod adresem bez pokwitowania paczki od innych firm, widać firmy kurierskie maja to jakoś zabezpieczone żeby nikt nie powiedział ze nie dostał paczki ;)

 

Ciekawe jaki kurier przyjął na siebie tak „duże” zlecenie, nc+ współpracowała z GLS a C+ z UPS.

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...