Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obchodzi mnie kto nadaje ale abonament płacę operatorowi i od niego będę wymagał i decydował czy zapłacę abonament czy nie. Pozbycie się platformy nie oznacza dla mnie przejścia do jeszcze gorszej NTC w twoim rozumieniu. Żadne HBO nie jest mi potrzebne - nie oglądam filmów przez tv sat. Z resztą mało który film jest warty obejrzenia. Naucz się żyć bez telewizji - naprawdę da się. :)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, meckbar napisał:

Jakby to było coś nowego... Jak mi nie przedłużą umowy z moją konfiguracją to zażądam reasumpcji 😁

A tak bardziej poważnie to będzie to w końcu konkretny powód, żeby się rozstać. Nie rozumiem tylko dlaczego multiroom musi być z tzw. kontrolą odległości, a CANAL+ online można dzielić z rodziną? Kupy się to nie trzyma. Mam 2 CAMy w jednym gospodarstwie domowym i to jedyna forma dostępu do oferty jaka mnie interesuje.

@meckbar Konfiguracje dekoder+moduł CAM lub 2xCAM na jednej umowie powinny być jedynymi bezpiecznymi, które nie zostaną objęte zmianami. Są to też nowe konfiguracje udostępnione w 2020 roku. Jeśli dowiem się jakichś dodatkowych szczegółów odnośnie tej nowej akcji wymian to dam znać.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No reklamy na takich kanałach jak Canal+ to faktycznie śmiech na sali bo człowiek wykupił czy też wynegocjował sobie pakiet C+ aby wyeliminować sobie reklamy z telewizji a tu ciach! nawet na takich kanałach atak bloków reklamowych. Co do Cameleonów i tzw. "zabezpieczenia treści" to wydaje mi się że Premier League mocno cisnęło o to więc platforma była zobowiązana cos z tym robić lub zacząć robić aby pokazać że coś się w tym temacie dzieje. Obecnie po stracie tej ligi platforma może sobie odpuścić bo zdaje sobie sprawę że jest jakaś część osób która ogląda ich ofertę na własnym sprzęcie i tak jak ktoś tu napisał płaci ten abonament. Mam nadzieję że się nie mylę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios , co ty człowieczku pier.....? Pracujesz u nich ? Cyfra+ była też droga ale to było to .Na własnym Humaxie icord hd robiłem co chciałem, reklam było w sam raz i można było wł/wył opcje dodatkowe dowolnie.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w nocy pier...jak trzeba. Reklamy są na kanałach dostępnych na Platformie Canal+. Wiec jak Platforma może reklamy nadawać? 

Dzisiaj też można opcje dodatkowe włączać i wyłączać kiedy się chce. 

Chyba w temacie nie jesteś. 

Platforma reklamy nadaje :-D

Owszem placą za reklamy nadawanych na kanałach zawartych w swojej ofercie i konkurencji, aby zwabić kolejnych klientów. Nawet w NTC są emitowane.

Do platformy należą kanały C+ gdzie na jednym z nich zrobili śmietnik zawierający reklamy. Kanał niszowy, który można mieć bez całej paczki C+

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ircios napisał:

Owszem pokazuje reklamy na kanałach o swojej ofercie, aby zwabić kolejnych klientów. 

 

Które są kodowane nie wiadomo z jakiego powodu gdzie cel takich kanałów promo jest aby zainteresować ofertą potencjalnych klientów którzy mają antenę satelitarną z ofertą fta uzupełniającą ofertę telewizji naziemnej. Zupełny bezsens. Chyba że cel takiego kanału promo to zwabienie gościa w domu abonenta który podczas przebywania domownika w toalecie przełączy na taki kanał i się zwabi 😄

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, emarti napisał:

No reklamy na takich kanałach jak Canal+ to faktycznie śmiech na sali bo człowiek wykupił czy też wynegocjował sobie pakiet C+ aby wyeliminować sobie reklamy z telewizji a tu ciach! nawet na takich kanałach atak bloków reklamowych. Co do Cameleonów i tzw. "zabezpieczenia treści" to wydaje mi się że Premier League mocno cisnęło o to więc platforma była zobowiązana cos z tym robić lub zacząć robić aby pokazać że coś się w tym temacie dzieje. Obecnie po stracie tej ligi platforma może sobie odpuścić bo zdaje sobie sprawę że jest jakaś część osób która ogląda ich ofertę na własnym sprzęcie i tak jak ktoś tu napisał płaci ten abonament. Mam nadzieję że się nie mylę. 

Nie chcesz reklam to kup sobie viaplay z Bundesliga i śmieciowymi prawami za 34 zeta a nie wymagasz tego od C+ które obecnie jest za 19.90 zł i pokazuje Ekstraklasę,Francuska ,Angielska i 50%Hiszpańskiej oraz kilka innych ciekawych praw.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co jeszcze byś chciał?Wiesz co pakiet C+ zawiera?Za tylko 20 zeta sie nie da ale za 30z pakietem podstawą juz tak.Jak nie wiesz gdzie można ofertę PC+ kupić to polecam w Aptece sprawdzić
Twierdzisz że Viaplay za 34zł to liga niemiecka i reszta śmieci, a proponujesz mi Canal+ z pakietem śmieci i resztą reklam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś choć troche inteligentny to sprawdz co pokazuje C+ a co ViaplayA dodatkowy pakiet śmieciowy który trzeba brać i tak nie podniesie ceny do poziomu Viaplay
No właśnie, jak jesteś trochę inteligentny to wiesz że za rok w Canal+ będzie polska liga (może) pół hiszpańskiej, francuska na podział, połowa żużla, trochę tenisa i wykastrowane prawa do NBA. Do tego w pakiecie rzekomo premium reklamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się tak pompować praw w nieskończoność ktoś w końcu powie pass, tylu ofert nikt nie kupi nawet bez zobowiązań.

już dziś miałem tego przykład gdzie moja bundesliga, jakieś  **** via to kupi HD+ albo coś innego tam gdzie jest w tv:D, pilot w rękę i jedziesz a nie jakieś logowania biegania po apkach, nie wyrobią tak ofertą net zainteresowania na jakie liczą, to nie filmy gdzie sobie oglądasz za tydzień, tylko sport live musisz podać usługę tak jak chce klient.

kupili jak monopolista, nie będzie oglądalności i tyle, skorzysta na tym nasz ekstraklasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cytat z innego forum, od użytkownika @travelman 

 

Dzień dobry,


przekazujemy informacje o ważnych zmianach dotyczących działania usługi Multiroom dla umów, które przechodzą na czas nieoznaczony.

UWAGA! WAŻNA WIADOMOŚĆ NA TEMAT MULTIROOM

Informujemy, że trwa proces zabezpieczenia usługi Multiroom. Dostosowujemy się do wymagań, które stawiają przed nami dostawcy treści, zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej CANAL+, dotyczącymi zabezpieczania treści oraz konieczności spełnienia wymogów technicznych świadczenia usługi Multiroom.

CO SIĘ ZMIENI?

Dekodery, które działają w usłudze Multiroom, po przejściu Twojej umowy na czas nieokreślony, będą wymagały połączenia z dekoderem głównym lub czasowej aktywacji kartą z dekodera głównego.

Sprawdź czy Twój dekoder wspiera to rozwiązanie na: pl.canalplus.com/zabezpieczenie-tresci.
Jeśli nie znajdziesz swojego dekodera na liście, skontaktuj się z nami w celu jego wymiany.

CO POWINIENEŚ ZROBIĆ?

W związku z tym, że Twoja obecna konfiguracja w usłudze Multiroom nie spełnia obowiązujących wymogów bezpieczeństwa, mamy dla Ciebie nową ofertę (uwzględniającą m.in. możliwość bezpłatnego korzystania z usługi Multiroom w ramach jednego gospodarstwa domowego). Ciesz się swoimi ulubionymi programami, dostosowując swój sprzęt do wymaganych zabezpieczeń. W celu uzgodnienia optymalnego rozwiązania zadzwoń pod numer 22 270 43 10

Jeżeli nie skorzystasz z naszej propozycji, po przejściu Twojej umowy na czas nieoznaczony, stracisz prawo do odbioru sygnału na jednej z kart.

NOWA PROPOZYCJA DLA CIEBIE

Umowa o numerze xxxxxx przedłuży się na czas nieoznaczony z dniem 2021-10-01. Poniżej przesyłamy informacje wynikające z obowiązku, jaki nakłada na nas prawo telekomunikacyjne w zakresie informowania o sposobach rozwiązania umowy oraz najkorzystniejszych pakietach.

Proponowana oferta:

     

Pakiet Optimum+ z CANAL+, zawierający:

142 wyjątkowe kanały, w tym w tym 11 kanałów CANAL+ z filmami bez reklam
16 kanałów filmowych i 10 sportowych oraz Ligę Mistrzów na Polsat Sport Premium
bezpłatny dostęp do nowoczesnej telewizji przez internet 

 

 

 

Czyli zaczynają walczyć z multiroomem na dwa mieszkania na cameleonie? 

 

 

Edytowane przez PawelTSW
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...