Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za tą cenę na "bogato" ok. 550 zł to wolę kupić dekoder z wejściem na moduł CI/CI+ oraz z wejściem na kartę oraz z systemem E2.

Więcej opcji możliwości w przyszłości.

 

PS. @czerstwy w zupełności wystarczy 550 zł na zakup WWIO Brezee 4K ( 79 euro ) - ma co napisałem wyżej i parametry lepsze od Vu Zero 4K - trochę gorsze niż Vu Solo 4K.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek6680t Od ubiegłego roku posiadam moduł DeltaCam Twin Pro kupiony za 300 PLN na gwarancji. Śmigał świetnie, ale wiadome kanały przestały grać od wczoraj czy przedwczoraj. Trzeba podmienić soft. A moduły "szare" jeśli już są w sprzedaży (prawie nigdy) to za minimum 500 PLN. Pytanie jak długo "szarak" będzie miał wsparcie i jak zareaguje na unique. @EagleEye@ potwierdził dziś, że wszystko działa, ale do kiedy? 

Edytowane przez seatibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Nie grają Canal+ Premium, Canal+ 1, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2 no i Canal+ Now oczywiście :D Ponadto Na tych trzech ostatnich oraz Canal+ Family od jakiegoś czasu nie mam fonii, ale to akurat wina Technisata Digit ISIO S International. Na TV Sony z 2013 roku była fonia.

Edytowane przez seatibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czerstwy napisał:

Część z nich to chyba nie gra od 1 lipca😉

Canal+ Premium i Canal+ 1 dwa lub trzy dni temu działały, ale Ty chyba nie masz z tym problemu :D O ile pamiętam masz stosowny tuner.

Edytowane przez seatibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2021 o 00:18, PawelTSW napisał:

@emarti spytaj :)

Miałem w ostatnich dniach jakieś zacięcia nie pamiętam już na jakich kanałach które wtedy oglądałem. To taka chwilowa pikseloza była. Nie wiem czy było to spowodowane pogodą. Burzy nie było, było po burzy.  Może ptak siadł na wysięgnik konwertera. Nie wiem. Obecnie jest spokój. Wszytko działa. Diggybox

W dniu 10.07.2021 o 22:01, peh napisał:

Po 1-wsze NIE WARTO wchodzic w kontrakt terminowy bo za te kilka PLN mniej (w porownaniu z umowa bezterminowa) oddajesz im calkowita kontrole. Bedac na umowie bezterminowej to ty masz ich w garsci. W kazdym momencie mozesz powiedziec: auf wiedersehen jesli cos ci nie przypasuje (np. forsowana przez nich wymiana karty). Pakowanie sie dzis w umowy terminowe, przy zalozeniu ze chce sie nadal dzielic, to jest jak strzal w kolano.

To dlaczego nie mam tych kliku złotych więcej po okresie podstawowym? Generalnie to zawsze miałem w poprzednich umowach w symulacji te kilka złotych tylko teraz w obecnej spora różnica na bezterminowej.  https://naforum.

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC+ zaczęło się zabezpieczać cenowo przed ucieczkami na umowy bezterminowe, gdyż zbyt dużo osób uciekło im na te umowy w oczekiwaniu co wymyśli operator.....

Te umowy dają abonentom możliwość porzucenia operatora w przeciągu miesiąca a nie być na smyczy przez kolejne 24 czy 12.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada na przedłużenie umów na karty bez sprzętu jest faktem, zbliża się ten moment parowania uniqe, sądzę że pojawi się pierw na kanałach c+

Niektórzy myślą że konkurencja daje komplet danych gratis. :D samemu trzeba szukać, było to zrobić za wczasu a nie czekać aż postawią pod ścianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, LorDx napisał:

Blokada na przedłużenie umów na karty bez sprzętu jest faktem, zbliża się ten moment parowania uniqe, sądzę że pojawi się pierw na kanałach c+

Niektórzy myślą że konkurencja daje komplet danych gratis. :D samemu trzeba szukać, było to zrobić za wczasu a nie czekać aż postawią pod ścianą.

 

No i co w związku z tym. Faktem tez był wysłany w listopadzie 2019 - przesyłka reklamowa - że w lipcu 2020 roku będzie zmiana systemu zabezpieczeń. 

 

Mamy lipiec 2021 i co nadal Cameleony działają a tak spamowałeś że to już koniec i koniec a końca nie widać 😎

 

Będzie to co będzie i pisałem naście razy "pożyjemy zobaczymy" i powiem tak nic wieczne nie jest i nikt nie liczy ze wieczne będzie 👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Wiekszość umów to różnica kilka złotych.W nowszych może być ineczej i kolejna sprawa to prognoza jest najbardziej wiarygodna pod koniec umowy.A nie na rok przed końcem😃Gdyby chcieli wciskać umowy terminowe to by do ludzi dzwonili z ofertami a nie odpuszczali😃

Ok, ok... Tak tylko niedawno to zauważyłem u siebie. Więc myślisz że im bliżej końca umowy to ta kwota na nieokreślonym będzie schodzić? A może tu chodzi o to że na nieokreślonym jest sporo więcej więc zmuszają jakoś do przedłużenia umowy "na korzystnych warunkach" razem z wymianą sprzętu - karty. 

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cidik napisał:

Dziś teściowa przedłużała kończąca się 31 lipca umowe. Miała multiroom na Cameleonach. Wybór miała taki... albo wymiana dekodera i karta Cayman, albo się żegnamy

Widocznie nie potrafiła uzasadnić tego co chce i dlatego miała tylko taki wybór. Trzeba było negocjować i zostać przy swoim, a jak nie to jeszcze poczekać,sami by się zgłosili. W takim przypadku pośpiech i chaotyczne decyzje nie są wskazane. W końcu im też zależy aby zatrzymać klienta zwłaszcza jeśli pakiet nie był najniższy.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LorDx Panie mądry jak maja się pozbyć umów na czas nieokreślony ??? Konkrety proszę a nie Twoje dywagacje bo widzę ze masz jakąś obsesje/opętanie w tej kwestii 😎

 

Powiem tak już w zeszłym roku miałem nie mieć Cameleonów i co i nadal w 2021 roku je mam.

 

Pomyśl trochę w obecnej sytuacji operatorowi utrata (churn) kilku tysięcy abo to sa straty w wpływach.

 

Do tego co tak chcą zabezpieczać ? Reklamy i autopromocje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...