Skocz do zawartości

Usługa HBO GO na platformie CANAL+


Marek76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

 

@kingofsouth. Możesz więcej fotek wstawiać?

To zabrzmiało lekko szyderczo z twojej strony :/ choć możesz być pewny że twoją prośbę na pewno spełnię w niedługim czasie  :crazy::wink::P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób na fb też pisało w piątek o problemie z buforowanien. Dziś jest lepiej, da się oglądać, ale też wskakuje chwilami na bufor. Prędkość łącza oczywiście sprawdzałem, stabilne 20mb/s.

 

Ja korzystam od niedawna, do tej pory było niezawodne w wersji na smart tv, ale na profilu hbo na fb jedna osoba pisała, że w weekendy przymula. Ktoś może to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@konrad88 sprawdzałem dziś na laptopie oraz smartfonie nie ma problemu z buforowaniem ....prędkość łącza stabilne 80Mb/s ;)

Czasami aplikacja/usługa ma tendencje do wariowania ale przez ten weekend ja żadnych problemów nie miałem.

Smartv tv z hbo go nie posiadam więc się nie wypowiem ale kolega @ircios wcześniej pisał że wszystko jest ok

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Widać z tego że jest awaria na smart tv ..... Na moim lapku i telefonie działa.Córka oglądała "Dzowneczek i tajemnica piratów" żadnych problemów nie było :grin:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@konrad88 odpaliłem teraz "Hobbit:Bitwa Pięciu Armii" na telefonie i działa płynnie żadnego buforowania....

Zdjęć obiecałem już nie wrzucać więc nie mam jak ci tego pokazać poza tym to by i tak nic nie dało ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Włączyłem Banshee sezon 2 odc 3 i również działa...

Mam usługę nie od nc+ ale to nie powinno mieć znaczenia :-)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wiadomo im szybsze łącze to usługa działa stabilniej :P Wcześniej miałem łącze 20 MB/s i większych problemów nie miałem jak były to z winy HBO ;) ,od kilku miesięcy 80 MB/s i jedyna różnica jest taka że mogę korzystać z neta ........a jakość HBO jest w miarę HD na pewno jest lepsza niż jakość Canal+ z naszej usługi nc+go :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@ircios bardziej mi chodziło o jakość na laptopie/kompie ;)

Na Smart tv HBO Go mam możliwość oglądania jak jestem u teściowej ,niestety mój Smart tv jest starszej generacji ....  ;)

Tak na marginesie brakuje tej usługi na PS3....Tak samo tyczy się sprawa "nc+go" :/

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@konrad88 odnoszę wrażenie że twój internet wieczorami .... zwalnia często się tak zdarza a tyczy się to neostrady ;)
HBO Go dostosowuje się do szybkości łącza i jeżeli ci tak często buforuje to zapewne jest wina internetu
Zrób teraz test łącza a się dowiesz czy tak jest.
Włączyłem Detektywa i działa płynnie
Polecam ci też zrobić test kompatybilności
http://www.hbogo.pl/pages/settings/compatibility.aspx

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Awarię ,może na smart tv bo tak jak pisałem wcześniej laptop i telefon u mnie nie ma żadnego problemu :D

No chyba że "hbo go" moje nie od nc+ jest inne niż twoje ;)

Używasz usługi na laptopie?Czy tv,dekoder i telefon?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...