Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Arkon to proponuję zmienić nazwę programu na legia+ extra, przynajmniej będzie wiadomo czego się spodziewać. Człowiek chce obejrzeć podsumowanie całej kolejki dowiedzieć sie czegoś ciekawego, a nie 75 min o jednym meczu, a reszta w teleexpresowym skrócie.

Panowie Marciniak i Dębinski totalnie nie nadają się do tego programu, straszne nudy. Myśle że to już koniec tego programu

Edytowane przez plockier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mecz kolejki.

Uśmiałem sie do łez.

Liga + extra to ma być podsumowanie całej kolejki a nie 3/4 programu pitolenie o legiuni co wpier... Dostaje juz nawet od swoich kibicow.

Nawet pan Sławek bardziej był zainteresowany swoim tabletem niz tym co oni tam pitola

Polecam sprawdzić kto pracuje w NC+ ;) Jakie są powiązania tej stacji z Legią przez osoby tam zatrudnione czy zapraszane. To będzie najprostsza odpowiedź dlaczego większość programów powinna się nazywać Legia+Extra ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia z TT:

 

-Przełączyłem już na inny kanał, było coś poza Legią?

-Tak o Lechii... ;-)

-Na chwilę było o Zagłębiu...

-Ta... pewno, że Legia jest zagłębiem szkolenia młodych piłkarzy...

 

:lol2:

 

To tyle na temat wspomnianego programu...

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bardzo niesmaczne było rozmawianie 80. minut o jednym meczu. Wiadomo, że program ze stadionu, że hit kolejki, ale mimo wszystko tak długo chyba jeszcze nigdy nie rozmawiano o jednym meczu, a w szczególności o jednym klubie. Bo nawet jak jest gość z przykładowego Piasta Glwiice, to aż tak dużo nie gada się o tym zespole, jak to miało miejsce dzisiaj. No i dyskusja o meczu KGHM z Górnikiem zdecydowanie za krótka, a to spotkanie było chyba najlepsze w tej serii.

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać NC+ znalazło zastępczy temat bo juz nikt nie pisze o tym, że odchodzą Twaro i Smoko. :-) Teraz Bundesliga to główny temat. Zrobili to z premedytacją.

Od zmiany studia i wprowadzenia publiczności większość programów L+E jest sztuczna i drętwa, kiedyś mieli swój klimat i było naprawdę extra. Zal tylko komentarza Twarowskiego przy Premier League, studia do LM i tak nie będą mieli od maja. :)

 

Może zmiany poprawią nieco program ligowy, Marciniak nie jest taki tragiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, najlepsze odcinki L+E powstawały do połowy 2013 roku, w studio C+ z filmiku powyżej, w bazie C+ na ulicy Sikorskiego.

 

Po połączeniu z N, w połowie 2013 cały Canal+ wg mnie stracił na jakości, tak jak L+E. Studio na ulicy Sikorskiego zostało przebudowane, ale L+E trzymała jeszcze poziom. Najgorsze zło zaczęło się w 2016 roku, kiedy to powstała decyzja o opuszczeniu studia przy Sikorskiego, zaczęto nadawać L+E z publicznością z jakiejś hali TVN bodajże.

 

Ale i tak najlepszy program w historii to była Liga+, prowadzona przez Pana Twarowskiego oraz śp. Pawła Zarzecznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, najlepsze odcinki L+E powstawały do połowy 2013 roku, w studio C+ z filmiku powyżej, w bazie C+ na ulicy Sikorskiego.

 

+1 :)

 

Wczoraj z trudem wytrzymałem 40 minut, żeby poźniej oglądać Inter - Milan

Chyba tylko jakiś masochista wytrzymał te 2,5h

Jednak dam programowi ostatnią szansę w przyszłą niedzielę bo ciekawy jestem tych wszystkich zmian

Edytowane przez olis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie bardzo niesmaczne było rozmawianie 80. minut o jednym meczu. Wiadomo, że program ze stadionu, że hit kolejki, ale mimo wszystko tak długo chyba jeszcze nigdy nie rozmawiano o jednym meczu, a w szczególności o jednym klubie. Bo nawet jak jest gość z przykładowego Piasta Glwiice, to aż tak dużo nie gada się o tym zespole, jak to miało miejsce dzisiaj. No i dyskusja o meczu KGHM z Górnikiem zdecydowanie za krótka, a to spotkanie było chyba najlepsze w tej serii.

Tu pełna zgoda. Nawet mnie, kibica Legii, nużyły już te długie i nic nie wnoszące wywiady. Spokojnie 30 minut by wystarczyło, a nawet zabrakło czasu na pogłębioną analizę i choćby wystawienie ocen. Bez sensu.

W temacie dotyczącym Eleven niezastąpiony STARS wrzucił oglądalność meczów. Jeśli mecz Legii nie był hitem, to nie wiem co nim było 185 tys. widzów. Macie jeszcze jakieś uwagi? :)

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska liga zawsze ma nieporównywalnie większą oglądalność od lig zagranicznych. Weźmy pod uwagę jednak tabelę - to był kit, a nie hit... :)

Sport+ będzie moim obowiązkowym programem jeśli nie zabiorą skrótów z Bundesligi, w niecałą godzinę skróty meczów z Niemiec, Anglii i Polski, brakuje do szczęścia tylko skrótów La Ligi, ale może od następnego sezonu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pełna zgoda. Nawet mnie, kibica Legii, nużyły już te długie i nic nie wnoszące wywiady. Spokojnie 30 minut by wystarczyło, a nawet zabrakło czasu na pogłębioną analizę i choćby wystawienie ocen. Bez sensu.

W temacie dotyczącym Eleven niezastąpiony STARS wrzucił oglądalność meczów. Jeśli mecz Legii nie był hitem, to nie wiem co nim było 185 tys. widzów. Macie jeszcze jakieś uwagi? :)

I rozumiem, że jak Legia będzie grała kiedyś w 1 lidze to C+ specjalnie powinien to kupić i pokazywać? Mniej więcej taka jest logika robienia z meczu 8 i 12 drużyny przed meczem wydarzenia kolejki. To, że jak mniemam większość załogi C+ żyje w Wawie, więc i kibicuje Legii to nie czyni z niej hitu kolejki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu zobacz jaką ten "kit" miał oglądalność. Przebił wszystkie inne mecze o kilka długości. Takie są fakty.

Znasz wyniki oglądalności innych meczów w tej kolejce Ekstraklasy skoro wysnuwasz tezę, że o kilka długości?

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bart18 cofnij się do poprzednich sezonów i zawsze w top 10 najlepiej oglądanych meczy jest 8 Legii a dzieje się tak z prostej przyczyny bo Legia budzi w każdym emocje czy te negatywna czy pozytywne. Jedni się cieszą jak wygrywa, drudzy jak przegrywa ale nigdy nie jest to obojętna jak Termalika czy itp. Legia jest najbardziej medialnym klubem w Polsce i to jest bezsprzeczny fakt. 

 

Rok temu po sezonie zasadniczym : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ogladalnosc-lotto-ekstraklasa-2016-2017-hitowe-mecze

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz wyniki oglądalności innych meczów w tej kolejce Ekstraklasy skoro wysnuwasz tezę, że o kilka długości?

Sorry, rzeczywiście przesadziłem. Mogłem po prostu napisać, że był to najchętniej oglądany mecz jak napisał STARS. Mea culpa. :)

Tak przy okazji mogliby już wpisać w EPG mecze NBA.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt dlatego media w tym C+  to wykorzystują. Zresztą frekwencja wyjazdowa w ubiegłym sezonie w meczach  udziałem Legii to 15k  kolejne Lech i Lechia to dopiero około 13k a to spora różnica a mówimy o stadionach w TV liczby są większe a różnica jest taka sama mniej więcej jeśli mowimy o procentach.

http://ekstrastats.pl/frekwencja-na-stadionach/

 

A coś na temat L+ Extra miałem napisać, ta nowa nie miała być przypadkiem od następnego tygodnia? *

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu zobacz jaką ten "kit" miał oglądalność. Przebił wszystkie inne mecze o kilka długości. Takie są fakty.

Mistrzu, bo dziwnym trafem mecze Legii są przeważnie w niedzielę o 18 a wtedy zazwyczaj jest największa oglądalność. Gdyby wczoraj o tej godzinie był np. mecz Jaga/Lech, Śląsk/Wisła czy Zagłębie/Górnik to jestem pewien że oglądalność nie była by gorsza a może nawet i lepsza bo i mecze były bardziej ciekawsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon rozpocznie się w nocy z 17 na 18 października br., a pierwszymi meczami transmitowanymi w CANAL+ Sport będą starcia wicemistrzów NBA Cleveland Cavaliers z Boston Celtics oraz broniących tytułu Golden State Warriors z Houston Rockets. 

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/164016/canal-sport-z-prawami-transmisji-do-nba.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...