Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UEFA Europa League także. Natomiast Ekstraklasa została podzielona i całości również nie mają u siebie na żywo, jak to kiedyś bywało.

 

Co do Ligue 1 i Serie A TIM, to sprawa była oczywista. Może teraz Serie A TIM wróci. Chyba że Polsat ją wyrwie jakoś, bo od agencji, która zajmie się sprzedażą, już coś tam mają.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven nie ma już miejsca żeby wszystko w pełnej krasie pokazywać. Pytanie czy będą chcieli pewne produkty mieć tylko po to żeby konkurencja ich nie miała.
To powinna być normalność że C+ wystartuje do przetargu o Ligue 1 i Serie A. 

Zawsze można współpracować z Eurosportem przecież, który stracił sensowną ligę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jak stracili LM, to już nie powinni starać się o wzbogacenie ramówki, bo jest Eleven!? Głupie gadanie.

Niedawno w rozmowie tak mi sugerowała konsultantka. Ja jej o utracie praw, a ona, że jest przecież Eleven. Co ciekawe, mówiła, że Canal+ ma "jeszcze" angielską i polską. Brakuje już im argumentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę powrót tych dwóch lig poprawi wizerunek C+? Przecież one zawsze miały znikomą oglądalność, a prawdziwy rwetes na mediach społecznościowych pojawił się dopiero jak stracili ligę hiszpańską. I tylko La Liga może odrobinę przykryć utratę LM.

 

  To co jak stracili LM, to już nie powinni starać się o wzbogacenie ramówki, bo jest Eleven!? Głupie gadanie.

Arkon, sam sobie przeczysz ale zostawmy to.

Jesteś zapatrzony w La Liga to twoja sprawa ale to nie znaczy że możesz lekceważyć inne silne ligi.

Samo odzyskanie la ligi pozwoli nieco zmazać plamę ale odzyskanie wszystkich trzech lig to byłoby naprawdę spoko. To byłby powrót do sytuacji przed fuzją kiedy to weekend w c+ pękał od transmisji lig zagranicznych.

Nie lekceważ PSG z Neymarem, Monako z Glikiem czy innych fajnych zespołów. O serie a nie będę wspominał bo każdy przytomny i obiektywny obserwator doceni nowy Milan czy Juve lub polskie Napoli.

 

Co do LM to mi też jej szkoda. Nie zdecyduję się od razu na CP, zobaczę jak LM będzie chodziła i ipli. Jeśli będzie chodzić kiepsko to kupię CP. 

Nie mam innej opcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba, wystarczy kablówka. :) Poza tym ja nie musiałbym wykupować 11, bo tam oglądam tylko La Ligę. To co jak stracili LM, to już nie powinni starać się o wzbogacenie ramówki, bo jest Eleven!? Głupie gadanie.

Weź sobie człowieku przeczytaj kilka wcześniejszych postów bo raz masz jedno zdanie, a za chwilę zupełnie inne. Nie trzeba mieć CP, ale wystarczy kablówka z ich kanałami. Chodząca inteligencja :D Strata LM na rzecz CP całkowicie zmienia sytuację dla posiadaczy NC+ bo kanałów z LM od CP nie dostaną tak jak Eleven. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UEFA Europa League także. Natomiast Ekstraklasa została podzielona i całości również nie mają u siebie na żywo, jak to kiedyś bywało.

 

Co do Ligue 1 i Serie A TIM, to sprawa była oczywista. Może teraz Serie A TIM wróci. Chyba że Polsat ją wyrwie jakoś, bo od agencji, która zajmie się sprzedażą, już coś tam mają.

Serie A zostaje w ELEVEN i nigdzie ma się nie ruszać. Żadne C+, nie chce znowu jakieś czekolady Milki słuchać czy inne dziady.. Poza tym chcę ogladać mecze tej ligi,a nie to, żeby prawa schowane do szuflady były i na stole tylko ochłapy z serii 2 meczów na kolejkę! 

 

Eleven musi utrzymac te prawa i utrzyma, spokojnie. 

 

La Liga też lepiej skomentowana jest w Eleven, więcej meczów. 

Ktoś kto prawi, że chce powrót tych lig do C+ jest niepoważny. 

Dla dobra wszystkich niech te ligi zostaną w Eleven i każdy zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...