Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto jest rozgarnięty znajdzie czas na wszystko co niezbędne .

 

A tak z innej beczki . Peszko jest blisko przejścia do Parmy czyli możliwe że kolejny polak będzie. Jest już też terminarz serie a . Niezły test bojowy przed Salamonem i Wszołkiem bo w 1 kolejce czeka Juve:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

kiedy wy macie czas te ligi oglądać :?::wink:

dzieci nie macie :?::wink:

 

Ja, nastolatek nie mam dzieci hehe Ja mam czas oglądać około 7 meczów tygodniowo, do tegozżużel, NBA, euroliga, siata. No i jak jest to LM/LE. Średnio tygodniowo w czasie czerwiec-listopad potrafię obejrzeć ok. 9 wydarzeń sportowych, a grudzień-maj to około 15 wydarzeń sportowych. Do tego znajduje czas na uprawianie sportu i na nauke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra..oprócz Kalinowskiego to najwieksza pomyłka komentatorska od lat..

facet nadaje sie do radia albo pralni chemicznej ale na pewno nie do tv..

widać wybrane mecze trzeba bedzie ogladac bez fonii

Niestety... Nie rozumiem, czy oni nie znają zdania abonentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety po upadku AJS w europie, muszę pogodzić się z nc+...;) Znów kilku widzów wpadnie francuzom, a tak im źle życzyłem. No to tyle ponownych powitań :) Co do p.Jagody fachowiec w każdym calu, jego anegdoty są naprawdę dobre. Nie no tak naprawdę to kompletne nieporozumienie, dobrze że ekstraKLAPA jest nie do oglądania. Mam nadzieje że nie będzie komentował meczy poważniejszych lig 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oglądam tylko polską ekstraklasę i co najwyżej pojedyncze spotkania z zagranicy i skazujecie mnie na takich komentatorów? :P

 

czy oni nie znają zdania abonentów?

Znają, znają ale zbytnio się z nimi nie liczą. Murawski na Facebooku jest non stop krytykowany, a po komentarzach w Lidze Mistrzów (te mecze co były już w C+ Sport) to była już sama fala krytyki, kogo dopuszczają przed mikrofon (zwłaszcza tyczyło się to Ryczela i pamiętnych spotkań Dortmundu), choć akurat wtedy to nie od C+ zależało kto komentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...