Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, bo ja natrafiłem przypadkiem na 1 mecz. Słaba ta promocja, słabo promują to.

Już żużel oglądam częściej bo wiem kiedy jest i nieźle go promują.

 

Ponad to między wt/śr a sobota to ogromna luka i różnica. Dla mnie to 1 mecz na kolejkę. To tak jak byś powiedział, że w tym tygodniu grało Napoli 2 razy w sobotę i w środę. To są 2 różne kolejki. Niemozliwe, ze różnica między 1 kolejką w ręcznej wynosi aż 3/4 dni.

 

Dla mnie te prawa nic nie wnoszą. Tak jakby ich nie było. niech nc+ zacznie się martwić o przedłużenie LM, bo jak widzimy eleven wysyła nawet swoich komentatorów do Hiszpanii na mecze, gdzie C+ wysyłał czasem jedynie na LM a nie na ligę. Po drugie widzimy, że LE jest już nawet w TVP Sport i Eurosport. Liga polska również okrojona o 2 mecze w piątek i poniedziałek.

 

Oby nc+ przedłużyło prawa do LM i to w całości a nie znowu rozbity pakiet lub broń Boże by ją całkowicie stracili. Przetarg na LM już za rok, więc niech się sprężą.

Bo wtedy Eleven na rynku nie było jak Canal+ wygrał przetarg na LM do 2018 roku

Edytowane przez kucyk10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem dlaczego większość z Was się cieszy odnośnie piłki ręcznej w nc+? Przecież oni pokazują tylko i wyłącznie 1 mecz w kolejce. Nawet o tym się nie słyszy, nie widzi się tego.

Mecze nie sa ułożone tak jak przy żużlu 2 o 16:30, a 2 o 19. Tutaj mogliby zamieszać z prawami, pokazać 2-3 spotkania live.

Dla mnie 1 spotkanie to nie jest powód do świętowania, że "zgraneli lige ręcznej" To jest śmieszne. Bardzo śmieszne. Co z tego że na wyłączność jak pokazują tylko 1 mecz w kolejce? To powód do dumy?

 

Może mają świadomość, że koszty transmisji, reporterów i komentarza wyjdą drożej niż jak tego nie puszczą....bądźmy szczerzy, kto w TYGODNIU będzie oglądał polską ligę RĘCZNEJ? Ciekawe jaką mają oglądalność, bo chyba nie ma danych na razie.

 

Jak dla mnie ręczna to jest ich duży błąd, bo zawsze to w C+ piłka była najważniejsza, a dziś zamiast oglądać C+ to głównie oglądam Elevena, szczególnie w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa mecze na kolejkę! W Polsacie był jeden. Nie wiem czy to kiedyś zrozumiecie, ale za produkcje sygnału odpowiada nc+, a więc to są dodatkowe koszta. Nie ma nic za darmo, nie będą robić 6 meczow, bo by się to nie opłacało. Zresztą mogę Wam powiedzieć, że PGNiG nie chciało za dużo meczów w tv, aby przyciągnąć na hale. Chociaż zgodzę się, że te trzy mogłyby być. Ale to i tak dwa na weekend, więc nadal byłyby narzekania. TVManiac jak zwykle najmądrzejszy :D

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie najmądrzejszy, bo przecież z LL tak było, sam pisałeś, że mieli fulla :) Natomiast jak wykorzystują full z ręcznej no to spoko, ale z tymi halami to normalnie jak z Premier League :D

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie oferta Canal+ po stracie utraconych lig jest ok.Liga+ jedynie jest beznadziejna.Mam nadzieje że Canal+ da w obecnym sezonie wiecej NBA a przy przyszłych przetargach odzyska LaLigę czy utracone ligi a obecne ligi które ma będą na wyłączność.Co do oferty stacji Nsport to myślę że fajnie by jej ofertę uzupełniła Liga Portugalska.Jeśli chodzi o godziny meczów, to wydaje mi się że każdy ogląda co lubi i kiedy lubi  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre mecze LM bo LM to niezłe rozgrywki nie licząc takiej Legii to ekipy tam potrafią grać w piłkę :D Żużlem nigdy się nie ekscytowałem chociaż na żywo pewnie robi wrażenie. 

Tak w ogóle to nie sądzicie, że utrata lig wcale nie wyszła na złe NC+? Przecież pomimo uboższej oferty to ceny podnieśli mimo wszystko, a jakoś nie wierzę, że na Eleven też nie zarabiają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy komentator nc+, Sergiusz Ryczel dzisiaj w Gdańsku na Drift Masters. Oj, będzie czad. Aż szkoda, że piłki już nie komentuje, ale widać po nim, że tę robotę też lubi i dobrze, bo nawet do tego pasuje.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryczel poiwnien wrócić do komentowania piłki...poza Smokiem, Twaro czy Wolskim tylko on jeszcze potrafi się emocjonować jak dziecko w trakcie meczu, co jest piękne! I naprawdę nie rozumiem za co go odsunęli, bo podczas meczu BVB - Schalke miałem serce w gardle w dużej mierze dzięki jego komentarzowi...a oni go odsunęli.... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdecydowanie za powrotem Ryczela. Szkoda że musi komentować tylko takie imprezy jak Drift Masters, to jakie emocje tam dziś budował było świetne i choć nie interesuję się tymi zawodami zbytnio to dzięki temu też zostałem na chwilę dłużej. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nikt tam nie chce przyjść że aż muszą opłacać widownię? :lol2:

Nie o to chodzi. To są tresowane małpy które na rozkaz śmieją się, zmieniają miny, biją brawo itd. Dostają kasę więc muszą się pilnować bo nikt potem do roboty ich nie weźmie a skoro jest to program na żywo to nie da się wyciąć czegoś nieprzewidzianego a oni zapewniają, że będą wykonywać rozkazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...