Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A słynny karny dla Barcelony...Przecież każdemu może si3 to zdarzyć. Oprócz Leszka nikt nigdy nie popełnił błędu?

Błędy każdy robi, ale taki tekst w meczu w którym nie grała Barca, to... Jak to klasyk mówił: przypadek? nie sądzę :D Poza tym podałem to tylko jako przykład. Było tego przez lata bardzo dużo.

Edytowane przez puszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program nSportu:

dzisiaj 17:00 Ekstraklasa po godzinach - po co to komu?

dzisiaj wieczorem magazyny Speedway - można tu lub tam zapodać godzinkę skrótów z LM i LE

 

Program C+Sport 2

dzisiaj 20:00 czarnych charakter Darcy Ward - ile to można oglądać? - kolejne miejsce na skróty

Eurosport 2 pokazuje w piątki około 17 skróty mecżów Ligi Europy od tego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Canal+/nSport+

 

Poniedziałek, 19.09:

 

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH

 

Środa, 21.09:

 

19:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: Orlen Wisła Płock - Górnik Zabrze (+ wstęp od 19:45)

 

Czwartek, 22.09:

 

11:00 C+S   GOLF: European Tour - Porsche European Open - 1. runda (do 13:00)

15:00 C+S   GOLF: European Tour - Porsche European Open - 1. runda (do 17:45)

19:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Kadetten Szafuza - Bjerringbro-Silkeborg

 

Piątek, 23.09:

 

11:00 C+S   GOLF: European Tour - Porsche European Open - 2. runda (do 13:00)

15:00 C+S   GOLF: European Tour - Porsche European Open - 2. runda (do 17:45)

20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Legia Warszawa (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30)

 

Sobota, 24.09:

 

12:30 nS+   WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Drift Masters Grand Prix - 9. runda w Gdańsku (+ studio od 12:00 i 14:15)

13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester United FC - Leicester City AFC (+ GPS od 13:00)

15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna (+ GPS i wstęp od 15:00)

15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Swansea City AFC - Manchester City FC (+ GPS od 15:30)

15:55 C+     PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Mieszków Brześć - VIVE Tauron Kielce

17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów (+ GPS i wstęp od 17:30)

18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Arsenal FC - Chelsea FC (+ GPS od 18:00)

18:25 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: MMTS Kwidzyn - KPR RC Legionowo (+ wstęp od 18:15)

19:00 C+     ŻUŻEL: Grand Prix Szwecji (+ wstęp od 18:30)

20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia (+ GPS i wstęp od 20:00)

 

Niedziela, 25.09:

 

12:30 C+S2 GOLF: European Tour - Porsche Open - finał (do 16:55)

12:30 nS+   WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Drift Masters Grand Prix - 10. runda w Gdańsku (+ studio od 12:00 i 14:15)

15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok (+ wstęp od 15:10)

16:00 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - rewanżowy mecz o 3. miejsce: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (+ wstęp od 15:30)

16:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: West Ham United FC - Southampton FC

17:55 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Arka Gdynia (+ wstęp od 17:35)

17:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - FC Barcelona Lassa (+ wstęp od 17:35)

19:00 nS+   ŻUŻEL: PGE Ekstraliga - rewanżowy mecz finałowy: Stal Gorzów - Get Well Toruń (+ wstęp od 18:15)

19:25 C+S2 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: THW Kiel - Paris Saint-Germain Handball

20:00 C+     LIGA+ EXTRA

21:00 nS+   MAGAZYN PGE EKSTRALIGI

21:30 C+S  LIGA+ EXTRA: Dogrywka

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jakby napisać, że w tygodniach kiedy jest LM i LE to inne kanały, a zwłaszcza Eleven są puste. :) Jak C+ kupuje nowe prawa narzekacie, jak są pustki też, ciężko Wam dogodzić. Ja tam traktuję Eleven i C+ jako uzupełniające się kanały i nie napinam się jak co poniektórzy. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich kanałach sportowych masz reklamy. W Eleven również. Taki jest rynek, na sporcie trzeba zarabiać. Za to w Canal+ nie ma reklam.

 

@TVManiac proszę nie prowokuj, idź sobie oglądać super premium NHL, które z Tobą obejrzą komentatorzy i może pięć innych osób. ;)

I trochę szacunku dla sportu, w którym mamy niebywałe sukcesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja tam traktuję Eleven i C+ jako uzupełniające się kanały...

Mamy takie same przemyślenia :D

Może co po niektórym ciężko się z tym pogodzić że tak jest ale takie są fakty .

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, na stronie nc+ jest napisane, że eleven odkodowany do 30 września, sprawdziłem i nie mam nic odblokowanego. Czy tu chodzi o odkodowanie eleven sport extra dla tych co maja wykupioną paczke eleven? Bo z tego co patrze to żaden profit by nie był, bo paczka i tak jest w tej samej cenie z nowym kanałem. Poniżej link:

 

http://ncplus.pl/eleven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, na stronie nc+ jest napisane, że eleven odkodowany do 30 września, sprawdziłem i nie mam nic odblokowanego. Czy tu chodzi o odkodowanie eleven sport extra dla tych co maja wykupioną paczke eleven? Bo z tego co patrze to żaden profit by nie był, bo paczka i tak jest w tej samej cenie z nowym kanałem. Poniżej link:

 

http://ncplus.pl/eleven

Odkodowana wersja jest chyba na kanale 39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak odkodowana jest na 39 dla wszystkich........ dla tych co mają "Eleven" w swoich pakietach pozycja 129 na której już zostanie :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan Champions League 2016  nc+ nara zie plan LM

 

27.09.2016 / 28.09.2016

Wtorek 27.09.2016

15.55 Młoda LM  Sevilla FC - Olimpique Lyonnais nsport+

17.55 Młoda LM Dorussia Dortmund - Real Madryt nsport+

20.40 (studio od 19.30) Canal+ Sporting Lizbona – Legia

20.40 Canal+sport Borussia Dortmund – Real Madryt

20.40 Canal+sport2  Sevilla FC- Olimpique Lyonnais

20.40 Nsport+ Leicester City – FC Porto

Sroda 28.09.2016

15.55 Napoli SSC – SL Benfika nsport+

17.55 Celtic Glasgow – Machester City nsport+

20.40 Canal+ Atletico Madryt – FC Bayer Monachium

20.40 Canal+sport Borussia Monchengladbach – FC Barcelona

20.40Canal+sport2 Napoli SSC – SL Benfika

20.40 Nsport+ Celtic Glasgow – Machester City

Edytowane przez Siarapoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne kanały jednak tyle nie kosztują, od kanałów premium, których dostępność dla nowych abonentów zaczyna się w cenie 80 zł wymaga się jednak nieco więcej.

 

Zamiast powielać bzdury pisane przez innych radzę zapoznać się z ofertą https://forum.satkurier.pl/topic/9774-oferty-dla-nowych-abonent%C3%B3w-nc/page-140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak tam oglądalność ekstraklasy w tym sezonie...nie ma Górnika Z. którego oglądało pół Śląska. W lidze Nieciecze, Lubiny, Gdynie, Łęczne..to może im mocno zaniżać.

 

Mogliby by podać, bo chyba w tym sezonie jescze nie było.

 

Ponasto jestem cieaw oglądalności ligi ręcznej - są jakieś wyniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma meczu młodzieżowej LM z Lizbony? W końcu gra Legia. Dziwne...W tych rozgrywkach nie ma obowiązku produkowania sygnału telewizyjnego?

 

Edit: @TVManiac, Trzeba zawołać @Muzatv czy jakoś tak. Natomiast nie spieszyłbym się, za nami dopiero kilka spotkań. Bardziej obiektywne będą wyniki po 6/7 kolejkach i dwóch LM (Którą krytykowałeś) ;)

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak tam oglądalność ekstraklasy w tym sezonie...nie ma Górnika Z. którego oglądało pół Śląska. W lidze Nieciecze, Lubiny, Gdynie, Łęczne..to może im mocno zaniżać.

 

Mogliby by podać, bo chyba w tym sezonie jescze nie było.

 

Ponasto jestem cieaw oglądalności ligi ręcznej - są jakieś wyniki ?

Ostatni finał z udziałem Vive  to cyt.Transmisja niedzielnego finału Velux EHF Champions League miała najwyższą oglądalność w historii transmisji tych rozgrywek w kanałach nc+. Niesamowity mecz z Veszprem oglądało w CANAL+ SPORTśrednio ponad 213 tysięcy widzów, a w decydujących o końcowym wyniku momentach spotkania widownia dochodziła do 320 tysięcy.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...