Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a Środa 28.09.2016

W Canal+ Bayer Monachium - Atletico Madryt

w canal+sport Barcelona  - Borussia Mönchengladback

w canal+spor2 i ?

nsport+ ?

 

Ciekawe mecze LM Sroda Celtik - Menchester City i Napoli - Benfika Lizbona I Arsenal - Basel

 

Nastepna runda 

dwa mecze z Rosji od 20.40

CSKA Moskwa -Tottenham Hotspur FC  27.09.2016 od 20.40

FK Rostow - PSV Eindhoven 28.09.2016 od 20.40

No z rozpiski 90minut.pl

ale sprawdziłem i 20.40. Bląd mały zrobiłem 

Edytowane przez Siarapoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co kolega wcześniej napisał jest sensowne.

 

C+ daje wszystkie mecze Realu i Barcy bo chce zrobić dobrze kibicom tych zespołów bo nie ma już La Ligi.

 

To może byc racja że mecz Napoli będzie w głosowaniu i pewnie polegnie bo fanboje Arsenalu się dorwą do głosowania i załatwią że Londyńczycy będą w nsport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dając do komentowania meczu Realu Milkę i Orłowskiego sami sobie tą oglądalność zmniejszają. Swoją drogą pamiętam przed laty dyskusje z obrońcami Orłowskiego, gdzie czytałem, że on taki obiektywny, że wcale nie kibicuje Barcie. Tymczasem niedawno wydał książkę, która jasno pokazuje, że największym plusem utraty ligi hiszpańskiej przez C+ jest to, że Orłowski nie komentuje już meczów tej ligi. Na LM jednak go wpychają...

 

>> miej dwie Borussie w UCL

>> mimo to, przy jednej pisz: "Borussia" oraz "BOR"

>> ...

>> #logikanc+

Logika jest prosta. Ludzie dzielą się na tych, którzy wiedzą o co chodzi i na Straina, który nawet do swojego nazwiska dopisałby sponsora. Koniecznie kursywą :D :D :D

Edytowane przez puszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dając do komentowania meczu Realu Milkę i Orłowskiego sami sobie tą oglądalność zmniejszają. Swoją drogą pamiętam przed laty dyskusje z obrońcami Orłowskiego, gdzie czytałem, że on taki obiektywny, że wcale nie kibicuje Barcie. Tymczasem niedawno wydał książkę, która jasno pokazuje, że największym plusem utraty ligi hiszpańskiej przez C+ jest to, że Orłowski nie komentuje już meczów tej ligi. Na LM jednak go wpychają...

Logika jest prosta. Ludzie dzielą się na tych, którzy wiedzą o co chodzi i na Straina, który nawet do swojego nazwiska dopisałby sponsora. Koniecznie kursywą :D :D :D

Największym plusem dla Ciebie, bo dla wielu Leszek Orłowski to niezastąpiony ekspert od LaLiga. I ja tak uważam, przy całym szacunku do Tomazsza Ćwiąkały oczywiście.

 

Zresztą to, że komentator ma swoją sympatię do jakiegoś klubu jest normalne. Patryk Mirosławski woli Real, tak samo jak i Piotr Laboga. Tylko, że to nie przeszkadza w byciu obiektywnym.

 

A kiedy Milko komentował mecz Realu lub Barcelony?

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez delegację straciłem w tym tygodniu część Ligi Mistrzów a wczoraj nie oglądałem Ligi Europy

Kiedy i na jakim kanale można pooglądać skróty z wszystkich meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy?

Chodzi mi o typowy magazyn skrótów coś w stylu Sport+

Dzisiaj 12:55 na C+S2 godzinny skrót meczów Ligi Europy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 12:55 na C+S2 godzinny skrót meczów Ligi Europy. :)

 

Taka godzina że wszyscy w pracy :)

O 23 dzisiaj premiera magazynu ligi mistrzów - 30 min - ale to chyba nie magazyn skrótów tylko urywki z wywiadami

Do C+Online nie mam dostępu bo podałem kumplowi hasło i zapakował swoje 2 urządzenia do listy i muszę czekać miesiąc by to odblokować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, dlaczego 4 mecze, które pokazywane są w C+ Sport Online nie są później retransmitowane na kanałach sportowych C+. Zamiast pokazywać powtórki meczów, które były transmitowane na żywo, powinno się pokazać, te mecze, które były w necie. Abonenci kablówek np. nie mają dostępu do C+ Sport Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, dlaczego 4 mecze, które pokazywane są w C+ Sport Online nie są później retransmitowane na kanałach sportowych C+. Zamiast pokazywać powtórki meczów, które były transmitowane na żywo, powinno się pokazać, te mecze, które były w necie. Abonenci kablówek np. nie mają dostępu do C+ Sport Online.

 

Te mecze są chyba bez komentarza, przynajmniej tak było w tamtym roku. Musieli by więc dogrywać komentarz i płacić komentatorom, a ci maja nie małe stawki :) To sa te "słabsze mecze" więc akurat ich działanie jest zasadne moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM 27.08.2016-28.08.2016 i LE 29.08.2016

Niepełna  rozpiska LM I LE

 

W Wtorek

canal+ Sporting Lizbona -Legia Warszawa

canal+sport Borussia Dortmund -Real Madryt

Canal+sport2  ?

nsport+ jest mistrzowski wybor miedzy Leicester CIty - Porto FC/  FC Sevilla - Olimpique Lyon

 

W Sroda

w canal+ Atletiko Madryt - Bayer Monachium

w canal+sport Barcelona - Borussia Mönchengladback

w canal+sport 2 ?

Nsport -  Celtik - Menchester City / Łudogorec Razgrad -Paris Saint-Germain

Glowanie na 2 kolejka w nsport+

Jakie mecze 2. kolejki klubowej elity zobaczymy w nSport+? Musicie dokonać "Mistrzowskiego wyboru": http://www.nsportplus.pl/sport/mistrzowskiwybor!

 

A czwartek

18.55 canal+sport ?

18.55 canal+sport2 ?

18.55 nsport+?

18.55 tvpsport ?

21.00 LE AS Saint-Étienne - RSC Anderlecht w canal+sport

21.00 LE W eurosport 1 Manchester United - Zoria Ługańsk

21.00 w canal+sport2 ?

21.00 w Eurosport1 ?

21.00 W Tvpsport ?

Edytowane przez Siarapoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym plusem dla Ciebie, bo dla wielu Leszek Orłowski to niezastąpiony ekspert od LaLiga. I ja tak uważam, przy całym szacunku do Tomazsza Ćwiąkały oczywiście.

 

Zresztą to, że komentator ma swoją sympatię do jakiegoś klubu jest normalne. Patryk Mirosławski woli Real, tak samo jak i Piotr Laboga. Tylko, że to nie przeszkadza w byciu obiektywnym.

Orłowskiemu przeszkadzało. Pamiętasz słynny "kałny, karny dla Barcelony?" :D A tym jakim ekspertem jest Ci pisałem nie raz - cytował sportowe pudelki, wyssane z palca plotki i na tym jego wiedza się kończyła. Wystarczy znać chociaż trochę hiszpańskie strony pseudo sportowe lub wiedzieć co się w nich pisze.

 

A kiedy Milko komentował mecz Realu lub Barcelony?

A nie komentował ostatnio w LM meczu z Lizboną? (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1077749542261945&id=175359802500928) Przyznam, że nie sprawdzałem, ponieważ jak zobaczyłem, że będzie Orłowski to mecz oglądnąłem w innym sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mecze są chyba bez komentarza, przynajmniej tak było w tamtym roku. Musieli by więc dogrywać komentarz i płacić komentatorom, a ci maja nie małe stawki :) To sa te "słabsze mecze" więc akurat ich działanie jest zasadne moim zdaniem.

Przecież komentatorzy nie mają płacone za mecz, a miesięcznie, bo oprocz transmisji mają także inne rzeczy do roboty. Kiedyś w nSporcie rano były retransmisje meczow, które nie były pokazywane na żywo i to było fajne. W przyszły wtorek jest wybór pomiędzy OL - Sevilla, a Leicester - Porto. No i to jest problem bogactwa, bo oba spotkania są interesujące. Poza tym w 30, 36 i 37 kolejce Ekstraklasy są retransmisje rano, więc czemu tego nie zrobić nie w LM.

 

Jesli chodzi o typowy magazyn skrótów LM, tak jak w LM, to jest tylkow TVN7 i to bez żadnych powtórek...A akurat sam program jest treściwy, zgrabny i szybki.

 

@puszczyk to był mecz Młodzieżowej LM. Dorosły Real komentowali Piotr Laboga i Kamil Kosowski.

 

A słynny karny dla Barcelony...Przecież każdemu może si3 to zdarzyć. Oprócz Leszka nikt nigdy nie popełnił błędu?

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...