Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oni naprawdę powinni przemyśleć te wybory meczów LM.

 

Ja naprawdę rozumiem, że Barca, Bayern, Lewandowski, Messi ale kurde no wiadomo jak to się skończy. Wiadomo że w[beep]ziel będzie jak się patrzy. 

A potem w studiu mówią że najciekawszym meczem jest Psg-Arsenal który dają jako mecz trzeciego wyboru.

Dobrze, że cudem udało się Napoli puścić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze proponuje im ligę Judo i Badmingtona :D Tudzież, bo jak widać 2 liga żużla ich interesuje to może 2 liga ręcznej mężczyzn? Jak sądzicie te prawa znacznie wzbogacą ofertę "polskiego" sportu w nc+ ? :D

 

Najgorsze jest to, że to już naprawdę przestaje być zabawne - to jest [...] telewizja hiper premium....a nie Polsat Sport....a niedługo będą mieli kontent z TVP3....

Ty chyba nie rozumiesz, że premium to jest już na świecie tylko z nazwy. Telewizje zawsze będą kupować prawa, które przyciągną widzów i abonentów. Tym bardziej w tych czasach, kiedy stacji sportowych jest multum.

Zresztą tak narzekasz, co według Ciebie powinno kupić teraz nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artek

 

NHL...dokładnie to miałem napisać :) To chyba ostatnie co jeszcze było premium. Skoki, siatkę też ogląda dużo ludzi, ale to nie jest premium. Natomiast C+ zamiast kupować tego typu prawa powinien się zastanowić nad robieniem magazynów i opakowaniem PL i CL tak samo jak polskiej ekstraklasy, bo powiedzmy jest premium, nawet ta nasza kopana, choć ja już jej nie oglądam. Tak samo LE jest traktowana nędznie (kupiona z EU i jeszcze odsprzedana TVP Sport - niech sobi tak z ręczną zrobią, bo nawet nie mogę porządnej multiligi zobaczyć...), a dla mnie po PL i CL to najciekawsze co mają i znacznie ciekawsze od ręcznej, ale oni już widać będą się bawić jak Polsat Sport....

 

Innych praw nie ma, ale jak dla mnie C+ nie powinno kupować ręcznej i tego typu sportów, niech redukują liczbę kanałów jak nie mają co puszczać, bo robienie z tego kolejnego Polsatu mi nie odpowiada. Specjalnie zajrzałem na ręczna, żeby się do końca przekonać, że nie chce tego sportu w C+, to jest ciekawe, ale to jest serio kontent na regionalną czy Polsat. Tylko mam obawy, że jak się będzie kończyła LL, Serie A czy Ligue 1 to oni to zleją i wezmą się np. za kupowanie praw do siatkówki....jakieś CL jakaś liga polska....to dla mnie byłby to już kompletny upadek marki C+, która była związana z piłką i paroma [beep]erelkami dołączonymi, ale głównie kontent to piła. Jednak obawiam się, a nawet jestem pewien, że tak będzie, bo jak biorą się za ręczną, a siatka ma chyba jeszcze wyższą oglądalność. Ja jestem z C+ prawie od początku i normalnie nie pamiętam czegoś takiego, nie wiem czy to wpływ N, ale mnie się to nie podoba i będę za każdym razem ironizował....

 

I powiem szczerze jak biorą się za ręczną, a wkrótce pewnie i za siatkę to życzę sobie, żeby Eleven uruchomił 4 kanał i podkupił C+ ligę mistrzów, to wtedy mogą sobie jeszcze kupić polski kosz, badmigton i resztę sportów rodem z TVP3....tylko ja się pytam, gdzie jest stary, dobry i wyznaczający trendy C+, bo od kilku lat dostrzegałem równię pochyłą, a po wejściu Elevena to już pionowa ściana w dół...a szkoda, bo Smoka i Twaro uwielbiam.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj definicje premium ?  Premium ta marketingowa papka aby nabierać [beep]ów i [beep]i, że ten produkt jest lepszy. Tylko tyle, to żaden wyznacznik, że coś jest lepsze to tylko czysty marketing.

 

Bardzo dobrze, że nc+ bierze się za polski sport, bo to zawsze będzie miało oglądalność. 

 

Premier League czy sporty amerykańskie w tym NBA to żadne premium a ligi dobrze wypromowane marketingowo, bo nie ma czegoś takiego jak sport premium. ESA też 20 lat temu wyglądało znacznie gorzej i mam na myśli całą otoczkę niż dziś Superliga . Wszystko da się wypromować i wmówić ludziom, że to jest lepsze mimo że wcale nie musi być.  A właśnie dzięki nc+ te ligi będą miały szansę się tak właśnie wypromować. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - jaka jest definicja premium? Jakim prawem Ekstraklasa jest premium, a piłka ręczna już nie? Liga Mistrzów została tak opakowana, że to się w głowie nie mieści. Fantastyczne akcje, znakomite parady bramkarskie, pełne trybuny na kaźdym meczu, no i wysoka oglądalność. A w polskiej lidze poziom się wyrównuje, a dzięki nc+ jestem pewien, że za kilka lat polska liga nie będzie już 7/8 na świecie, a 3 lub druga :) Mamy w końcu Wisłę Płock, regularnego uczestnika fazy pucharowej i mistrza Europy - VIVE! Piłka ręczna na Igrzyskach była drugą najpopularniejszą dyscypliną.

 

A druga sprawa, co oznacza robienie Polsatu? Mają aktualnie najlepsze ligi świata w piłce nożnej, ręcznej, żużlu i koszykówce. NHL jest droga, a i dużo osób nie ogląda tej ligi. A poza tym nc+ skupia się na przyciąganiu abonentów ilością kontentu z danego sportu. Kibice żużla, ręcznej i piłki nożnej w pierwszej kolejności wybiorą nc+, a ich jednak jest najwięcej w Polsce.

 

I oczywiście, brakuje w nc+ magazynów sportowych, ale nie wydaje mi się, że gdyby nie zakupiliby handballa skupiliby się na lepszym opakowaniu wspomnianych przez Ciebie lig.

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę,jeszcze niedawno był w NC+:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/filip-adamus-rzecznikiem-prasowym-mistrzostw-europy-do-lat-21

 

"Filip Adamus dołączył do Lokalnego Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017. Został rzecznikiem prasowym turnieju.

Adamus będzie odpowiedzialny za politykę komunikacyjną wydarzenia oraz koordynację operacji medialnej i telewizyjnej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - jaka jest definicja premium? Jakim prawem Ekstraklasa jest premium, a piłka ręczna już nie? Liga Mistrzów została tak opakowana, że to się w głowie nie mieści. Fantastyczne akcje, znakomite parady bramkarskie, pełne trybuny na kaźdym meczu, no i wysoka oglądalność. A w polskiej lidze poziom się wyrównuje, a dzięki nc+ jestem pewien, że za kilka lat polska liga nie będzie już 7/8 na świecie, a 3 lub druga :) Mamy w końcu Wisłę Płock, regularnego uczestnika fazy pucharowej i mistrza Europy - VIVE! Piłka ręczna na Igrzyskach była drugą najpopularniejszą dyscypliną.

 

A druga sprawa, co oznacza robienie Polsatu? Mają aktualnie najlepsze ligi świata w piłce nożnej, ręcznej, żużlu i koszykówce. NHL jest droga, a i dużo osób nie ogląda tej ligi. A poza tym nc+ skupia się na przyciąganiu abonentów ilością kontentu z danego sportu. Kibice żużla, ręcznej i piłki nożnej w pierwszej kolejności wybiorą nc+, a ich jednak jest najwięcej w Polsce.

 

I oczywiście, brakuje w nc+ magazynów sportowych, ale nie wydaje mi się, że gdyby nie zakupiliby handballa skupiliby się na lepszym opakowaniu wspomnianych przez Ciebie lig.

NHL jest drogie? To jakim cudem TVP Sport prawa kupiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska liga jest na 5 miejscu tak gwoli ścisłości. Siatkówka jest popularniejsza od żużla czy ręcznej. Jeśli chodzi o pilke to dzisiaj tyle stacji ma tyle piłki, że c+ nie jest nikomu do szczęścia potrzebne. Ręczna? Tych, których interesuje ręczna na poziomie, np mnie -  wystarczy Eleven (Liga Mistrzów) i TVP (Duże turnieje). 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NHL jest drogie? To jakim cudem TVP Sport prawa kupiło?

Tego nie wiem, ale od dawna specjaliści od NHL pisali, że liga chce dużych pieniędzy za prawa, zupełnie nieadekwatnie do zainteresowania.

 

@Lanser123, oczywiście, że siatkówka jest popularniejsza, ale to ma Polsat. A co do Eleven, no to będąc szczery komentarz niektórych ludzi od ręcznej pozostawia wiele do życzenia, nie ma opakowania, a głos z trybun jest zagłuszany. Same prawa to nie wszystko, trzeba też zaoferować coś więcej. Rozumiem o co Ci chodzi, ale to i tak nie zmienia faktu, że na pewno trochę osób skusi się na Canal+ ze względu na duże zaopatrzenie piłki ręcznej. Były takie deklaracje na portalach społecznościowych ;)

 

https://twitter.com/DumnyPolak1979/status/776063019793149952 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym najciekawszym meczem dziś, to Dębiński przypomniał mi o ''musimy jeszcze powiedzieć coś o drugim meczu''. Ciekawe jak to będzie dziś wyglądać. Od 19.30 bramki z wtorku -> o Legii -> ok.20 o drugim meczu tej grupy -> potem Juventus - Sevilla, później powrót do Legii, następnie 20.30 Totenham - Monaco i dwa słowa o pozostałych meczach. W zasadzie mało ciekawe te pozostałe mecze, więc nie spodziewam się niczego nadzwyczajnego.

Dwa - skoro w studio LM w czasie przerwy mogą pokazać bramkę PSG to co szkodziło pokazać gole Milika? jak ktoś nie chce znać to i tak musi przełączyć. Zresztą więcej polaków już nie było, więc słowa K.Marciniaka były jasno określone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni naprawdę powinni przemyśleć te wybory meczów LM.

 

Ja naprawdę rozumiem, że Barca, Bayern, Lewandowski, Messi ale kurde no wiadomo jak to się skończy. Wiadomo że w[beep]ziel będzie jak się patrzy. 

A potem w studiu mówią że najciekawszym meczem jest Psg-Arsenal który dają jako mecz trzeciego wyboru.

Dobrze, że cudem udało się Napoli puścić. 

Jeżeli taka firma jak Canal+ nie potrafi zrealizować wszystkich 8 meczów na żywo, to jest kompromitacja. W Polsacie zdarzało się już 7 transmisji równolegle (przy okazji LE czy mistrzostw świata w siatkówce - 4 mecze siatkówki na specjalnych kanałach, a w PS, PSE, PSN tenis, ręczna, boks) i wszystko z komentarzem i w dodatku Canal+ nie robi nic, żeby tę kompromitującą sprawę zmienić.

Co do wyboru głównego meczu z Lewandowskim to robił tak Polsat, robiła tak TVP i jak widać Canal+ niczym się od nich nie różni, a przecież w PSG grał Krychowiak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę,jeszcze niedawno był w NC+:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/filip-adamus-rzecznikiem-prasowym-mistrzostw-europy-do-lat-21

 

 

"Filip Adamus dołączył do Lokalnego Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017. Został rzecznikiem prasowym turnieju.

Adamus będzie odpowiedzialny za politykę komunikacyjną wydarzenia oraz koordynację operacji medialnej i telewizyjnej."

Już dawno przeszedł do strony "Łączy nas Piłka" co do odzyskania La Ligi, bo jak wiadomo innych lig nie odzyskają bo są od MP& SILVA, będzie ciężko bo jeśli ESN, ma tyle kasy ile wszyscy mówią to C+ szans raczej mieć nie będzie, chodź zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nc+ przejmie Nice PLŻ,to obawiam się,że np jeden mecz ekstraligi może przejść z nSportu do canal+ lub canal+ sport.Ja np.jestem abonentem UPC i nie mam wykupionej paczki canal+.ale mam nSport+,dlatego obecny układ mi odpowiada.

 

 

Nie ma potrzeby przenoszenia jednego meczu Ekstraligi do C+Sport. Poprostu Nice PLŻ zrobią przed PGE Ekstraliga np o 13:30 lub 14:00, zawsze mogą zrobić jakiś mecz w sobotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, ale od dawna specjaliści od NHL pisali, że liga chce dużych pieniędzy za prawa, zupełnie nieadekwatnie do zainteresowania.

 

@Lanser123, oczywiście, że siatkówka jest popularniejsza, ale to ma Polsat. A co do Eleven, no to będąc szczery komentarz niektórych ludzi od ręcznej pozostawia wiele do życzenia, nie ma opakowania, a głos z trybun jest zagłuszany. Same prawa to nie wszystko, trzeba też zaoferować coś więcej. Rozumiem o co Ci chodzi, ale to i tak nie zmienia faktu, że na pewno trochę osób skusi się na Canal+ ze względu na duże zaopatrzenie piłki ręcznej. Były takie deklaracje na portalach społecznościowych ;)

 

https://twitter.com/DumnyPolak1979/status/776063019793149952 ....

Prawa były drogie u poprzedniego sprzedawcy ale prawa od sezonu 16/17 ma IMG który sprzedaje je razem z Pucharem Świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełączyłem Legię na TVP, bo Węgrzyna nie da się słuchać. Szpak i Juskowiak też nie błyszczą, ale nie są tak [beep].

Trudno błyszczeć w  takim meczu, najlepiej by było pozostawić go bez komentarza. Ewentualnie zaprosić do skomentowania Sergiusza Ryczela(jak ktoś pamięta mecze BVB jeszcze z czasów polskiego trio). Zresztą całej ekipy dziennikarskiej było mi trochę żal wczoraj. Czekamy na tę drużynę w LM 20 lat, jak już się udaje, to mamy stypę... Poziom odbiegający nawet od Ligi Europy. 

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga kolejka, mecze wtorkowe to prawdziwy dramat. Dortmund vs Real, a potem tylko gorzej. W nSport+ albo Leicester - Porto lub Sevilla - Lyon to znaczy że w C+Sport2 poleci... Monaco - Leverkusen? Czy też rzucą się na Zagrzeb vs Juventus? Przy serwisie online ze wszystkiego się wybronią :D Słabe te grupy, a o 3 kolejce to nawet nie wspominam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...