Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to są modelki to z moim wzrokiem jest bardzo słabo :lol2:

 

To jedna z nich co siedziała za Pazdanem

https://www.instagram.com/p/BHyrEKxApIK/?taken-by=luiza_zywiecka

 

 

Nie modelki tylko hostessy które w większości obstawiają jakieś eventy sportowe w Warszawie.

 

Dokładnie, na publice były hostessy z Euro w Championsie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga + Ekstra to magazyn ogólny który nie może być sztywny (jaki był wcześniej) generalnie sama koncepcja jest ok choć pewne kwestie muszą się jeszcze dotrzeć, no i ta sztuczna publiczność.

 

C+ nie wymyślił nic nowego takiego magazyny we Włoszech czy Francji były już dawno dawno temu. Tamta formuła była nudna bo była zbyt sztywna, nie zahaczając o jakieś trudne dla przeciętnego widza aspekty techniczne piłki. Do Stan Futbolu na pewno sporo brakuje ale droga na pewno jest dobra.

 

Jedna rzecz mnie irytuje, te latanie po 2 antenach. Nie rozumiem jaki cel ma połowa programu w C+ a 2 połowa w C+ Sport? Gdyby byli jakiś kanałem otwartym z reklamami albo dałoby się kupić C+ zwykły bez C+ Sport to szłoby to jakiś zrozumieć ale teraz ? Jaki to ma sens ?

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa posty jeden pod drugim powstałe po usunięciu postu znajdującego się między nimi. Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech no szkoda gadać. Zepsuli Ligę+ w zeszłym sezonie i nie ma tego co oglądać, bo nadal to one-man-show i strasznie nuuudny. Liga+ Ekstra też była nudna w zeszłym sezonie po usunięciu dziennikarza, a ci teraz zamiast przywrócić dziennikarza i byłoby wszystko ok dali sobie w tle ludzi z wynajmu, którzy są po prostu sztuczni. Nuuudy i to była chyba moja ostatnie L+E.....jak można było zrobić z takim świetnym programem. Sport+Extra też kiedyś śweitny, nie wiem czy ich nie najlepszy program od kilku lat nie istnieje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w kanałach sportowych nc+:

 

Poniedziałek, 18.07:

 

20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH

 

Piątek, 22.07:

 

20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Arka Gdynia - Wisła Kraków (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30)

 

Sobota, 23.07:

 

03:00 C+S   SPORTY WALKI: MMA Bellator 159 (do 05:00)

14:30 C+S2 ŻEGLARSTWO: Louis Vuitton America's Cup w Portsmouth - 1. dzień (do 16:05)

17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów (+ wstęp od 17:40)

19:00 C+S2 ŻUŻEL: Drużynowy Puchar Świata - turniej półfinałowy w Vojens (+ wstęp od 18:30)

20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (+ wstęp od 20:05)

22:30 C+S   LIGA+

 

Niedziela, 24.07:

 

14:30 C+S2 ŻEGLARSTWO: Louis Vuitton America's Cup w Portsmouth - 2. dzień (do 16:05)

15:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia (+ wstęp od 15:10)

15:25 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Wisła Płock (+ wstęp od 15:10)

17:55 C+     PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin (+ wstęp od 17:40)

20:00 C+     LIGA+ EXTRA

21:30 C+S   LIGA+ EXTRA: DOGRYWKA

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L+Extra oglądnąłem w tym sezonie dwa razy - pierwszy i ostatni. Od czasu, gdy przestali zapraszać dziennikarzy szło to w dół, ale teraz to już jest dramat. Nie wiem, może już stary jestem i nie rozumiem potrzeb młodszej widowni, którą śmieszą jakieś śpiewy i czepki na głowie. Kiedyś L+Extra stała na dobrych poziomie merytorycznym, teraz to jest jakaś wiejska potańcówką w remizie. I nic więcej. Nawet Twarowski chyba sobie wczoraj zdał z tego sprawę, ponieważ praktycznie od razu chciał się tego czepka pozbyć, a oni go jeszcze upominali, że musi mieć do końca Turbokozaka Ekstra. Pełen podziwu jestem za to dla Pazdana, że po prostu nie wyszedł w trakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać parę refleksji o wczorajszym "show", ale praktycznie pod każdym zdaniem poniższek "recenzji" mogę się obiema rękami podpisać:

 

http://weszlo.com/2016/07/18/ligasextra-i-czepki-na-glowach-canal-plusie-nie-idz-ta-droga/

 

Lepsze wrogiem dobrego, przerost formy nad treścią. Tyle w temacie.

 

Mam nadzieję, że Smoku i Twaro są za mądrzy i bystrzy, by tkwić w błędzie i nie wyciągnąć wniosków. No chyba że formuła została wymyślona i narzucona przez kogoś innego, wtedy ten okręt będzie spektakularnie tonąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedna z nich co siedziała za Pazdanem

https://www.instagram.com/p/BHyrEKxApIK/?taken-by=luiza_zywiecka

 

 

 

Dokładnie, na publice były hostessy z Euro w Championsie

Oglądałem urywki programu  i odniosłem się do większości tych niby modelek.W każdym większym mieście można na co dzień zobaczyć takie dziewczyny jak tą którą przedstawiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ogladam EPG i to juz jest jakas patologia. Zrobili material "od kuchni" z meczu Partizan - Zaglebie z Belgradu, ale transmisji zalatwic nie mogli ...

Nie rozumiem tego. Wiem, ze TVP wykupilo ale skoro to Ekstraklasa, to Canal+ mogl wykupic te prawa do meczow chocby jednego polskiego zespolu w ktorejs z rund ...

W ogole okazalo sie, ze bedzie zrobiony material z calej przygody Zaglebia w europucharach w tym sezonie. No coz, zawsze cos.

 

Liga+ Extra to od tego sezony po prostu patologia. Zaraz po newsie, ze bedzie z udzialem publicznosci i w zmienionej formule, pisalem i to nie raz, ze tak - wlasnie bedzie:

https://forum.satkurier.pl/topic/9779-sport-na-nc/?view=findpost&p=1154522

 

Nie mam pytan co oni tworza ... Nie dosc, ze Liga+ Extra zostala popsuta to teraz bedzie jeszcze bardziej patologiczna - widzieliscie te magazyny ktore leca we francuskiej lub niemieckiej TV z udzialem publicznosci? Brak slow, to jest jakas zenada - ta nowa Liga+ Extra bedzie wygladac tak samo - sztuczne bicie braw i glosny smiech rownie sztuczny, witanie gosci w studiu jakby wygrali Lige Mistrzow i ogolem beznadzieja. Takie cos jak 23 sezon Top Gear, po zmianie prowadzacych ...

 

Zajeli by sie czyms porzadnym czyli prawami TV ktore w wiekszosci utracili a nie tworzeniem dennych zapychaczy ramowki lub skupowaniem ochlapow ktorych nikt nie oglada (kazdy wie o co mi chodzi).

 

https://forum.satkurier.pl/topic/9779-sport-na-nc/page-902?do=findComment&comment=1158861

 

Ta dogrywka to bedzie przegryw, podobnie jak ta Liga+ Extra z publicznoscia. Nasciagaja jakichs januszy i puste laski, ktorych zycie polega na wrzucaniu zdjec na Insta i promowaniu swojego cialka w necie.

 

Podobnie jak przegrywem jest Cafe Futbol i ich dogrywka oraz Top Gear po zmianie prowadzacych rowniez ze swoja dogrywka (Top Gear Extra).

 

Cyrk, patologia i zenada. Wrzucmy jeszcze raz ten artykul ku potomnym, aby wiedziano jak NIE POWINNO SIE ROBIC magazynu sportowego: http://weszlo.com/2016/07/18/ligasextra-i-czepki-na-glowach-canal-plusie-nie-idz-ta-droga/

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje zdanie co do nowej formuły programowej Ligi+ to tragegia.Powinni posłuchać abonentów i wrócić do starej koncepcji tego programu.Wiadomo już coś o nowych prawach ( NHL, Liga Portugalska, Puchar Francji, Liga Niemiecka, WNBA) ???Bo cisza ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przyjmujemy zgłoszenia na Liga+ Extra na 24.07.2016

Zapraszamy do zgłaszania się na widownię drugiego w tym sezonie wydania programu Liga+ Extra, na najbliższą niedzielę, 24.07.2016r.

Aktualnie przyjmujemy zgłoszenia od osób w wieku 16-40 lat zarówno z Agencji BOJAR, jak i spoza niej.

 

ekstraklasa%282%29.jpgORIENTACYJNY HARMONOGRAM:

18:30 zbiórka i rejestracja umów

MIEJSCE: Warszawa, bud. TVN, ul.Augustówka 3

19:00 wpuszczanie publiczności

19:15 omówienie zasad real. i próby kamerowe

20:00-22:10 realizacja odcinka

 

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Osoby zarejestrowane w Agencji BOJAR mogą zapisać się samodzielnie przez Aplikację BOJAR (po zalogowaniu), a potem zapraszać i zapisywać znajomych (również spoza Agencji) na swoją listę, za co mogą otrzymać premie (30zł za każde 10os. ze swojej listy) albo zgłosić się do jednego z tzw. "Wykonawców" (osób tworzących swoje listy uczestników), którzy ogłaszają się tutaj.

 

Wynagrodzenie:

- stawka za udział (dla każdego uczestnika programu) - 30zł netto/odcinek,

- premia dla zapisujących - 30zł netto za każde 10 os. z listy obecnych w studio

 

Zgłoszenie oznacza obowiązek udziału w nagraniu lub obowiązek zapewnienia zastępstwa za siebie, gdy po zgłoszeniu, z jakiegoś powodu postanawiacie się wycofać.

 

Zachęcamy do darmowej rejestracji konta w systemie Agencji BOJAR. Szczegółowe instrukcje dotyczące bezpłatnej rejestracji online znajdziecie poniżej, w artykułach Załóż konto i dołącz do nas! oraz Ratunku! Nie mam NIPu!.

 

Możecie już łączyć się w grupy. Ogłoszenia publikowane są w TYM WĄTKU, w naszym Forum Uczestników.

 

http://www.agencjabojar.pl/

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio co wam ci dziennikarze dają tam ? Kolejne głowy gadające o niczym. Stara formuła była nudna zarówno z dziennikarzami jak i bez, przede wszystkim za sztywna.

Mi osobiście pomysł nowej się podoba ale już samo wykonanie pierwszego odcinka już nie koniecznie.Zobaczymy jak będzie dalej, nawet pewne rzeczy po 1 odcinku muszą zmienić bo to długo tak nie potrwa.

 

Za dużo tej sztuczności, jeśli publiczność nie będzie naturalna a jakaś agencyjna jak teraz i będzie dostawać kasę a nie będą to pasjonaci piłki to sensu nie ma to żadnego.

 

30 zł dużo.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co publiczność, która nic nie wnosi? Osoby, które możliwe że pierwszy raz miały styczność z programem. A może nawet z Polską ligą.

Publiczność zaznajomiona z realiami ekstraklasy, by to odmieniła, ale musiałaby dostać mikrofon.

Studio analiz jest zbędne, wystarczy pokazać materiał, nie trzeba widzieć kto tą sytuacje omawia.

Na pewno nie jest to extra, a tym bardziej premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam spodziewałem się nowej, ciekawszej formuły i myślałem, że publiczność to zmieni. Liczyłem, że będzie brała czynny udział w programie - wypowiadając się na temat meczów, zadając pytania do gościa czy np. głosując na np. "najlepszego + danego meczu wg publiczności w studiu" (oczywiście to pierwsze co mi przyszło do głowy). A tutaj zobaczyliśmy po prostu "klaskaczy", z których pewnie nie jeden (bądź nie jedna) Ekstraklasą się nie interesują. No i jeszcze ten Turbokozak Extra - miałem wrażenie, że gość w studiu jest tak zażenowany całą sytuacją, ze zaraz wyjdzie. Chwilami mi to wszystko bardziej przypominało "Ekstraklasę po godzinach", a nie program podsumowujący kolejkę.

 

Myślę, że zbierają ludzi z agencji po to, by nie dopuścić do nieoczekiwanych ekscesów na widowni. 

 

Wydaję mi się, że wspominano też o zmianach w "Superpiątku" i "Lidze+". Szczerze mówiąc myślałem sobie, że skoro "L+E" będzie bardziej z udziałem publiczności to "Liga+" będzie bardziej merytorycznym omówieniem kolejki z dziennikarzami i ekspertami w studiu bez "stand-up". Niestety, nic z tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały problem polega na tym, że zapowiadając nową formułę informowano, iż publiczność będzie tam "po coś". Zapowiadano: "Chcemy być – jak piłkarze na stadionach – jeszcze bliżej kibiców". Czy tak było? Niech każdy odpowie sobie sam. Wielu się rozczarowało, bo publiczność była tylko dla obrazka. Ale i na obrazku wyglądało mało piłkarsko, a prowadzący zdecydowanie nie byli bliżej kibiców.

 

TVN24 w "Strefie kibica Euro 2016" znacznie ciekawiej potrafiła wykorzystać publikę w swoim studio. Bliżej kibiców swojego czasu była Orange Sport, która zaangażowała kibiców do komentowania meczów Ekstraklasy. Było śmiesznie, amatorsko, ale prawdziwie.

 

Inna sprawa jest też taka, że wieloletni widz "Ligi+ Extra" od programu oczekuje to do czego go przyzwyczajono - dyskusji (z dziennikarzami, ekspertami, piłkarzami) o tym co było na boiskach Ekstraklasy, a nie np. o tym co ma do przekazania żona Pazdana czy zakładanie czepków przez prowadzących tylko dla poklasku. Ewidentnie ciekawsza była "dogrywka" niż całe główne show.

 

Moim zdaniem Canal+ może zrobić sobie nowy program piłkarsko-lifestylowy z nudną publicznością, ale nie w miejsce w "Ligi+ Extra". Przynajmniej mieliby czym upchać sportową ramówkę po stracie lig :)

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu odnoszący się do treści innego usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas_k, to prawda :)

W miniony weekend, w moim odczuciu, okazało się, że "Ekstraklasa po godzinach" była bardziej do oglądania niż nowa "Liga+ Extra". Mimo, że do tej pory nie przepadałem za poniedziałkowym magazynem, to tym razem obejrzałem w całości :)

 

Jeśli natomiast mówimy o sporcie w nc+.

Niestety coraz bardziej widać przewagę tańszego Eleven (ok 15 zł) nad drogim Canal+ Sport (standardowo około 40). Ten weekend w Eleven jest naszpikowany transmisjami (mecze International Champions Cup na czele z derbami Manchesteru, Superpuchar Belgii, Formuła 1, tenis), a w Canal+ Sport skromniutko (Ekstraklasa, żużel, regaty). Nawet jeśli do tego Canal+ doda ligę angielską, jeździectwo i tenis, a Eleveny hiszpańską, włoską, francuską to i tak weekendy w Elevenach wypadają lepiej niż C+. Nie wspominając o cenach :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twoja opinia, z którą pozwolę się nie zgodzić. Nie porównujmy jakiegoś, nawet najlepiej obsadzonego, ale jednak TOWARZYSKIEGO turnieju z meczami o punkty. Ja wiem, że ekstraklasa jest niedoceniana, ale nadal pozostaje najchętniej oglądana przez widzów. Jakoś jak na Canal+ były te wszystkie ligi też wielu na tę stację narzekało. Przecież marudzenie to nasz sport narodowy. Konkurencja, nawet licha, jest postrzegana jak raj na ziemi. Najlepiej jakby prawa piłkarskie były w C+, Eleven, Fox Sport i jeszcze BeiN. Wtedy byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...