Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie też kupię, tylko nie wiem, czy jak teraz wykupię to w lipcu zapłacę dopiero, tak ??

Z regulaminu NC+ dotyczącego pakietu Mistrzostwa Europy 2016.

 "Rozdział III. Opłaty    

1. Jednorazowa Opłata za skorzystanie z Opcji dodatkowej wynosi 99 zł i jest pobierana w pełnej kwocie, niezależnie od dnia, w którym Abonent dokonał zamówienia Opcji dodatkowej.

2. Opłata za Opcję dodatkową zostanie uwzględniona w Dokumencie Płatniczym wystawionym w miesiącu lipcu 2016 r. w przypadku Aktywacji Opcji dodatkowej od 20 maja 2016 r. do 30 czerwca 2016 r. albo w miesiącu sierpniu 2016 r. w przypadku Aktywacji Opcji dodatkowej od 1 lipca 2016 r. do 10 lipca 2016 r. "

 

Każdy może to sprawdzić w procesie aktywacyjnym na ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja z Ekevena dobrze im robi. Wreszcie minimalnie dają cos ponad - tak jak Eleven ligi sie skończyły to dali cos ekstra.

 

C+ sprzed Elevena po zakończeniu lig mial abo w....teraz Eleven im pokazał jak sie to robi i wreszcie sie ruszyło. Konkurencja jak widac działa cuda.

 

 

Od czasu stracenia pakietu FA Cup nie pokazywał żadnych meczów towarzyskich czyli od 2008 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według strony telemagazyn.pl 7.06 na Canal Plus sport 1 20.45 Mecz Hiszpania - Gruzja.

 

 

Czyżby to zwiastun zainwestowania w piłkę reprezentacyjna?

 

 

Myślałem, że może zdecydowali się na zakup meczów towarzyskich reprezentacji Hiszpanii jako swego rodzaju kolejną "rekompensatę" (Puchar Hiszpanii) za utracenie praw do Primera Division - jednakże to zapewne jednorazowa pozycja. Już 01.06. o godzinie 16:30 Hiszpania gra towarzyski mecz z Koreą Południową, a w najbliższą niedzielę mecz z Bośnią. Transmisji brak. No chyba, że tylko mecz z Gruzją załapał się do pułapu "premium". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być [beep]em, żeby mając talerz i dostęp do ARD i ZDF już teraz kupować dostęp do ps2 i ps3. Ja spokojnie poczekam do meczu otwarcia, który przy ewentualnym zakodowaniu niemieckich kanałów i tak będzie w tv otwartej. I dopiero wtedy jak zakodują człowiek wykupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się czy w poprzednich latach nc+ robiło na dwa dni przed finałem LM jakieś programy zapowiadające, na żywo z stadionu?

Robiło, ale już rok temu od tego odeszli. Żenujące jest to, że nowy szef Jarocki wszystko ucina. Coraz mniej meczów za jego kadencji (1 z Ligue1, czasami tylko po trzy LaLiga), odejście od programów studyjnych czy brak jakichkolwiek nowości ramówkowych. Ja nie wiem co to ma być. Nawet na Euro nic nie będzie, zapewne jedynie mała współpraca redakcyjna z TVN 24.

 

Myślałem, że może zdecydowali się na zakup meczów towarzyskich reprezentacji Hiszpanii jako swego rodzaju kolejną "rekompensatę" (Puchar Hiszpanii) za utracenie praw do Primera Division - jednakże to zapewne jednorazowa pozycja. Już 01.06. o godzinie 16:30 Hiszpania gra towarzyski mecz z Koreą Południową, a w najbliższą niedzielę mecz z Bośnią. Transmisji brak. No chyba, że tylko mecz z Gruzją załapał się do pułapu "premium". :)

To spadek po prawach do Copa del Rey :D

 

 

Trzeba jednak przyznać, że Final Four LM robione jest przez nc+ znaaaaaaaaakomicie. Studio z hali, komentarz z hali, te kamerki na sprawozdawców, reporterzy, materiały i świetni eksperci. Klasa. Wczoraj nawet sport w TVN był z Kolonii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby prawa mialo TVP czy Polsat to final z udzialem Vive mielibysmy w otwartej tv a tak to lipa. Raczej nie ma co sie ludzic na mecz Vive na TTV.

A czemu niby mieli by puścić w otwartej TV?? przecież to nie jest mecz reprezentacji tylko klubowy.Chciałbym zaznaczyć że jak jakieś prawa ma NC+ to wszyscy abonenci mają do tego dostęp a co zrobił CP dla swoich abonentów którzy mysleli że jak ich platforma nabyla prawa do EURO pozostawie bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek no nie wszyscy abonenci mają, bo najpierw trzeba canal plus wykupić. Ale to już tak jest, że jakby Polsat miał prawa to byłbyś pierwszy, który by pisał: Dajcie do PSN. przecież to ważne rozgrywki Polska drużyna itd. Nie dziw się, że kazdy chciałby taki mecz obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek no nie wszyscy abonenci mają, bo najpierw trzeba canal plus wykupić. Ale to już tak jest, że jakby Polsat miał prawa to byłbyś pierwszy, który by pisał: Dajcie do PSN. przecież to ważne rozgrywki Polska drużyna itd. Nie dziw się, że kazdy chciałby taki mecz obejrzeć.

Proste i logiczne że by mieć cały sport w NC+ trzeba posiadać C+.Ja na pewno bym tak nie pisał bo jestem świadomy kto jakie prawa posiada.Już Polsat dał mi Euro to wystarczy jak dla mnie to nić na żywo mogą nie puszczać w PSN.Nie wiem czy ze dwa razy w tym roku oglądałem ten kanał.W takiej jakość mogą go sobie sami oglądać.Siatkówkę też chciał każdy niby oglądać a jak postąpił Polsat?Dał tylko swoim abonentom.Więc dlaczego NC+ miało by postąpić inaczej?To prawa sportowe głównie przyciągają do płatnej tv.A zresztą co NC+ czy C+ ma go gadania jak właścicielem praw jest Eleven a NC+ ma tylko sublicencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...